Перейти к публикации
Сергій Петренко

Заміна грошей. Нові банкноти американських доларів

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Заміна грошей. Нові банкноти американських доларів

spacer.gif

new-dollars-bills-1.jpg

Новий дизайн банкнот американських доларівНіщо не вічне під місяцем! І навіть американські доларові купюри час від часу можуть змінюватися. Чергова така заміна грошової маси в Сполучених Штатах Америки почнеться в жовтні 2013 року, а днями Федеральна Резервна Служба США показала, як виглядатимуть нові банкноти.

new-dollars-bills-2.jpg

Новий дизайн банкнот американських доларівЩе в 2009 році стало відомо, що до Міністерства фінансів США планує в недалекому майбутньому провести ребрендинг американського долара, створивши новий дизайн його купюр. Був навіть проведений відкритий міжнародний конкурс, у рамках якого багато дизайнерів з усього світу представили свої проекти, як повинна виглядати найпопулярніша на планеті валюта в майбутньому.

new-dollars-bills-3.jpg

Новий дизайн банкнот американських доларів

А наприкінці квітня 2013 ФРС США, що займається виробництвом і контролем грошової маси, представила остаточний варіант нового дизайну купюр з номіналом 5, 10, 20, 50 і 100 американських доларів.

new-dollars-bills-4.jpg

Новий дизайн банкнот американських доларівНові банкноти, особливо, 100-доларова купюра, будуть помітно відрізнятися про своїх попередників. Наприклад, через кожну з них тепер буде проходити захисна лінія, вшита в саму папір, а не надрукована або наклеєна на неї, як було раніше. Повертаючи банкноту, можна буде побачити, що об'ємне зображення дзвіночків на цій смузі перетвориться на цифру 100.

new-dollars-bills-5.jpg

Новий дизайн банкнот американських доларівКупюри також будуть оснащені додатковими захисними нитками і водяними знаками, максимально оберегающую долар від появи фальшивок.

Завдяки особливій технології мікровідтиску, розробленої спеціально для створення нових доларових банкнот, деякі з зображень, надрукованих на асигнаціях, будуть при нахилі купюри міняти свій колір. Наприклад, дзвіночок праворуч від портрета Бенджаміна Франкліна зможе набувати безліч відтінків від мідного до зеленого.

new-dollars-bills-6.jpg

Новий дизайн банкнот американських доларівНові банкноти номіналом від 5 до 100 доларів з'являться в обігу в Сполучених Штатах Америки починаючи з 8 жовтня. До решти країн світу вони доберуться з часом.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Cегодня входят в оборот  5-евровые банкноты с новым дизайном. В сл. году планируют ввести новые 10 евро. По радио целый день валают об этом. http://de.euronews.com/2013/04/30/neuer-funf-euro-schein-in-umlauf/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@robotek,

 

А 500 --евро  вроде хотят отменить--упразднить??? 

Слухи были. Но пока в моём банке висит объява, что крупные банкноты(500 и 200) надо заказывать за 2 рабочих дня. Обычно, кому всё-равно, полтинниками выдают. Если отменят - я сообщу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

а старые 100 баксов продолжают действовать без ограничений?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...