Перейти к публикации

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Передвиборча програма кандидата в Президенти України Олега Тягнибока


Ми – Українці. Ми – у своїй, Богом даній країні.
Даруй нам, Боже, звитягу, щоб захистити Україну та збудувати Велику Державу.


Головною метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної, національної та історичної справедливості держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Україна – сила Європи

Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави: Україна прагне стати не лише географічним, але й геополітичним центром Європи.

Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політико- економічної співдружності з природними союзниками – країнами Балто-Чорноморської геополітичної осі (Швеція, Норвегія, Фінляндія, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Болгарія, Туреччина, Грузія в перспективі – Білорусь та ін.). Ініціювати взаємовигідні угоди між цими державами та Україною в усіх стратегічно важливих галузях: торгівлі та митній політиці, енергетичній безпеці та транзиті, обороні тощо).

Завершити делімітацію та демаркацію державних кордонів України, у тому числі – морських. Встановити державні кордони в односторонньому порядку в разі подальшого зволікання Росії. Забезпечити належну прикордонну охорону. Запровадити візовий режим з Росією та безвізовий режим з державами ЄС. Вимагати виключити Російську Федерацію з усіх міжнародних організацій, принципи яких вона порушила. Вийти з членів та спостерігачів усіх наддержавних утворень, де домінує Москва, передовсім СНД.

Вимагати від держав, які гарантували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї (Будапештський меморандум 1994 р.), дієвих, а не паперових гарантій. Укласти двосторонні угоди зі США та Великою Британією про негайну військову допомогу Україні в разі збройної агресії.

Розпочати реальні, а не декларативні дії з інтеграції України до євроатлантичних структур безпеки: очистити владу та силові структури від агентури Москви; знешкодити фінансовані РФ підривні організації; погасити осередки сепаратизму; нейтралізувати територіальні претензії до України; забезпечити виведення російських військових баз з української території; негайно реформувати та розбудовувати ЗС та ВМС України.

Вимагати від країн-членів НАТО вигідних для України умов, чітких гарантій та конкретних термінів можливого вступу України до Альянсу.

Прискорити підписання економічної частини Угоди про Асоціацію з ЄС – угоди про повну та всеосяжну зону вільної торгівлі.

Здійснити необхідний комплекс заходів (дипломатичних, юридичних, військових тощо) для визволення Криму від окупації. Ухвалити державну програму інтеграції в українське суспільство його кримської частини, що передбачало б економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню інтеграцію.

Сила зброї

Встановити фінансування ЗСУ на рівні 5% від ВВП (до подолання технічного відставання ЗСУ від країн-сусідів), враховуючи нагальну потребу реформування та переозброєння війська.

Відновити престижність служби у ЗСУ та інших військових формуваннях. Збільшити грошове утримання військовослужбовців. Розв'язати проблему забезпечення їх житлом шляхом надання державою пільгових кредитів на його придбання.

Розбудовувати власний військово-промисловий комплекс для забезпечення ЗСУ сучасним вітчизняним озброєнням та ефективної участі України у світовому ринку зброї. Припинити військово-технічне співробітництво з РФ та оперативно налагодити взаємовигідну співпрацю з іншими державами.

Забезпечити суворий контроль за ціноутворенням і надходженням виручених коштів від торгівлі зброєю до державного бюджету України. Припинити практику бездумного знищення сучасних ефективних зразків озброєння на вимогу інших держав або його продажу на шкоду Україні.

Розробити і планомірно впровадити нову програму реформи та побудови українського війська, яка забезпечить реальну обороноздатність держави. Створити високотехнічну і професійну контрактну армію – регулярні війська. Заснувати народний резерв ЗСУ.

Створити систему вишколу та мобілізації резервістів (за швейцарським зразком). Відновити систему початкової військової підготовки та цивільної оборони у загальноосвітній школі та мережу військових кафедр у вишах.

Створити ефективну контррозвідувальну службу для гарантування безпеки українського запілля та боротьби проти диверсантів і саботажників імовірного противника.

Залишити за собою право на відновлення ядерного статусу України у зв'язку з порушеннями Будапештського меморандуму Росією (одним з гарантів безпеки України). Відновити тактичний ракетно-ядерний арсенал. Звернутися до США та Великої Британії по сприяння та допомогу в ядерній програмі України.

Підпорядкувати Національну гвардію Верховному Головнокомандувачу.

Сила права

Дозволити усім психічно здоровим та несудимим громадянам України вільно набувати і володіти вогнепальною і холодною зброєю.

Реформувати правоохоронні органи за грузинським зразком. Скоротити втричі МВС та інші правоохоронні органи. Спрямувати вивільнені людські та матеріальні ресурси на розбудову ЗСУ.

Запровадити кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії.

Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів. Заборонити притягнення до юридичної відповідальності депутатів усіх рівнів за їхню політичну позицію, висловлювання і характер голосування в радах та їхніх органах (окрім випадків антиукраїнської, антидержавної, українофобської діяльності).

Запровадити максимальні покарання за економічні злочини, корупцію та завдання збитків державі в особливо великих розмірах. Боротися з виведенням капіталів в офшори, зокрема шляхом перегляду угод про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.

Ухвалити антикорупційний Закон про контроль не тільки доходів, але й видатків державних посадовців та членів їхніх сімей.

Запровадити в кримінальному законодавстві принцип "що вища державна посада, то вищий рівень відповідальності за скоєний злочин".

Відшкодовувати моральні або матеріальні збитки, яких зазнає особа через неправомірні рішення органів державної влади, місцевого самоврядування та дії посадовців, у повному розмірі коштом винуватців. Відшкодовувати збитки за неправомірне судове рішення коштом судді, що його ухвалив.

Сила народу – сила громади

Провести люстрацію влади. Усунути від влади аґентуру КҐБ-ФСБ та держслужбовців, які працювали на керівних посадах в органах окупаційної совєтської влади та антинародного режиму Януковича та віддавали злочинні накази.

Оприлюднити списки аґентів КҐБ СССР – ФСБ РФ, які перебували або перебувають на державній службі та на інших суспільно значущих посадах в Україні.

Призначати на звільнені після люстрації вакансії молодих фахівців, випускників українських вишів, відібраних за принципами патріотизму і професіоналізму.

Встановити обов'язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою "детектора брехні" на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та наявність подвійного громадянства.

Винести на всенародне обговорення проект Конституції, згідно з яким Українська Держава є президентською республікою, Президент України є главою Держави, головнокомандувачем ЗСУ і безпосередньо очолює Уряд України.

Скоротити термін перебування на посаді Президента України до чотирьох років (одна і та сама особа може обіймати цю посаду не більше ніж два терміни поспіль).

Запровадити обрання: місцевих суддів – громадою строком на 5 р., суддів апеляційних судів – з'їздом суддів місцевих судів строком на 7 р., суддів Верховного Суду – з'їздом суддів України строком на 10 р.

Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.

Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо. Заборонити платну політичну рекламу у ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії.

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів місцевих рад, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпоряднику і керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.

Підвищити роль місцевого самоврядування шляхом перерозподілу повноважень та фінансових ресурсів між центральними органами влади і місцевими громадами за принципом формування бюджету: "знизу вгору".

Запровадити якнайширше пряме народовладдя у територіальних громадах – референдуми, плебісцити, загальні збори тощо. Проводити місцеві референдуми з життєво важливих питань. Запровадити механізм вета громади щодо рішень органів місцевого самоврядування.

Ліквідувати обласні та районні держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.

Сила господаря

Ухвалити програму енергонезалежності України за принципом: "зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел".

Диверсифікувати імпортні джерела енергоносіїв: не більше ніж 30% від однієї країни-постачальника. Ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку.

Встановити сувору пропорційну залежність цін за транзит російського газу територією України та за оренду підземних газових сховищ відповідно до відпускних цін на газ для України.

Ухвалити державну програму розвитку та впровадження альтернативної енергетики: дизпаливо з вугілля, біопаливо, вітрова, сонячна та гідроелектроенергія.

Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу (дрібні та середні підприємці, високооплачувані фахівці, у т.ч. працівники бюджетної сфери – лікарі, вчителі та ін.), який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення. Забезпечити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи (малого бізнесу) та максимально спростити дозвільну систему.

Запровадити соціально справедливу спрощену систему оподаткування. Зменшити фіскальний тиск на всі верстви суспільства, які виробляють національний продукт, зокрема на дрібне та середнє підприємництво. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки".

Ухвалити Закон про стратегічні підприємства та стратегічні галузі виробництва. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність раніше приватизовані. Гарантувати державний контроль над природними монополіями. Ліквідувати приватні монополії та олігополії.

Зобов'язати осіб, які вивели капітали в офшори, повернути їх в Україну та сплатити з них усі належні податки. Націоналізувати підприємства, заарештувати банківські рахунки та конфіскувати майно порушників.

Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств. Повертати у державну власність та власність трудових колективів підприємства, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов'язань.

Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати її у довгострокове володіння громадянам України із правом родинного успадкування. Визначити законом підстави припинення такого володіння в разі використання сільськогосподарських земель за нецільовим призначенням або погіршення стану ґрунтів.

Сила гідності

Зупинити русифікацію.

Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду.

Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-большевицьких символів, відзначення дат, пам'ятників та назв на честь катів України. Заборонити встановлення на території України будь-яких імперських пам'ятників та символів, які прославляють історію держав-окупантів.

Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України. Надати їм належні пільги і компенсувати недодані за роки Незалежності. Оголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

Олег Тягнибок

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Біографія Олега Тягнибока

Олег Тягнибок народився у Львові в сім'ї медиків. Найбільшими цінностями родини споконвіку були патріотизм і вміння відстоювати переконання. З дитинства Олег запам'ятав обшуки кагебістів у своїй квартирі. Його дід, український священик Артемій Цегельський, відмовився перейти на Московське православ'я, за що відбув з сім'єю сім років сибірського заслання. Уся родина постійно була під наглядом. Через роки Олег скаже, що підсвідомо свій вибір зробив ще тоді - коли під час обшуків зникали безцінні родинні реліквії - старі фотографії, листи.

Після закінчення школи вступає до Львівського медінституту, після другого курсу йде до війська. Тут загартовується характер. Виступає проти "дідівщини", обговорює політичні питання. "Естонці розповідали, що у них підняли національний прапор. А я пишався, що й у Львові на першотравневій демонстрації 1989 року теж з'явилися українські прапори" (з інтерв'ю).

Олег поновлюється в інституті й ініціює створення Студентського братства медінституту, яке очолює у 1989 році. У 1991 році очолює Студентське братство Львова. Стає учасником та одним з керівників студентських голодувань 1990 та 1992 років у Києві.

Прагнув стати добрим хірургом. На перших курсах не цурався ніякої роботи - влаштувався санітаром, потім медбратом. Пізніше належить до фізіологічного гуртка. Але політична діяльність все більше його захоплює.

У 1994 році у 25 років його обирають депутатом Львівської обласної ради. У 1998 році проходить у парламент. Йде від націоналістів і не ховається під псевдодемократичними гаслами. У 2002 році, коли балотується по тому ж округу, отримує ще більшу підтримку людей, переконуючись, що Ідея та Віра здатні перемагати "мішки з грошима". Член партії з 1991 року. У різні роки відповідає за оргроботу, очолює Львівську обласну, а також київську міську організації ВО "Свобода". Всеукраїнське Об'єднання "Свобода" очолює у лютому 2004 року.

Захищає диплом юриста у Львівському державному університеті ім. І. Франка. Одружений. Разом з дружиною Ольгою виховує трьох дітей - доньок Ярину-Марію, Дарину-Богдану та сина Гордія.

"Боротьба - це у нас у крові" (із інтерв'ю). З родини Олега Тягнибока справді вийшло багато самовідданих патріотів. Прадід по матері Лонгин Цегельський був депутатом Віденського сейму, одним з ініціаторів створення Західноукраїнської Народної Республіки. Від імені ЗУНР на Софійській площі у Києві він зачитував Акт злуки між ЗУНР і УНР. З родини Олега - академік Іван Крип'якевич, отець Микола Цегельський і отець Роман Лиско, замурований живцем енкаведистами в тюрмі на Лонського у Львові, - обидвох беатифікував папа Іван Павло ІІ під час свого візиту в Україну.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
 
з вк :
Восвобода
 
Зустріч з кандидатом в Президенти України ОЛЕГОМ ТЯГНИБОКОМ 14 травня 2014 року. Захід відбудеться в кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка о 15.00

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Зустріч з кандидатом в Президенти України ОЛЕГОМ ТЯГНИБОКОМ 14 травня 2014 року. Захід відбудеться в кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка о 15.00

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Зустріч з Олегом Тягнибоком

 

В середу 14 травня в наше місто для представлення своєї передвиборчої програми завітав кандидат на посаду Президента України, лідер політичної партії ВО “Свобода” Олег Тягнибок. Зустріч, що проходила в приміщенні кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка тривала близько двох годин. Не дивлячись на робочий час (захід почався о 15.00), зала була заповнена … Читати далі

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Олександр Аронець додав 2 нові світлини.

8 год. · 

Отакої.
Олег Тягнибок виграв суд про наклеп у редактора німецької газети "Зюддойче Цайтунг".

Виявляється, в Німеччині легше захиститись від наклепів, аніж в Україні.

Цікаво, скільки позовів керівництво України подало проти редакторів багатьох європейських газет, які на замовлення Кремля пачками штампують брехню про Україну?

P.S. Редактор газети сплатив штраф у розмірі 3000 євро, який пішов у фонд допомозі Україні

 

14390661_1274378735907579_50403331050682

 

14358924_1274379279240858_58177512113221

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
@Олексій Краснюк і все то він знає. І до влади, звісно, себе не відносить. :icon_mrgreen:


А що він зараз у владі робить ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 часа назад, Олексій Краснюк сказал:


А що він зараз у владі робить ?

Я мав на увазі його депутатство. Як відомо, бувших ментів не буває. так само і нардепів, ІМХО.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

В Каменское приезжает лидер «Свободы»

 

пятница, 2 июня, 2017

Об этом сообщает активист городской партийной организации Дмитрий Кондрашкин.
Как мы уже писали, сегодня в музее истории Каменского в рамках фестиваля «Мамай-fest» побывает известный политик «Свободы» Ирина Фарион. А 5 июня там же, в музее, с горожанами встретится лидер ВО «Свобода» Олег Тягныбок. Начало встречи – в 16 часов.

 

Напомним, в последний раз Тягныбок посещал тогда еще Днепродзержинск в 2014 году, в преддверии досрочных парламентских выборов. А ранее его визит был весной 2012 года, выступление перед состоялось в Доме детского творчества. Тогда же у входа едва на вспыхнул конфликт между местными «свободовцами» и коммунистами, которые пикетировали вход в здание.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Каменское посетил лидер «Свободы» Олег Тягнибок

 

tyagnibok_3.jpg

понедельник, 5 июня, 2017

Встреча каменчан с лидером ВО «Свобода» состоялась в музее истории города. Правда, на встречу главный «свободовец» опоздал минут на 20.
Зал был заполнен полностью, пообщаться с Тягнибоком пришли местные националисты, общественные деятели, было немного журналистов. Также на встречи присутствовал епископ Греко-католической церкви, по предложению которого перед началом мероприятия присутствующие почтили минутой молчания погибших воинов Небесной сотни.
Свою речь лидер «Свободы» начал с рассказом о ситуации в стране, в которой, по его словам, помимо оккупации внешней, действует оккупация внутренняя. То есть, нынешняя власть, пришедшая на плечах героев майдана, по словам политического деятеля, предала идеалы, предпочитая наполнение собственных карманов.
Далее Олег Тягнибок подробно рассказывал о своей деятельности в период «Революции Достоинства», о том по каким причинам он вступал в союзы с идеологически чуждыми партиями – «Батькивщиной, «Народным фронтом» и т.д., отдельной темой выступления стала оценка лидера «Свободы» отношения зарубежных партнеров – дипломатов западных стран - к «Майдану», и каким образом удалось склонить их на свою сторону.
Не обошел политик своим вниманием и декоммунизацию, подчеркнув свою роль в этом, а также похвалил жителей Каменского. Вспомнил даже свой последний приезд в наш город, когда он подвергся критике за то, что назвал наш город Днепродзержинском.
С. Могила.

 

Лидер ВО «Свобода» Олег Тягнибок во время пребывания в Каменском резко высказался против отмены моратория на право продажи земель сельскохозяйственного назначения. Об этом сообщил активист местной партийной организации Игорь Токовенко.
«Блискуча аргументація проти розпродажу української землі пролунала на зустрічі у Кам'янському від лідера українських націоналістів Олега Тягнибока. Якщо в Канаді 91% земель с/г призначення належить державі і при цьому Канада - провідний експортер с/г продукції у світі, то з якої радості Україні продавати свої державні землі, яких всього у нас 27%? Чи не краще, щоб селянин, який хоче продати свій пай, продав його державі Україна, а не світовим агрохолдингам (хай і через підставних осіб)? Державний банк земель с/г призначення - це питання національної безпеки і майбутніх поколінь українців. Загарбання цих земель світовим капіталом зробить соціальну революцію єдиним можливим варіантом продовження існування нашого народу з усією очевидністю», - пишет Токовенко в социальных сетях.
Напомним, в Каменском продолжается сбор подписей против продажи сельхозземель, организованный местной «Батькивщиной».

 

тягнибок.jpg
На фото: Олег Тягнибок во время вчерашнего визита в Каменское.

Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 час назад, kentavr сказал:

Каменское посетил лидер «Свободы» Олег Тягнибок

 

tyagnibok_3.jpg

понедельник, 5 июня, 2017

Встреча каменчан с лидером ВО «Свобода» состоялась в музее истории города. Правда, на встречу главный «свободовец» опоздал минут на 20.
Зал был заполнен полностью, пообщаться с Тягнибоком пришли местные националисты, общественные деятели, было немного журналистов. Также на встречи присутствовал епископ Греко-католической церкви, по предложению которого перед началом мероприятия присутствующие почтили минутой молчания погибших воинов Небесной сотни.
Свою речь лидер «Свободы» начал с рассказом о ситуации в стране, в которой, по его словам, помимо оккупации внешней, действует оккупация внутренняя. То есть, нынешняя власть, пришедшая на плечах героев майдана, по словам политического деятеля, предала идеалы, предпочитая наполнение собственных карманов.
Далее Олег Тягнибок подробно рассказывал о своей деятельности в период «Революции Достоинства», о том по каким причинам он вступал в союзы с идеологически чуждыми партиями – «Батькивщиной, «Народным фронтом» и т.д., отдельной темой выступления стала оценка лидера «Свободы» отношения зарубежных партнеров – дипломатов западных стран - к «Майдану», и каким образом удалось склонить их на свою сторону.
Не обошел политик своим вниманием и декоммунизацию, подчеркнув свою роль в этом, а также похвалил жителей Каменского. Вспомнил даже свой последний приезд в наш город, когда он подвергся критике за то, что назвал наш город Днепродзержинском.
С. Могила.

 

Лидер ВО «Свобода» Олег Тягнибок во время пребывания в Каменском резко высказался против отмены моратория на право продажи земель сельскохозяйственного назначения. Об этом сообщил активист местной партийной организации Игорь Токовенко.
«Блискуча аргументація проти розпродажу української землі пролунала на зустрічі у Кам'янському від лідера українських націоналістів Олега Тягнибока. Якщо в Канаді 91% земель с/г призначення належить державі і при цьому Канада - провідний експортер с/г продукції у світі, то з якої радості Україні продавати свої державні землі, яких всього у нас 27%? Чи не краще, щоб селянин, який хоче продати свій пай, продав його державі Україна, а не світовим агрохолдингам (хай і через підставних осіб)? Державний банк земель с/г призначення - це питання національної безпеки і майбутніх поколінь українців. Загарбання цих земель світовим капіталом зробить соціальну революцію єдиним можливим варіантом продовження існування нашого народу з усією очевидністю», - пишет Токовенко в социальных сетях.
Напомним, в Каменском продолжается сбор подписей против продажи сельхозземель, организованный местной «Батькивщиной».

 

тягнибок.jpg
На фото: Олег Тягнибок во время вчерашнего визита в Каменское.

А че он не ездит в зону разграничения ? Чёта мне этот  Тягнибок  не нра .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
On 06/06/2017 at 10:35 AM, Muzik said:

Каменское посетил лидер «Свободы» Олег Тягнибок

К нам приехал, к нам приехал Олег Ярославович дорогой!

 

On 06/06/2017 at 10:35 AM, Muzik said:

А че он не ездит в зону разграничения ?

 

Не хочет, наверное.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Да ладно!

Тягныбок отказывается от президентских амбиций?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
19 минут назад, Михаил Балтакса сказал:

Да ладно!

Тягныбок отказывается от президентских амбиций?

Авжеж . ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

 • Похожие публикации

  • Автор: Мама Оля
   Огромная просьба ко всем проголосовать за мою петицию на сайте президента.Даже если у вас здоровые детки,поддержите нас,родителей больных детей,пожалуйста!!!
   Что бы президент рассмотрел мою петицию за 92 дня нужно собрать 25 000 голосов.
   Будь ласка пiдтримайте!!!!!!!!!!!
   https://petition.president.gov.ua/petition/24533
  • Автор: Шинелька
   СМИРНОВ ПЕТР АЛЕКСАНДРОВИЧ
   Советская версия биографииСмирнов Пётр Александрович [17(29).5 1897—1938], советский воен. деятель, армейский комиссар 1 ранга (1937). Чл. КПСС с 1917. В Сов. Армии с 1918. Родился в пос. Вело-Холуницкий Завод, ныне Кировской обл. Окончил Военно-политические академические курсы высшего политсостава РККА (1925). Трудовую деятельность начал в 1914 рабочим на заводе. В 1917 красногвардейцем участвовал в установлении Сов. власти и в борьбе с контрреволюц. мятежами на Урале. Во время Гражд. воины был комиссаром отряда, батальона, полка, бригады, штаба армии, воевал с белогвардейцами на Вост., Юго-Вост. и Кавк. фронтах. Участвовал в борьбе с бандитизмом на Сев. Кавказе и подавлении Кронштадтского мятежа (1921). В 1922—1924 военком Дивизии и корпуса в Сев.-Кавк., Приволжском и Моск. воен. округах. С мая 1924 зам. нач-ка отдела Политуправления РККА. В 1926— 1937 чл. Воен. совета — нач-к политуправления Балт. флота, Сев.-Кавк., Приволжского, Белорус, и Ленингр. воен. округов. С июня 1937 нач-к Политуправления РККА, с октября одновременно зам. наркома оборо ны СССР. С дек. 1937 нарком Военно-Мор. Флота СССР. Деп. Верх. Совета СССР 1-го созыва. Награждён орденом Ленина и орденом Красного Знамени.
   Использованы материалы Большой советской энциклопедии. т. 7.
  • Автор: Здравомыслящая
   Тут с одним из кандидатов вышел спор - кто у нас есть депутаты горсоветов и мэр города?
   Утверждают, что это не власть.
   Хорошо.Если это не представители власти то ..каким образом они могут влиять на судьбу города и принимать какие-то судьбоносные решения , если они не имеют власти?
  • Автор: vilen
   На данный момент в городе Днепродзержинске отдельные общественные активисты, представители депутатского корпуса проводят работу по привлечению внимания общественности к сессионному заседанию 29.08.2014 года, где намереваются устроить очередную «бойню», по сценарию, который пытались разыграть ровно месяц назад.
    
   Как и в прошлый раз представители ВО «Свобода» приглашают принять участие жителей города, но в тоже время пригласили и получили на это согласие со стороны «ультрасов Днепропетровска», которые не являются жителями города, не могут и не должны представлять интересы  «территориальной громады» города.
    
   Также, городские власти не дремлют и приглашают для участия в сессии свою «общественность» - членов организаций спортивной направленности – боксеров, кикбоксеров и т.д.
    
   И что дальше? Зачем приглашать людей, явно определенных склонностей к хулиганским действиям? (обращение к обоим сторонам).
    
   По итогам июльской сессии мы видим к чему подобное приводит. Сессия не проводилась, депутаты уходили, потому как видели, что ничего не будет. Балаган. Хорошо, что благодаря вмешательству сотрудников милиции конфликт не развился дальше. А могло быть и по-другому…с более печальными последствиями.
    
   На очередном сессионном заседании ожидается подобная ситуация – опять «ультрасы», активисты, поддерживающие действующие власти и т.д. А зачем тогда проводить очередное сессионное заседание, если опять заблокируют трибуну, заседание откроют, но ни одного вопроса не рассмотрят, и также закроют? Некоторые депутаты вообще боятся идти на сессию.  
    
   Но самое главное, очередная «хорошая» реклама для города. Т.е. Днепродзержинск это город в котором происходит постоянная борьба за власть, что ни мэр, то обязательно коррупционер (вспомните что говорили о Швеце, Корчевском), безусловно, не компетентный…
    
   Неужели это нельзя решить спокойно, без привлечения силы? Ведь с силой однозначно не получается. Вынести вопрос, принять решение и все… И это все происходит в такой тяжелый период для страны. Идет война на Юго-Востоке, гибнуть люди – Патриоты Украины, произошла аннексия со стороны России территории АР Крим. Ведь понятно всем, что любые беспорядки на местах, связанные с властью, именно в данной ситуации, на руку только врагам Украины! Им только этого и надо! Как можно это не понимать? На кого или для кого работают те, кто устраивают такие акции?
    
   Стремимся в Европу, а делаем как и раньше… А начинать меняться надо с себя!   
    
  • Автор: Михаил Балтакса
   ВО "Свобода" в современном информационном пространстве пытается занять нишу эдакого целителя душ и единственного праведника. На что лично мне противно смотреть. Объясню свою позицию на примере нашего форума.
   1. Почему-то у ВО "Свобода" появилось эксклюзивное право на оскорбления.
   Назвать быдлотой или покыдьками, или как угодно члена компартии или ПР - святое дело. Назвать так свободовца - не моги.
   Пановэ, Конституция Украины не предполагает свободу выбора? Или для вас это туалетная бумага? Как вы смеете оскорблять симпатиков других политических партий? По какому праву?
   Низко, мерзко, противно.
   2. Душеприказчики и ньюсмейкеры. Недоделанные.
   Это что за трактования современной истории Украины? Все, что делается "Свободой" - идеально, остальные враги нации. Кто Вы такие, чтобы не считаться с большинством населения страны? Не сильно ли много на себя берете?
   Сравнения маленькой девочки с фашизмом меня сегодня доконало. Такое ненавязчивое продвижение коричневых идей. И одновременное сравнение уродов с антифашистами. Обделаетесь, господа националисты судьбы страны вершить.
 • Сейчас на странице   0 пользователей

  Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
 • Создать...