Перейти к публикации
Гость Дмитрий Федоренко

Минус Один. (С)

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Дмитрий Федоренко

КИЇВ. 17 січня. УНН. Сьогодні вранці голову правління ПАТ “Уманьгаз” Володимира Мельника застрелили у своєму кабінеті. Про це повідомляє кореспондент УНН.

Наразі невідомо як все сталося. Зі слів очевидців, невідомий забіг у кабінет і застрелив Володимира Мельника. Окрім того, поранено бухгалтера компанії.

На місці працює оперативно-слідча група.

Довідка: В.Мельник народився 18 червня 1962 року у селищі Дібровка Миргородського району Полтавської області. Освіта вища. У 1997 році закінчив Український транспортний університет, спеціальність “Інженер автомобільного господарства”; у 2009 році закінчив інститут післядипломної освіти та дорадництва Уманського державного аграрного університету, спеціальність “Економіст”. Трудова діяльність: 1983 — 1987 рр. — майстер Уманського заводу сільськогосподарського машинобудування “Уманьферммаш”. 1987 — 1988 рр. — механік гаража Уманського міжрайонного виробничого управління газового господарства. 1989 — 2003 рр. — перший заступник голови правління ВАТ “Уманьгаз”. З 2004 року — голова правління ВАТ “Уманьгаз”. У 2006 та 2010 роках обирався депутат Черкаської обласної ради. Заслужений працівник промисловості України.

Як відомо, Володимир Мельник очолював міську організацію Партії регіонів.
http://www.unn.com.ua/uk/news/1294043-golovu-pravlinnya-umangaz-zastrelili-u-kabineti

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко

Первый пошел (с)

Насилие порождает насилие, террор порождает террор.

До гражданской войны считанные миллиметры...

Поделиться сообщением

пора по ходу снова форму одевать) Запылилась в гараже)

только я теперь присягу принимать не стану!

Поделиться сообщением

Первый пошел (с)

і чого в мене реакція цілком аналогічна ?

Поделиться сообщением

Только у меня нет никакого сочувствия к убитому?

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко

Не думаю, не думаю...

Поделиться сообщением

я бы не стал злорадствовать только из-за того, что человек является членом какой-то партии

Поделиться сообщением

А.Гриценко заявив про складення депутатських повноважень

КИЇВ. 17 січня. УНН. Народний депутат Анатолій Гриценко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook оприлюднив заяву про складення депутатських повноважень, передає УНН.

“Я обирався до парламенту України, а не Північної Кореї.

Працювати у Верховній Раді, яка своїми законами порушує базові конституційні права 45 мільйонів громадян і замість зміцнення демократії та верховенства права перетворює Українську державу на диктатуру, — я не можу.

Це суперечить моїм життєвим принципам і цінностям”, — йдеться у заяві А.Гриценка..

Він також зазначив, що “заяву на ім’я голови парламенту В.Рибака я щойно зареєстрував”. “Сподіваюся, що люди, які голосували за мене на виборах і для яких чесно працював у Раді протягом року, зрозуміють це рішення”, — наголосив він.

Як повідомляв УНН, нардеп Анатолій Гриценко написав заяву про вихід з фракції "Батьківщина". Про це написав сам Гриценко на своїй сторінці у соцмережі. Він пояснив це неможливістю впливати на рішення, що приймаються фракцією ВО "Батьківщина". У кулуарах парламенту нардеп А. Гриценко розповів журналістам, що 13 січня 2014 року “Батьківщина” ухвалила рішення щодо заборони для Анатолія Гриценка брати участь у своїх засіданнях і це стало причиною написання ним заяви про вихід з фракції.

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко

я бы не стал злорадствовать только из-за того, что человек является членом какой-то партии

А я стал бы... 

Поделиться сообщением

А я стал бы... 

не, ну за чечетова, колесникова, гепу допу и я бы коньячку выпил  :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

не, ну за чечетова, колесникова, гепу допу и я бы коньячку выпил  :icon_mrgreen:

и пирожки

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко

Совершенно один хрен...

Текст один - шрифт разный.

Там нет людей.

Поделиться сообщением

нононо! дорблю или камамбер  :dy:

с камамбером - то сильно мажорные поминки получатся  :chok_mini:

Поделиться сообщением

а то что начальник горгаза?

Поделиться сообщением

+1

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...