Перейти к публикации
Лелека

Виявлено перший в історії комп'ютерний малюнок

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Виявлено перший в історії комп'ютерний малюнок
  

Американський журналіст Бенджі Едвардс виявив перший в історії комп'ютерний малюнок. Він був зроблений в 1959 році співробітником центру SAGE, яка була частиною системи протиповітряної оборони США на початку «Холодної війни».

Комплекси з гігантських лампових комп'ютерів, які займали до 2000 квадратних метрів і коштували близько 300 мільйонів доларів кожен, розташовувалися по узбережжю Сполучених Штатів, щоб відслідковувати можливі авіаційні і ракетні атаки. Щодня лампові комп'ютери малювали проекції берегової лінії, відстежуючи пересування біля неї.

Ймовірно, у вільний час програмою променевого пера SAGE вирішив скористатися і один з військовослужбовців, котрий переніс на екран зображення дівчини. Пізніше з'ясувалося, що оголена натура була взята з журналу Esquire, а історичне фото першого комп'ютерного малюнку зробив в 1959 році 21-річний рядовий Лоренц Тіптон, згодом відправив знімок в музей комп'ютерної техніки.

Примітно, що той малюнок згодом отримав і практичне застосування - за якістю його завантаження оператори лампових ЕОМ перевіряли стан системи.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...