Перейти к публикации
Сергій Петренко

топ-10 олігархів-власників кримських пляжів

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

У Топ-10 власників кримських пляжів потрапили родина президента Віктора Януковича, бізнесмени Ігор Коломойський, Ринат Ахметов, родина Азарових, Вадим Новинський, і інші.

Топ-10 "Господарів кримських пляжів" відкриває:

родина президента Віктора Януковича. До послуг самого президента в Криму — чотири держдачі й резиденції із закритими пляжами, а також володіння в Севастопольській зоні.
У ялтинському селищі Отрадноє (Массандра) перебуває вілла, відома як "Чайний будиночок", побудована на вилучені в інституту  "Магарач" землях.
Орендує дві ділянки землі під дачею фірма "Пансіонат сімейного типу", заснована структурами, близькими до сина президента Олександрf Януковичf. Цій же фірмі Радмін Криму у свій час відвів на березі моря майже гектар.
Без врахування прибережних зон у Балаклаві й Батілімані структури, пов'язані з родиною президента, орендують в Отрадному пляжну зону площею не менше 1,77 гектара.
Друге місце рейтингу займає група "Приват" Ігоря Коломойського й Геннадія Боголюбова, структурами якої орендується пляжна зона загальною довжиною берега в 688 метрів.
Найбагатший бізнесмен Ринат Ахметов посів у рейтингу третє місце.  Його структури орендують пляжі загальною довжиною в 505 метрів морського берега.
Четверте місце в рейтингу займає екс-глава Адміністрації президента Віктор Медведчук, який опосередковано — через дві київські, одну лондонську й три кіпрські компанії — володіє ТОВ "Інвестиційна компанія " Спорт-Тур".
Симеізька влада продала "Спорт-Туру" прибережну ділянку площею в 1,2 гектара – після того, як двома роками раніше оформила право власності фірми на 5 побудованих бун. В Оползнєвому, дружина Медведчука – телеведуча Оксана Марченко орендує  пляж довжиною  в 46 погонних метрів.
Олігарх Костянтин Григоришин посідає п'яте місце й через свої структури використовує 433 метра одних із кращих пляжних територій Південного берегу.
Шосте місце – у будівельної компанії "Консоль-Лтд",створеної спікером кримського парламенту Володимиром Константиновим.
На сьомому місці в рейтинг поставлена родина Азарових, яка володіє пляжною зоною біля набережної Гурзуфа. Є в родини й власність із доступом до моря - у кооперативі "Чехово" на однойменному мисі у Форосі.
"Кооператив заснували Микола Азаров, його дружина Людмила й син Олексій і ще 5 физосіб, за допомогою чого одержали землю під забудову.  І це аж ніяк не невелика ділянка в "дикому місці", як заявляв прем'єр, царське село. Те, що берегова смуга мису також перебуває в оренді в дачного кооперативу "Чехово", "Центру" підтвердили у Фороській сільраді. Але точну площу огородженої прибережної смуги називати відмовилися", - пише видання.
Восьме місце рейтингу зайняв новоукраїнський олігарх, обраний нардепом від Севастополя, Вадим Новинський, який став опосередкованим користувачем більше півкілометра пляжної смуги Судака.
Туристсько-оздоровчий комплекс "Судак" через п'ять офшорок із Британських Віргінських островів і Кіпру афільований зі " Смарт-Груп" Новинського. У користуванні структур  олігарха — і пляж "Схід".
Олігарх Василь Хмельницький посів дев'яте місце в списку. В Алупці його структури використовують пляжну територію довжиною близько 400 метрів.
І замикає десятку кримських пляжів російський олігарх і власник Національної Резервної Корпорації Олександр Лебедєв. Усього в структур олігарха – кримські пляжі довжиною в 358 метрів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...