Перейти к публикации
Тетянка

Захистимо Наших Дітей Від Свавілля Влади!

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Цитата

Віталій Купрій:

"ВО СВОБОДА закликає прийти на мітинг для захисту наших дітей vk.com/event53693461"

ЦитатаПРИЙДИ НА МІТИНГ ПРОТЕСТУ ДО БУДІВЛІ МІСЬКОЇ РАДИ 20 травня в 10:30!

Про страшну трагедію, що сталася 28 квітня знає все місто: в районі Комсомольского проспекту після падіння у відкритий каналізаційний люк загинув дворічний хлопчик Олексій Кравченко.

Пройшло 2 тижні,а влада не вжила жодних дій, щоб покарати винних та вирішити проблему відкритих люків. Замість цього правоохоронці вирішили звинуватити у всьому батька загиблого хлопчика та рядового працівника "Міськводоканалу".

На довершення - саме 20 травня на сесії міськради Партія регіонів в черговий раз хоче надати 1,5 млн. гривень тим, хто вкрав попередні бюджетні кошти, що виділялися на встановлення люків у 2011-2012 роках. Тобто ПР заохочує злочинців та сприяє уникненню ними покарання.

Громада вимагає: закрити незаконні пункти прийому металобрухту, відсторонити від займаних посад справжніх винуватців трагедії та осудити їх, не допустити чергового розкрадання мільйонів бюджетних коштів.

Оригинал: http://vk.com/event53693461

Поделиться сообщением

ой, я видела самый ухоженный люк - возле горуправления МВД

Поделиться сообщением

Вчера был сюжет про несчастный случай в Днепродзержинске в программе Гроші. Рассказывали " откуда ноги растут" про воровство люков.

Поделиться сообщением

Вчера был сюжет про несчастный случай в Днепродзержинске в программе Гроші. Рассказывали " откуда ноги растут" про воровство люков.

такие открытия сделали!

Поделиться сообщением

а что делать будем по  поводу митинга?

требования ясны - отстранить и привлечь к ответственности

выделить из бюджета 1, 5 миллиона якобы на люки?

промолчим или выйдем?

Поделиться сообщением

а что делать будем по  поводу митинга?

требования ясны - отстранить и привлечь к ответственности

выделить из бюджета 1, 5 миллиона якобы на люки?

промолчим или выйдем?

Питання до форуму взагалі, чи до Форумної Організації, головою якої Ви є?

Поделиться сообщением

Питання до форуму взагалі, чи до Форумної Організації, головою якої Ви є?

взагали

Поделиться сообщением

взагали

Я йду. Не йде з голови пасхальне вітання від посміхаючогося мера з біллборда...ця блажена посмішка.. відразу ж після загибелі хлопчика...

Поделиться сообщением

Я йду. Не йде з голови пасхальне вітання від посміхаючогося мера з біллборда...ця блажена посмішка.. відразу ж після загибелі хлопчика...

А як би хотіли?

Поделиться сообщением

А як би хотіли?

Моє "хотіння" ні до чого.

Я вважаю мера також винним в цій ситуації і після трагедії замість каяття і ХОЧ ЯКОЇ УЧАСТІ, окрім того репортажу, ми бачимо привітне усміхнене обличча яке вітає нас із Пасхою. Не знаю хто як, а я відчув огиду.

Поделиться сообщением

уявіть себе на тому місці

Як би Ви поступили? Це й буде - "як би Ви хотіли"

Поделиться сообщением

уявіть себе на тому місці

Як би Ви поступили? Це й буде - "як би Ви хотіли"

Каяття і участь. А не ховання за стінами виконкому. Ось чого чекав я і чекали люди. А побачили велику чиновницьку дупу.

Поделиться сообщением

Я буду Если будет неравнодушных столько как прошлый раз мне стыдно за горожан

Поделиться сообщением

ПР особливо любить піаритись за рахунок віруючих і церкви...московського патріархату.

Поделиться сообщением

ПР особливо любить піаритись за рахунок віруючих і церкви...московського патріархату.

Партия и церковь здесь ни причем...

"...Неправедный пусть еще делает неправду; нечистый пусть еще сквернится; праведный да творит правду еще, и святый да освящается еще. Се, гряду скоро, и возмездие Мое со Мною, чтобы воздать каждому по делам его." (Откр.22:11-13)

Поделиться сообщением

Партия и церковь здесь ни причем...

"...Неправедный пусть еще делает неправду; нечистый пусть еще сквернится; праведный да творит правду еще, и святый да освящается еще. Се, гряду скоро, и возмездие Мое со Мною, чтобы воздать каждому по делам его." (Откр.22:11-13)

Та ясно...на кожних виборах регіонали на біллбордах з попами, у проповідях також ніхто ні за кого не агітує...що не свято, то хороводом до церкви йдуть.

Ясно ж що нідочого!

Поделиться сообщением

Ви, пан Сергій ці фото, наприклад, з якою метою виклали в темі про мітинг 20 травня?

Поделиться сообщением

Ви, пан Сергій ці фото, наприклад, з якою метою виклали в темі про мітинг 20 травня?

за для порівняння - я так розумію . я - буду .

Поделиться сообщением

Каяття і участь. А не ховання за стінами виконкому. Ось чого чекав я і чекали люди. А побачили велику чиновницьку дупу.

у мене з'явилась інформація,що мати того загиблого хлопчика наклала на себе руки...Прикро,як що ця інформація підтвердиться...

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...