Перейти к публикации

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Ще весною я зайшов у перукарню Леон, на л.б. постригтися. Адміністратор запросила майстра. Майстер виявився чоловік з бородою та довгим волоссям.  Спочатку мені якось не вправно стало. Але я ризикнув. Постриг відмінно. Тільки є одне НО: поки він мене стриг , у нас почалася бесіда про Бога. Мене здивувало , що перукар так добре розбирається в духовних питаннях. Просто і доступно відповідав на мої запитання , на які мені не відповідалі деякі священики. Він мені подарував велику Біблію і показав , що читати  . Минулого тижня  я знову приїхав в Дніпродзержинськ , і за одне вирішив постригтися .Дізнавшись , що потрібний мені майстер працює , я попросив записати мене до нього . У бесіді я знову ставив запитання, і навіть намагався сперечатися з ним , я не знав хто він , до тих пір , поки він мені не показав посвідчення священика. Виявилося , що я стригся у священика . Зізнаюся , я був здивований. Я зрозумів, що він не місцевий. Я в Києві знаю одного  попа, який на будівництві працює. Такі священики чи бідні, або до того жадібні, що готові додатково працювати.

Поделиться сообщением

...показав посвідчення священика.

:bv:

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко

Дак эта... У них правда ксивы есть! :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Дак эта... У них правда ксивы есть! :icon_mrgreen:

Да я, читая, почему то "Простоквашино" вспомнил. Смешно стало.

- Усы, лапы, хвост — вот мои документы!
- На документах всегда печать имеется... Есть у вас на хвосте печать? А усы и подделать можно! (с)

Поделиться сообщением

На посвідченні були печатки, я ж кажу видно було що духовна освіта є, А це  підробити важко.

Поделиться сообщением

На посвідченні були печатки, я ж кажу видно було що духовна освіта є, А це  підробити важко.

А кем подписано удостоверение и чья печать?

Поделиться сообщением

Интересно... он стрижет чтобы проповедовать, или действительно так зарабатывает на жизнь?

Поделиться сообщением

Були єпископські. Незручно було вдивлятися. Він не з місцевих, Приїжджий. Якщо не помиляюся то з Молдови приїхав. У Днiпродзержинську не давно. Десь рік.

Поделиться сообщением

Може то Перец был?

Поделиться сообщением

Незрозуміло якось виходить. Якщо піп не працює а робить тільки треби то це шахрай, а от якщо працює то вже перець. Людям не догодиш

Поделиться сообщением

Не знаю. Особисто мені було приємно з ним говорити. Шкода що не всі священики такі відкриті і прості. Я якось давно зайшов до церкви, і священик на мене подивився як Ленін на буржуазію. Мені не захотілося більше до церкви ходити.

Поделиться сообщением

Интересно... он стрижет чтобы проповедовать, или действительно так зарабатывает на жизнь?

на мою думку він просто не має свого приходу, тому працює або щоб зібрати гроші на маленький храм або щоб утримувати жінку та дітей.

Ну а проповідь - то ж його професійний обов'язок :)

Изменено пользователем Clown

Поделиться сообщением

Я знайшов його. :0399:  Може хтось його знає?   http://lion.dp.ua/index.php/o-kompanii/sotrudniki      

Поделиться сообщением

Може то Перец был?

а от якщо працює то вже перець

а Ви не замислювались, чому viram написав Перець с великої літери?  :icon_mrgreen:  :bv:

Поделиться сообщением

Я знайшов його. :0399:  Може хтось його знає?   http://lion.dp.ua/index.php/o-kompanii/sotrudniki      

Точно, не из наших

Поделиться сообщением

а Ви не замислювались, чому viram написав Перець с великої літери?  :icon_mrgreen:  :bv:

i чому ж написав з великої літери?

Поделиться сообщением

Потому что это прозвище конкретного парикмахера.

Поделиться сообщением

а шо Перец стал священником?

Поделиться сообщением

а шо Перец стал священником?

еще один! :bv:

Поделиться сообщением

Наприклад мені не смішно. Я відкрив тему щоб дізнатися думку людей: добре коли священик працює чи погано?

Поделиться сообщением

Думаю, ничего плохого в этом нет.

Поделиться сообщением

А то коли священик тільки треби робить і бере не малі гроші ми говоримо що це погано. А коли священик працює і людей добрим словом підтримує то теж погано. Чому так? Наприклад, я завжди задавав собі питання: для чого Бог людину створив і чи є сенс мого життя. А цей перукар мені просто обьяснил. Підіть до церкви і запитайте священика, що вам відповість?    Піди поцілуй ікону і зрозумієш ...

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.