Перейти к публикации
СкиФ

Операції ДАІ / МВС. Перелік.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Враховуючи розвинуту фантазію даішників, малу обізнаність водіїв, і відсутність НПА, де б можна було чітко побачити повний перелік Операцій, які можуть, законно чи безпідставно, зазначатися інспекторами водіям, я вирішив спробувати самостійно сформувати такий перелік. Він включає операції, які з мого власного досвіду чи з інфи тирнету, хоч раз застосовувалися як привід для зупинки водіїв. Тлумачення операцій на 99% підбиралося з безпосередньо офіційних повідомлень ДАІ України у електронних ЗМІ. Прошу доповнювати перелік незгаданими до вас операціями, тлумаченнями. Тлумачення операцій прошу, за можливості, підкріплювати джерелом тлумачення. Дяка. Разом Мы Можем Многое! :icon_mrgreen:

______________________________________________________________________________

 

ОПЕРАЦІЇ

 

Автобус: контроль за дотриманням водіями режиму праці та відпочинку, проходження ними обов’язкового технічного огляду перед виходом на маршрут. Особлива увага буде приділятися перевізникам, які займаються  несанкціонованими перевезеннями, зокрема організованих груп дітей.

 

Автомобиль: улучшение состояния оперативной обстановки, усиление противодействия преступлениям, связанным с угоном транспортных средств, предупреждение случаев эксплуатации "двойников" и  транспортных средств с номерными знаками, которые им не принадлежат.

 

Батискаф: заходи з попередження і виявлення правопорушень на об’єктах легального обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та перекриття каналів витоку в незаконний обіг підконтрольних речовин.

 

Внимание! Спецсигнал!: выявление и документирование фактов непредоставления водителями автомототранспорта преимуществ в движении оперативным транспортным средствам с включенными специальными световыми и звуковыми сигнальными устройствами.

 

Документ: боротьба з пред’явленням працівникам Державтоінспекції різного роду документів, які, у супереч українському законодавству, задля уникнення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, містять  інформацію про сприяння в безперешкодному пересуванні водієві та його автомобілю або наданні йому будь-яких  переваг перед іншими учасниками дорожнього руху.

 

Залізничний переїзд: комісійні обстеження залізничних переїздів загального користування та контроль за водіями, які перетинають залізничні переїзди.

 

Зброя та вибухівка: виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

 

Мажор: особлива увага правоохоронців приділяється порушенням правил дорожнього руху водіями, які керують  автомобілями престижних моделей.

 

Мак: выявление и ликвидация незаконных посевов, привлечение к ответственности лиц, осуществляющих  незаконное культивирование наркосодержащих растений, перекрытие каналов незаконной транспортировки  наркотических средств растительного происхождения, выявление очагов дикорастущей конопли и организация  ее уничтожения.

 

Мігрант: виявлення та припинення порушень, вчинених іноземцями, а також ці виявлення порушень з боку фізичних та юридичних осіб, які приймають чи надають послуги іноземцям, з метою попередженні відповідних правопорушень та  притягнення винних до відповідальності згідно з чинними законодавством.

 

Мотоцикл: зниження кількості дорожньо-транспортних пригод за участю мотоциклістів.

 

Небезпечний вантаж: контроль за транспортними засобами, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, та наявністю у водіїв необхідних документів, а саме: свідоцтво про допущення ТЗ до перевезення визначених небезпечних вантажів, ДОПНВ-свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, письмові інструкції на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, договір обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів, узгодження Державтоінспекції маршруту дорожнього перевезення небезпечного вантажу.

 

Нерест: посилюється державний нагляд за станом охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів під час  заборони на лов риби й інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України.

 

Нічне місто: посилення боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, у сфері суспільної моралі та працевлаштування наших земляків за кордоном.

 

Номерний знак: увага на водiїв, якi керують транспортними засобами без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу, з номерним знаком, закрiпленим у невстановленому для цього мiсцi, з номерним знаком, закритим iншими предметами або забрудненим, що не дозволяє чiтко визначити символи  номерного знака з вiдстанi 20-ти метрiв, з перевернутим чи неосвiтленим номерним знаком.

 

Перевізник: комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті з метою підвищення безпеки пасажирських перевезень.

 

Перехоплення: ???

 

Пішохід: метою є зниження аварійності серед пішоходів та контроль за дотриманням водіями правил про перевагу пішоходів, які знаходяться на пішохідному переході. Також міліціонери проводять профілактичні бесіди з потенційними порушниками та попереджають про наслідки таких правопорушень.

 

П'яний водій - злочинець!: виявлення та документування фактів керування транспортними засобами водіями у стані сп’яніння.

 

Ремень безопасности – шанс на жизнь!: профилактические мероприятия, направленные на то, чтобы приучить водителей пристегиваться ремнями безопасности.

 

Розшук: метою операції є встановлення місцезнаходження та затримання осіб, які скоїли злочини або зникли безвісти.

 

Сирена: оперативний розшук осіб, підозрюваних у злочині.

 

Скутер: попередження ДТП, зниження росту рівня аварійності на дорогах та зменшення кількість випадків порушення правил дорожнього руху з боку водіїв мопедів та запобігти незаконним заволодінням цим транспортом.

 

Спецсигналы: нацелена на упорядочение установки и использования специальных звуковых и световых сигнальных устройств на транспортных средствах.

 

Форсаж: выявления и предупреждения нарушений ПДД со стороны водителей, которые незаконно переоборудуют свои автомобили для получения максимальных динамических характеристик (форсирование двигателей, установка двигателей, не предусмотренных конструкцией для данной модели, установка «прямоточных» глушителей и т.п.)

 

Швидкість: контроль швидкості руху транспортних засобів відповідними технічними засобами, як в режимі патрулювання, так і на стаціонарних постах ДПС.

 

Ялинка: мета заходів полягає в збереженні хвойних насаджень, особливо декоративних ялинок в населених пунктах від незаконної їх вирубки.

 

 

БОНУС!  :icon_mrgreen:

 

Чисті руки: виявлення фактів поборів з боку працівників міліції та пропонування їм хабарів від громадян.

 

_______________________________________________________

 

ПС: можливо пізніше доопрацюю естетичний вигляд переліку.

Изменено пользователем СкиФ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

нужно попросить ориентировку и всё   :0399:

Бідний думкою багатіє. ©

Изменено пользователем СкиФ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...