Перейти к публикации
nina1406

VPN перстав працювати

Рекомендованные сообщения

VPN перстав працювати після переходу з PPPoE на DHCP, перепровіряли- з тої сторони нічого не змінилося.

Кто выступает сервером?

Поделиться сообщением

Сьогодні в мене почало вимагати "это подключение требует активного подключения к интернету"- Вчора ще не вимагало.

Поделиться сообщением

Вечір добрий.Я підключаюся через VPN до корпоративної сітки до їх сервера. Систадмін сказав, що повинен бути відкритий порт 1723-ТСР. Ядро РРТР-сервер

Поделиться сообщением

Вечір добрий.Я підключаюся через VPN до корпоративної сітки до їх сервера. Систадмін сказав, що повинен бути відкритий порт 1723-ТСР. Ядро РРТР-сервер

Ваша відповідь вичерпна, нагадує слова з пісні "крикну,а в ответ-тишина!!!"

Поделиться сообщением

Ваша відповідь вичерпна, нагадує слова з пісні "крикну,а в ответ-тишина!!!"

Мы не закрываем какие-либо порты. Все открыты.

Попробуйте позвонить в рабочее время, системный администратор в реальном времени посмотрит что происходит при попытке соединения.

Поделиться сообщением

и у нас седня впн не работал, а с укртелекома работал :0402:

Поделиться сообщением

"Попробуйте позвонить"- крім міського номеру є більш сучасніші варіянти зв'язку, бо телефонувати з мобільного, чи скайпу на міський номер не надто дешеве задоволення!

Поделиться сообщением

"Попробуйте позвонить"- крім міського номеру є більш сучасніші варіянти зв'язку, бо телефонувати з мобільного, чи скайпу на міський номер не надто дешеве задоволення!

2-а номера Icq 429–935–752 и 613–290–816

Поделиться сообщением

2-а номера Icq 429–935–752 и 613–290–816

і сидиш чекаєш, поки оператор морозиться, в мене інколи таке очікування тривало біля 25 хв. :0399: , телефоную на 58888, тупеньке створіннячко з жіночим голосом не може внятно пояснити. З приводу ТВ тільки Штарк відповів коли і як.

Поделиться сообщением

і сидиш чекаєш, поки оператор морозиться, в мене інколи таке очікування тривало біля 25 хв. :0399: , телефоную на 58888, тупеньке створіннячко з жіночим голосом не може внятно пояснити. З приводу ТВ тільки Штарк відповів коли і як.

якщо ви таке гостріньке створіння з жіночим голосом, навіщо звертаєтеся із запитаннями?

Поделиться сообщением

і сидиш чекаєш, поки оператор морозиться, в мене інколи таке очікування тривало біля 25 хв. :0399:

Бред полнейший , какого числа? в какое время от Вас "морозились" 25 минут? дозвониться не проблема вообще , тем более связаться по Icq

Поделиться сообщением

Бред полнейший , какого числа? в какое время от Вас "морозились" 25 минут? дозвониться не проблема вообще , тем более связаться по Icq

Они 100% скорее всего не на тот номер ICQ ломились........

Поделиться сообщением

якщо ви таке гостріньке створіння з жіночим голосом, навіщо звертаєтеся із запитаннями?

Kent-включай мізки(ну якщо вини звісно в наявності) навіщо зверталась-бо були питання з підключенням ТБ. Вичерпну відповідь дав тільки Штарк, а очікування відповіді 22-25 хвили по аські дійсно було, після привітання і опису проблеми- поояснення були такі- "чуму так довго не відповідали-у нас була перезмінка". Зразу видно відношення до клієнта.

Поделиться сообщением

Завта загляну у історію повідомлень-дам вичерпну відповідь. Аська на робочому ПК.

Поделиться сообщением

Они 100% скорее всего не на тот номер ICQ ломились........

Мабуть вас потрібно понизити до звання матрос-палубодрайкін, якщо не знаєте, що таке Ctrl+C end Ctrl+V :0399:

Поделиться сообщением

Ну от "бред" викладаю срин

post-201959-0-15679200-1347190648_thumb.png

Поделиться сообщением

Ну от "бред" викладаю срин

"чуму так довго не відповідали-у нас була перезмінка".

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...