Перейти к публикации
Анна Торишняя

Мітинг з приводу страшної трагедії.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Погодь, друже. Питання до мене, чи до Ганни? :)

до Ганни .... 

Поделиться сообщением

первое сообщение о митинге завтра в 10-00 написал Днепрдзержинец и гораздо раньше поста со Свободой.

все вірно ... напис був - Свобода організовує мітинг на 10.00... що не так ? Аня тут розповідає - що Свобода просто примазується .... чи я не розумію -     чи я не розумію - чи таки організовує -чи таки  примазується ..... 

Поделиться сообщением

Все познается на примерах, не так ли?

Вот приставь, к примеру, что митинг организовывается коммунистами. С какими мыслями пойдешь?

Після помаранчевих мітингів у мене охолола активістська громадянська позиція. Але Єднання, - це точно те чого не вистачає нам, і тобі особисто. "Враг моего врага, - мой друг" вже чомусь не спрацьовує, помилково... 

Поделиться сообщением

Завтра, о 10.00  біля  міськради  Свобода  проводитиме  мітинг  проти  бездіяльності  влади, що привело  до  трагедії  загибелі  дитини. Одразу  хочу  сказати  тим,  хто  відмовляється  йти  на  акцію, організовану  політичною  партією  і  що Свобода  нібито  піариться  на кістках і немає  чого приплітати до цього політику. Не хочете – не йдіть! Ми розберемось з цими бандюками і без вас. Свобода кличе всіх небайдужих людей, які здатні сказати банду – геть! Ми піаримось? Не смішіть. Ми такі ж самі люди,  як і ви. Ми живемо в аварійному житлі, їздимо по розбитих дорогах і боїмося за своїх дітей. І так само, коли «свободівці» влаштовували  протест  біля  міськради, показуючи на світлинах розбиті дороги,  купи  сміття  і  відчинені люки, так  само ми завтра вийдемо вимагати від влади відповіді, чому наші вимоги по усуненню цих наслідків безгосподарності  не знайшли у них  відповіді. Чому ми на цю акцію вийдемо з прапорами Свободи? А все лиш тому, що наразі особисто для нас це прапори змін, прапори революції ,  символ  національного  і соціального  визволення, тому  що  саме  ми, свободівці,  кожного дня депутатськими запитами,  зверненнями до прокуратури ,  МВС,  різних  структур,  намагаємось  боротися з  беззаконням , яке  творить нинішня  провладна  банда.  Ми робимо  це  і  для себе  і  для вас,  бо терпець  урвався  і пора  все докорінно змінювати.  Ви  кажете , що  влада  набридла  своїми знущаннями?  Тоді  запропонуйте, як  цю  владу  усунути  і  зробіть  хоч  щось  для  цього!  Не знаєте як?  Знаємо ми!  Розумні  люди  приєднаються  завтра  до акції  протесту, байдуже під якими прапорами, тому що жодна розумна  людина  не  зможе  заперечити  тих  вимог, які  ми ставимо владі.

Поделиться сообщением

Після помаранчевих мітингів у мене охолола активістська громадянська позиція. Але Єднання, - це точно те чого не вистачає нам, і тобі особисто. "Враг моего врага, - мой друг" вже чомусь не спрацьовує, помилково... 

Первое твое предложение на все сто подходит и ко мне.

Повторюсь: лично ты готов объединиться с коммунистами?

Поделиться сообщением

первое сообщение о митинге завтра в 10-00 написал Днепрдзержинец и гораздо раньше поста со Свободой.

Завтра (30 апреля) в 11:00 часов на пл.Дзержинского.

Сбор под большими ивами правее входа в исполком.

Кто переживает о согласовании - пусть переживает дальше и не приходит.

У кого нет возможности (работа и т.д.) - отпишитесь в соцсетях о мероприятии, о нем необходимо уведомить по возможности большее число знакомых.

У кого есть возможность - приходите, но тоже отпишитесь везде, где только можно.

Со мной идет 2 человека.

Итого - трое.

по- перше - на 11 годину ...

по-друге - так і залишалось три людини до повідомлення від Кропотова ...

Поделиться сообщением

Завтра, о 10.00  біля  міськради  Свобода  проводитиме  мітинг  проти  бездіяльності  влади, що привело  до  трагедії  загибелі  дитини. Одразу  хочу  сказати  тим,  хто  відмовляється  йти  на  акцію, організовану  політичною  партією  і  що Свобода  нібито  піариться  на кістках і немає  чого приплітати до цього політику. Не хочете – не йдіть! Ми розберемось з цими бандюками і без вас. .

С такими друзьями и врагов не надо.

Истинное лицо капитализма (с)

Поделиться сообщением

Гость r_s

@Михаил Балтакса, @Олексій Краснюк, , @СкиФ - коллеги, перестаньте ругаться на почве исторических тем - кто фашисты и где война... у нас война продолжается до сих пор и людей убивают уже без всяких фашистов!  :ef:

Поделиться сообщением

@r_s, да никто не ругался вроде бы.

Поделиться сообщением

по- перше - на 11 годину ...

по-друге - так і залишалось три людини до повідомлення від Кропотова ...

поэтому Свобода и назначает на 10-00, чтоб не дай Бог кто раньше не провел! А если теперь ПР или КПУ назначиь митинг на 09-00?

Свобода поступает как моральные уроды!!!

Поделиться сообщением

Повторюсь: лично ты готов объединиться с коммунистами?

Не "я з комуністами", а незаангажовані громадяни з комуністами. Один не пішов би, з іншими простими громадянами легко об'єднався б з комуністами. Ситуативно. ОБ'єднався б, а не ПРИєднався. Є різниця.

Поделиться сообщением

поэтому Свобода и назначает на 10-00, чтоб не дай Бог кто раньше не провел! А если теперь ПР или КПУ назначиь митинг на 09-00?

Свобода поступает как моральные уроды!!!

ппц

Поделиться сообщением

:chok_mini:

@Михаил Балтакса, @Олексій Краснюк, , @СкиФ - коллеги, перестаньте ругаться на почве исторических тем - кто фашисты и где война... у нас война продолжается до сих пор и людей убивают уже без всяких фашистов!  :ef:

Поделиться сообщением

Офіційне звернення міського осередку ВО Свобода.

Шановна громада, брати і сетри. 30.04.13 о 10 годині ранку біля будівлі мерії Свобода організовує акцію протесту проти політики діючої влади у нашому місті. Приводом стала жахлива трагедія родини Кравченко. 

Міський осередок ВО Свобода офіційно заявляє - трагедія стала можливою за бездіяльності і повної безвідповідальності керівників міста. Якщо страждають діти, якщо немає віри в те, що ці покидьки при владі отримають покарання за свою бездіяльність, бо "в них все схвачено, за все заплачено", якщо вони відверто знущаються з людей, якщо вони нехтують нашими інтересами і знищують нас, то час настав, громадо!

Влада належить мешканцям міста, а не тим, хто набиває кишені бюджетним коштом і живуть за наш рахунок! Якщо Ви не байдужі до дитячої долі, до долі своїх дітей, маємо сказати - "досить!"  Зупинимо злочини активною громадською позицією і дієвим спротивом проти цього режиму!

ВО Свободу вже звинуватили "у танцях на кістках" і недоречному пірау. Ми маємо на це відповідь - ми захищаємо і своїх власних дітей також! Націоналісти послідовно діють в межах своєї програми захисту українців і коли ми бачимо абсолютний жах, який впроваджує в наше життя ця влада,щоа тимчасово захопила країну, то ми маємо надати жорстку відсіч.

Ми вимагаємо покарання всіх, хто причетний до цих злочинів, що вчиняються проти наших дітей та батьків. Ми вимагаємо покарання за смерть маленького Олексійка не на папері! Покидьків за грати!

Наразі влада вже почала відхрещуватись від причетності до цього жахливого випадку, перекладаючи вину на нібито недолугих батьків. Сама родина потрепілих вже не вірить що відповідальних буде покарано. 

Закликаємо всіх - не залишайтесь осторонь!

Далі мовчати не можна!

Поделиться сообщением

А что мешает собраться попозже, когда Свобода закончит?  

Поделиться сообщением

А если теперь ПР или КПУ назначит митинг на 09-00

жарти сьогодні недоречні. Мітинг влади і їх прибічників проти тієї самої влади?

Поделиться сообщением

Мені байдуже в данному випадку хто організатор акції. Насправді, в перші шість годин як дізнався про цей випадок, отовий був і за зброю взятися... під будь-яким прапором!!!

Поделиться сообщением

повторю вопрос: в чем заключается организация митинга?  в предупреждении власти о времени проведения? в снабжении людей плакатами и лозунгами? в оплате СМИ?

Поделиться сообщением

Не "я з комуністами", а незаангажовані громадяни з комуністами. Один не пішов би, з іншими простими громадянами легко об'єднався б з комуністами. Ситуативно. ОБ'єднався б, а не ПРИєднався. Є різниця.

А я в раздумьях.

Поделиться сообщением

Блин. Ну что ж мне все меньше хочется идти?

Схавала Свобода коньюктуру.

Поделиться сообщением

я прийду

людей необходимо информировать и организовывать

кто то  должен такую ответственность взять на себя

Свобода готова, уже хорошо

выходит кроме Свободы ни одна партия у нас в городе не может организоваться

или же вообще не имеет соратников

Поделиться сообщением

Блин. Ну что ж мне все меньше хочется идти?

Схавала Свобода коньюктуру.

аналогично....особенно после этих слов :

Одразу  хочу  сказати  тим,  хто  відмовляється  йти  на  акцію, організовану  політичною  партією  і  що Свобода  нібито  піариться  на кістках і немає  чого приплітати до цього політику. Не хочете – не йдіть! Ми розберемось з цими бандюками і без вас. 

Поделиться сообщением

Форумчане, ну если так претит Свобода, станем немного в стороне со своими плакатами, в чем проблема???

правда я рисовать и красиво писать не умею...

Поделиться сообщением

Форумчане, ну если так претит Свобода, станем немного в стороне со своими плакатами, в чем проблема???

правда я рисовать и красиво писать не умею...

:fx:

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...