Перейти к публикации
Дима Брежнев

«Моя гідність – мій вибір»

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Наближаються вибори Президента.
Хочеш дізнатися як відбувається процес голосування?
Як активізувати молодь на участь у виборах?
Як стати спостерігачем?

12 квітня 2014 року у місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області відбудеться інформаційна зустріч в рамках проекту «Моя гідність – мій вибір» в приміщенні юнацького відділу Дніпродзержинської міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченко (вул. Сировця, 16).

Цей проект направлений на активізацію молодих виборців, особливо студентської молоді. Метою є залучення якомога більшої частини молоді до участі у виборах Президента України, в якості виборців та активних спостерігачів.

Проект не підтримує жодну політичну силу і направлений виключно на підвищення кількості голосуючих, рівня зацікавленості молоді у передвиборчому процесі та контролі за його перебігом.

Орієнтовна програма заходу в м. Дніпродзержинськ:

10.00 - 13.00 Знайомство, презентація проекту, майстер-клас по створенню візуальної інформативної продукції (листівки, плакати тощо).

13.00-14.00 Обід.

14.00-17.00 Тренінг для спостерігачів на виборах з метою унеможливлення фальсифікацій.

Участь в заході є безкоштовною. Організатори забезпечують харчування та роз даткові матеріали під час заходу. Для того, щоб стати учасником, будь ласка зареєструйтесь за адресою http://goo.gl/XmqwnU. Кількість місць – обмежена.

Проект реалізовується Сумським обласним комітетом молодіжних організацій за підтримки National endowment for democracy. Місцевим партнером в рамках проекту є Дніпродзержинська міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченко та Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Молодіжні ініціативи крокують світом» (МІКС).

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...