Перейти к публикации
Лелека

Наймолодшій прабабці у світі лише 47 років

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Наймолодшій прабабці у світі лише 47 років

 

Книга рекордів Гіннеса скоро поповниться новим унікальним рекордом: жінка у свої 47 вже стала прабабцею, а її безробітний син-британець з Південного Уельсу став дідусем у свої 29 років - його 14-річна донька стала мамою.

 

  Для Англії, де рівень вагітності серед підлітків найвищий в Європі, це не є сенсацією, але в даному випадку майбутня мама сама народилася, коли її батькові було теж 14 років.

 

Розважливий британець переконаний, що держава повинна буде надати його родині матеріальну допомогу. Крім того, він сподівається "заробити", продавши свою історію видавцям. Майбутній дідусь (його ім'я не повідомляється з етичних міркувань) веде переговори про продаж історії своєї сім'ї одній з недільних газет.

 

"Історія повторюється, - прокоментував він. - Мені вельми подобається бути наймолодшим дідом у Британії, але в той же час все в мені кипить від обурення, що дочка вагітна. Я по собі знаю, як важко доводиться підліткам-батькам, а тепер їй самій треба буде пройти через це. Але все-таки ми всі будемо підтримувати її і приймемо немовляти в сім'ю. Вона дуже молода, але сповнена рішучості зберегти дитину. Ми й не збиралися примушувати її до будь-якого іншого рішення - ми не хочемо, щоб вона нас зненавиділа".

 

Молодий дідо додав:

 

"Я не відчуваю себе дідом. У мене немає сивини, і я чудово чую".

 

Ще один цікавий факт - у героя жива його мати й бабуся, отож, вони скоро стануть енну кількість разів бабцями:

 

"Мама народила мене, коли їй було 18. Мама була вражена, коли я повідомив їй новини, але тепер вона щаслива. Її мама жива, і її бабуся теж, яка тепер стане прапрапрабабцею. Не так вже й багато сімей, в яких одночасно живе шість поколінь", - похвалився молодий дід

 


Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...