Перейти к публикации
Олексій Черевко

Дмитрий Ярош, кандидат в президенты, днепродзержинец

Рекомендованные сообщения

5 часов назад, Muzik сказал:

Ну вот опять х25 ! Я уже давно сделал вывод что вы и ваши одномысленники постоянно заостряете акценты на делении  нашего общества на группы .категории .классы . Тем самым даете оценку людям .которые могут все и имеют на все права . а другие люди это никто и ничто . Поэтому то что они говорят правду или такие же фразы или предложения как знаменитые вам люди .это не является для вас и вашим одномысленникам одним и тем же что говорят обычные люди .без званий .наград и категорий .

Вмієте Ви рака за камінь завести!

Все значно простіше. Те, що говорять знані освічені люди може бути цікавим іншим. Те, що Ви - навряд чи ... :(

5 часов назад, Muzik сказал:

Одно только высказывание словом мюзики подтверждает то что вы пытаетесь подчеркнуть категорию людей .которой постоянно даете надуманную оценку ( безграмотность. трепло . балабол и тд ) что постоянно здесь пишут ( ежедневно и настойчиво ) что бы люди не забывали и меняли свое отношение .

Это психологический трюк под названием слова- сахар . подсластить всем тем чего нет .

Ну, по-перше, не "висловлювання словом", а названня словом!

По-друге, згоден з Леслі:

3 часа назад, Лесли Нильсен сказал:

Ты хрестоматийный представитель прослойки населения ,кот , благодаря тебе,получили имя нарицательное,музики

Так, Ви самі своїми наполегливими безграмотними, часто позбавленими логіки і сенсу висловлюваннями, своїм упертим небажанням учитися і виправляти власні помилки надали собі оцінку, про яку самі і пишете в дужках та зробили собі ім'я прозивне.

Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением

1 час назад, kentavr сказал:

Так, Ви самі своїми наполегливими безграмотними, часто позбавленими логіки і сенсу висловлюваннями, своїм упертим небажанням учитися і виправляти власні помилки надали собі оцінку, про яку самі і пишете в дужках та зробили собі ім'я прозивне.

Можливо , ви праві, якщо це актор, що працює тролем бєні. 

Є ймовірність, що мурзік крім того, що троль, ще інвалід із відхиленнями у розумовій діяльності. Для роботи тролем, звісно, безцінна властивість, бо можна писати що завгодно на чинну владу і залишатися непідсудним. Але з іншого боку - писати добре вдається лише те, що присилає куратор, а от коли починаються свої думки, виходить маячня. 

Поделиться сообщением

Те, що говорять знані освічені люди може бути цікавим іншим. Те, що Ви - навряд чи ...

Так смысл сказанного не меняется .

То есть для того что бы что то говорить нужно быть авторитетным ?

надали собі оцінку,

Ну во первых  вы лжете . Оценку я себе не ставил потому что у меня не было цели оценивать себя или делать на основании  каких то оценок разделительные категории для людей .

У нас по Конституции каждый человек имеет права . Если вы с чем то не согласны это ваше личное дело и я не имею права вам навязывать мое мнение . Но и вы не имеете прав делать какие то ваши оценки .

В школе или учебных заведениях  можете но для этого вам нужно быть  учителем или преподавателем . а мне вашим учеником .

А в жизни то что вы пытаетесь ущемить мои права унижением чести в виде гнобления меня и ущемлении прав в навязывании вами того что вы умнее или грамотнее и тд . Поэтому предупреждаю вас . что не делите людей на классы .подклассы и категории . Эти ваши попытки разделять людей . могут иметь как для вас .так и для других любителей этого очень печальные последствия различных направлений .включая и уголовное наказание .

Поделиться сообщением

27 минут назад, Clown сказал:

інвалід із відхиленнями у розумовій діяльності. Для роботи тролем, звісно, безцінна властивість

:bv:

Поделиться сообщением

та зробили собі ім'я прозивне.

Не я это зделал . Это группа людей которые вами управляются и их незаконные действия вами всячески одобряются и всячески приветствуются . А это я уже доказывал вам лично неоднократно .

И я  говорил что вы человек морально подлый и двуличный .

Поделиться сообщением

1 минуту назад, BiZ сказал:

:bv:

29 минут назад, Clown сказал:

Можливо , ви праві, якщо це актор, що працює тролем бєні. 

Возможно ты ешь на ужин кал желтого цвета приготовленный путем поджарки на оливковом масле до хрустящей корочки .

30 минут назад, Clown сказал:

що троль, ще інвалід із відхиленнями у розумовій діяльності. Для роботи тролем, звісно, безцінна властивість, бо можна писати що завгодно на чинну владу і залишатися непідсудним.

Правду и только правду .

31 минуту назад, Clown сказал:

писати добре вдається лише те, що присилає куратор, а от коли починаються свої думки, виходить маячня. 

И что тебе присылает куратор ?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Лесли Нильсен сказал:

Давайте, давайте,извивайтесь.

Назвали Яроша геєм, правильно зрозумів?

4 часа назад, Лесли Нильсен сказал:

тот,кто больше ненавидит геев,сам гей. Это ж психология чистой воды

8 часов назад, kentavr сказал:

Дмитро Ярош

Гомосексуалісти, та інші збоченці, стали «нормальним явищем». Вони захоплюють владу і нав’язують людям свою «чергу денну» - сатанинську.
Гомосексуальна диктатура опанувала багато країн світу. 

Поделиться сообщением

1 час назад, mild patriot сказал:

Назвали Яроша геєм, правильно зрозумів

Майлд, переводить стрелки альфачи не умеют. Подозреваю,что вы гей,который прикрывается имиджем альфача. Но нутро ваше аж лезет наружу. 

Поделиться сообщением

31.01.2020 в 16:18, Muzik сказал:

Так смысл сказанного не меняется .

То есть для того что бы что то говорить нужно быть авторитетным ?

Для того, щоб говорити щось розумне, те, до чого будуть дослухатися, так, треба бути авторитетним!

Ну во первых  вы лжете . Оценку я себе не ставил потому что у меня не было цели оценивать себя или делать на основании  каких то оценок разделительные категории для людей .

Як же ж до Вас туго доходить! Ви надали собі оцінку власними висловлюваннями. Розжовую детально: Вас оцінюють оточуючі за Вашими діями. В данному випадку - висловлюваннями. Вашими. Ще детальніше треба?:el:

У нас по Конституции каждый человек имеет права .

Так.

Если вы с чем то не согласны это ваше личное дело

Так.

Но и вы не имеете прав делать какие то ваши оценки .

З якого це дива? Оціночні судження не заборонені! Це один зі способів обміну думками на форумах.

то что вы пытаетесь ущемить мои права унижением чести в виде гнобления меня и ущемлении прав в навязывании вами того что вы умнее или грамотнее и тд .

Дурня! Ніхто Вас не гнобить. Гідність не утискає. Лише намагаються виправляти Ваші помилки, інколи жартують щодо Вашої впертості, що Ви сприймаєте, як образу і утиск.

Втім, те, що Ви самі вже побачили недостатню ступінь свого розуму і грамотності і надали їм визначення, є певним прогресом. Вчення - світло! Вітаю!

Поэтому предупреждаю вас . что не делите людей на классы .подклассы и категории . Эти ваши попытки разделять людей . могут иметь как для вас .так и для других любителей этого очень печальные последствия различных направлений .включая и уголовное наказание

Не меліть дурниць!

Поделиться сообщением

31.01.2020 в 16:21, Muzik сказал:

Не я это зделал . Это группа людей ...

И я  говорил что вы человек морально подлый и двуличный .

Ви, Ви! Самі!

І я казав Вам, що Ви є  людиною ущербною, через брак освіти. І Ви кожного разу це тільки підкреслюєте своїми недолугими звинуваченнями вся і всіх, окрім себе, у своїх власних вадах!

Поделиться сообщением

5 часов назад, kentavr сказал:

через брак освіти.

Это враки . потому что у меня есть база данных знаний .Да это не полная энциклопедия всех наук. Но все же .

Поэтому вы провокатор .

Поделиться сообщением

Для того, щоб говорити щось розумне, те, до чого будуть дослухатися, так, треба бути авторитетним!

Ложь .

Ибо говорить правду не нужно быть авторитетом .

Оціночні судження не заборонені!

Для того что бы оценивать нужно иметь на это разрешение .(хотя бы)

Не меліть дурниць!

Это для вас  фигня. а ведь все намного серьезнее .

Поделиться сообщением

17 часов назад, Muzik сказал:

Это враки . потому что у меня есть база данных знаний .Да это не полная энциклопедия всех наук. Но все же .

Поэтому вы провокатор .

Тому Ви НЕук! Бо освітчена людина ніколи б так НЕ написала! :0399:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, kentavr сказал:

Тому Ви НЕук! Бо освітчена людина ніколи б так НЕ написала! :0399:

Ой ,та не надо выдумывать выдумки . Вы такой же НЕук . ибо сидели бы себе в универе доцентишкой каким нибудь . или еще кем нибудь . А так двуличный защитник коррупционной власти .

Поделиться сообщением

17 часов назад, Muzik сказал:

Ибо говорить правду не нужно быть авторитетом .

А я що, стверджував зворотнє??? Ви навіть сенсу простих речень зрозуміти не можете!!!

Я сказав, щоб Вас слухали, треба бути авторитетом! Різницю відчуваєте? Схоже, що ні! :facepalm:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Muzik сказал:

ибо сидели бы себе в универе доцентишкой каким нибудь

Сказала людина з неповною середньою освітою! :0399:

Поделиться сообщением

27 минут назад, kentavr сказал:

Сказала людина з неповною середньою освітою! :0399:

Даже в бомонде нет упоминания о среднем образовании .

Вы же не в отделе кадров сидите .

Фу ! И еще раз Фи на вас .

Поделиться сообщением

Не припиняю захоплюватися Ярошем! Яка глибока людина! Що не слово, то в точку!

Каменчанин ведет переговоры об объединении «Людей Войны»

Экс-нардеп из Каменского, лидер партии ДІЯ  Дмитрий Ярош договаривается с представителями различных политических сил о создании единой политической платформы.
«Вже декілька тижнів проводжу зустрічі та консультації з «Людьми Війни», які належать до різних державницьких партійних та громадських середовищ стосовно витворення єдиної об’єднавчої платформи...
Зустрічаюсь з Братами по зброї та тими, хто сьомий рік підтримує Армію, Добровольців, бере активну участь у нашій Війні за Незалежність. Зараз вони - хтось на передовій, хтось - є членами партій та громадських організацій, хтось - у всьому розчарований, хтось - революційно заангажований, комусь - «все по цимбалах»... Час іде.
У країні безлад. Системний Хаос поволі опановує всі ділянки суспільно-політичного життя, пацифізм вже став «трендом», «перестати стріляти» - головною тезою владних і опозиційних політиків, бо ВОНИ дуже «втомились» від Війни за Незалежність... 
Розумію, що плисти за течією, це - принизити Україну. Відійти від боротьби за Державність - дезертирувати. Розраховувати на інших - позбавити своїх онуків перспективи жити у вільній та заможній Державі.
Чесно скажу: сил і енергії вже не так багато як хотілося б... але «пороху у порохівницях» (йдеться не про Петра Порошенка) ще трохи лишилося. 
Отже, ще повоюємо!
Головне - захистити Державу, перемогти зовнішніх та внутрішніх ворогів. Наблизити мою Країну до Свободи, Справедливості, Добробуту...
Щоб конкретизувати, скажу, що вважав і вважаю - єдиним порятунком для Держави має бути об’єднання всіх державницьких сил.
Говорю зі всіма: «Європейською Солідарністю», «Національним Корпусом», «Свободою», «Голосом», «Пропозицією» тощо, Рухом опору капітуляції, дуже різними громадськими, ветеранськими та волонтерськими спільнотами, деякими представниками влади і партії «Слуга народу»...
Тільки об’єднаними силами, як на Майдані, ми зможемо зупинити московський наступ, перейти у контратаку та здобути ворожі позиції.
Переконаний, що спроби кремлівського реваншу не пройдуть, окуповані території Донбасу і Криму ми повернемо, безлад і хаос всередині Держави ми нейтралізуємо...
Як би хріново нам, українцям, не було - ми все подолаємо.
Все буде Україна!
P.S. Дасть Бог, у найближчі тижні, консультації та перемовини по творенню державницької об’єднавчої платформи для всіх патріотів, у тому числі, ветеранів і волонтерів перейдуть у конкретну площину...», - написал Ярош в своем фейсбуке.kstati.dp.ua

#Каменское #Ярош #Переговоры #Объединение

Поделиться сообщением

2 часа назад, kentavr сказал:

Не припиняю захоплюватися Ярошем! Яка глибока людина! Що не слово, то в точку!

только недавно посмотрел свежее интервью:

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...