Перейти к публикации
Александр Романенко

Когда собаке нечем заняться..., или еще раз о наших чиновниках

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Это сейчас для Украины самое важное... по их мнению ;)

 

 

Р І Ш Е Н Н Я № 31 від 22 травня 2014 року

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 31

 

 

 

 

 

22 травня 2014 року                                                               місто Київ

 

 

 

 

 

З метою збереження та відтворення моральності суспільства, духовно-морального виховання молоді, збереження культурних та історичних традицій, а також ціннісних орієнтацій суспільства, зміцнення сімейних цінностей, підготовки молоді до щасливого подружнього життя та формування відповідального батьківства, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

 

 

 

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

 

 

 

Затвердити Положення про Сертифікат Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на щасливу сім’ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Національної експертної 

 

 

комісії України з питань захисту 

 

 

суспільної моралі                                                                            В.В. Костицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

 

рішенням Національної експертної комісії

 

 

України з питань захисту суспільної моралі

 

 

від 22.05.2014 № 31

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

 

про Сертифікат Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на щасливу сім’ю

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Загальні положення

 

 

 

 

 

1. Здорова міцна сім’я – це і здорове і міцне суспільство. Сім’я є тією ланкою ланцюга суспільного життя, взявшись за яку, можна змінити ситуацію на краще в суспільстві в цілому. Першочерговими є питання збереження та відтворення моральності суспільства, духовно-морального виховання молоді, збереження культурних та історичних традицій, а також ціннісних орієнтацій суспільства. Необхідний новий підхід до сімейної політики, що передбачає в якості першочергових завдань підняття моральності суспільства, духовно-морального виховання молоді, який дасть чіткі орієнтири в сімейній політиці з урахуванням історичних і культурних традицій суспільства.

 

 

 

 

 

Щаслива сім’я є тим осередком, де завжди можна знайти затишок і спокій, любов і розуміння, куди завжди хочеться повертатися і на яке завжди можна розраховувати.

 

 

 

 

 

2. Це Положення визначає правила заповнення та видачі Сертифікатів Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на щасливу сім’ю (далі по тексту – Сертифікат).

 

 

 

 

 

3. У цьому Положенні терміни вживаються у такому значенні:

 

 

 

 

 

шлюб – сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Проживання однією сім’єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя. Релігійний обряд шлюбу не є підставою для виникнення у жінки та чоловіка прав та обов’язків подружжя, крім випадків, коли релігійний обряд шлюбу відбувся до створення або відновлення органів державної реєстрації актів цивільного стану;

 

 

 

 

 

сім’я – заснована на шлюбі або кровній спорідненості мала група, члени якої пов'язані спільністю побуту, взаємною допомогою, моральною та правовою відповідальністю. Сім’я є первинним та основним осередком суспільства. Сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки;

 

 

 

 

 

сімейні цінності – моральні та етичні ідеали, спрямовані на пропагування інституту сім`ї, подружньої вірності, відповідального ставлення до родини, народження та виховання дітей, ставлення з повагою до батьків, людей старшого покоління.

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ. Порядок надання та повернення Сертифікатів

 

 

 

 

 

1. Сертифікат (додаток 1) – документ, що засвідчує факт виникнення взаємних прав та обов’язків подружжя, яке має намір створити щасливу сім’ю.

 

 

 

 

 

2. Сертифікат застосовується з метою утвердження сімейних цінностей, формування культурно-розвиненої, працездатної, гармонійної, самодостатньої і відповідальної особистості чоловіка та жінки, мотивованої на створення щасливої сім’ї та здатну до усвідомленого народження і виховання дітей, тобто забезпечення виконання сім’єю основних її функцій, передусім виховної та демографічної, що призведе до гармонійного розвитку суспільства, а також зростання економічних та культурних показників, радісного і щасливого життя всіх членів сім’ї.

 

 

 

 

 

3. Для одержання Сертифікату до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі можуть звертатись: подружжя, державні органи влади (наприклад, обласні державні адміністрації, органи державної реєстрації актів цивільного стану, органи опіки та піклування), представники громадських організацій тощо.

 

 

 

 

 

4. Організацію видачі Сертифікату подружжю забезпечує Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі.

 

 

 

 

 

5. Заповнення Сертифікату проводиться з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних», державною мовою друкованими літерами без виправлень, зафарбовувань та підтирань даних, на підставі даних паспортів громадян України, свідоцтва про шлюб.

 

 

 

 

 

6. Для одержання Сертифікату до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі подаються заява, завірені належним чином копії паспортів, завірена належним чином копія свідоцтва про шлюб.

 

 

 

 

 

7. Сертифікат повертається до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі внаслідок встановлення на підставі прийнятого рішення органу опіки та піклування або суду про порушення подружжям, яке отримало Сертифікат, норм діючого законодавства, моральних засад суспільства.

 

 

 

 

 

Сертифікат також повертається у разі припинення шлюбу внаслідок його розірвання органом державної реєстрації актів цивільного стану або судом.

 

 

http://www.moral.gov.ua/solutions/613/

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Пункт 3 - а саме роз'яснення шлюбу дає змогу виключити зі списків одружених гомо-пари . Все ок . І вчасно , якщо ми дійсно бажаємо бачити в країні нормальні сімейні стосунки . Там де подібне прийнято на рівні закону - Польща , прибалтика - гомо не можуть претендувати на оформлення своїх стосунків . Там , де це не прийнято - можуть . В умовах підписання України асоціації з єс - дуже потрібний крок , як на мене .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

так этот "сертификат" - это же не Свидетельство о браке...просто бумага, не имеющая юридической силы.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Коллеги, а к чему претензии-то? Профильный орган делает свою профильную работу. Не могут абсолютно все структуры страны заниматься одной проблемой, хоть и глобальной. У МО свои вопросы, у минобразования, скажем, свои...вот и здесь так же.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

так этот "сертификат" - это же не Свидетельство о браке...просто бумага, не имеющая юридической силы.

ну хз тоді .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Коллеги, а к чему претензии-то? Профильный орган делает свою профильную работу. Не могут абсолютно все структуры страны заниматься одной проблемой, хоть и глобальной. У МО свои вопросы, у минобразования, скажем, свои...вот и здесь так же.

наполнение бюджета опять же ж. Ведь наверняка бланк Сертификата платный, как и услуги по его оформлению.. И люди при деле, ага.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

наполнение бюджета опять же ж. Ведь наверняка бланк Сертификата платный, как и услуги по его оформлению.. И люди при деле, ага.

Ой да ладно...)) вот это точно такие мелочи, но которые могут и полезными для кого-то быть....а могут и не быть...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Пункт 3 - а саме роз'яснення шлюбу дає змогу включити зі списків одружених гомо-пари . Все ок . І вчасно , якщо ми дійсно бажаємо бачити в країні нормальні сімейні стосунки . Там де подібне прийнято на рівні закону - Польща , прибалтика - гомо не можуть претендувати на оформлення своїх стосунків . Там , де це не прийнято - можуть . В умовах підписання України асоціації з єс - дуже потрібний крок , як на мене .

а тут как раз лишний повод для защитников гей-меньшинств побастовать о ущемлении их прав.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А сейчас действительно есть необходимость в том, чтобы чиновники получали зарплаты из бюджета вот за_это?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Это ты такай злой потому что у тебя сертификата нету?:-)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...