Перейти к публикации
Шинелька

Виртуальная приемная народного депутата Гузенко К.А.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

на сайте Нардеп. Орг. уа

созданы виртуальные приемные всех народных депутатов

Есть и кабинет Гузенко К.А.

http://nardep.org.ua/site/lobby/30

Здесь можно ознакомиться с биографией

программой 

новостями

инициативами народного депутата

и написать ему обращение

А также можно дать оценку его работе

Поделиться сообщением

Для Дніпродзержинська буду домагатися:

- прийняття на державному рівні особливої екологічної програми для Дніпродзержинська, в якій передбачити вирішення основних проблем: покращення ситуації у сфері радіаційної безпеки, попередження зсувів, зменшення забруднення повітря і води;

- державних інвестицій у загальноміську програму з установки лічильників тепла, газу та питної води, що призведе до істотного здешевлення комунальних платежів для мешканців. У житловій сфері – відкриття власних особових рахунків для кожного багатоквартирного будинку;

- щорічного державного фінансування ремонту та обслуговування основних магістралей Дніпродзержинська. У першу чергу має бути відремонтований мостовий перехід на Лівий берег і завершено будівництво Єлизаветівської розв'язки;

- державного інвестування в медичну сферу Дніпродзержинська як міста, що несе особливе екологічне навантаження. Система первинних оглядів та первинної медичної допомоги має бути безкоштовною;

- прийняття програми розвитку дошкільних установ і шкіл Дніпродзержинська. Брак місць у дитячих садках повинен бути усунутий;

- чіткої і своєчасної сплати державних субвенцій транспортним структурам Дніпродзержинська за перевезення пільгових категорій пасажирів. Це дозволить відродити міський трамвай і забезпечити безперебійне перевезення пільговиків;

- передачі природного комплексу «Блакитне Озеро» на баланс міської громади Дніпродзержинська. Ця перлина створювалася руками дніпродзержинців, і вони повинні мати законне право нею користуватися;

- всебічної підтримки малого та середнього бізнесу; зниження рівня безробіття. Активна участь міста в інвестиційних програмах Дніпропетровської області дозволить залучити інвесторів, побудувати нові підприємства і створити нові робочі місця;

- запорука духовного і фізичного здоров'я громадян – розвиток культури і спорту. Вважаю за необхідне всіляко підтримувати відродження духовних цінностей.

В цілому для України буду виступати ЗА:

- перегляд Бюджетного кодексу України. Левова частка зароблених коштів повинна залишатися на місцях. При цьому регіони-донори мають отримати право розпоряджатися заробленими коштами шляхом введення регіональних надбавок до пенсій та регіональних виплат вкладів Ощадбанку колишнього СРСР;

- надання кожному громадянину України права вільно спілкуватися рідною мовою. Україна – багатонаціональна держава, і необхідно надати можливість її громадянам вільно використовувати рідну для них мову;

- забезпечення повсякденної турботи про ветеранів і пенсіонерів;

- збереження позаблокового статусу і більш тісний економічний союз з Росією і Білоруссю. Разом з тим буду відстоювати євроінтеграцію як стратегічний зовнішньополітичний вектор розвитку України;

- підтримку вітчизняного машинобудування та сільського господарства, що дозволить забезпечити стабільними замовленнями дніпродзержинських металургів і хіміків.

Пункти цієї програми сформувалися під час зустрічей з тисячами дніпродзержинців та в результаті глибокого аналізу проблем міста.

У разі своєї перемоги на виборах я готовий постійно звітувати перед виборцями про виконання усього вищевикладеного, і впевнений: дніпродзержинці зроблять правильний вибір!

Поделиться сообщением

написала обращение к народному депутату

Буду ждать ответа

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...