Перейти к публикации
Лелека

з Днем Народженя , фотографіє !!! :)

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Сегодня День изобретения фотографии

19 июля 2012 | 20:09

Сьогодні день фотографії. Рівно 190 років тому француз Жозеф Нісефор Ньєпс зробив першу в світі світлину.

Тоді спроби зупинити мить радше нагадували магічний ритуал. Сьогодні ж цей процес доступний кожному. За допомогою нескладних маніпуляцій можна отримати чітке зображення з насиченими кольорами. Тож з кожним роком тих, хто вважає фотографію своєю професією, дедалі більше. Та чи дійсно це такий легкий заробіток? І чи кожен, хто опанував дзеркалку, має право називатися фотографом? Розповідає Юрій Мамон.

Юрій Мамон, кореспондент:

- Ось він - перший знімок в історії. Називається «вид з вікна». Проте хіба що тільки за назвою й можна зрозуміти, що на ньому зображено. А між тим виготовлялася ця фотографія на тодішній техніці аж 8 годин. Окрім того, майстер мав добре розумітися на хімії, аби проявити цей знімок.

У сучасному світі, аби стати фотографом, хімію знати непотрібно. Величезний вибір апаратів, оптики, яка зробить знімок неперевершеним, виробництво світлин - значно спростилося, натомість кількість професіоналів у лапках - збільшилась. В інтернеті навіть кілька фотожаб зявилось на тему "без двох тижнів професійний фотограф". Або така - у майбутньому зникнуть усі професії і залишаться лише фотографи.

Микола Іващенко, голова правління Національної спілки фотохудожників України:

- Идет такая тенденция, что люди закончили какие-то курсы, громко называемые школой фотографии, и после этого считают себя профессионалами, хотя потом очень много ляпов и очень много недоработок технических, не только технических а и композиционных.

А все тому, запевняє Микола Миколайович, що люди вважають це легким заробітком. Що таке справжня фотографія і якою працею вона дістається, Сергій Долженко знає не з чуток. У професії він уже понад 20 років. Останні 10 працює на іноземні інформагенства.

За його плечима робота в екзотичних місцях, на акціях протесту та в гарячих точках. Тож правил композиції чоловік не завжди дотримується - умови не дозволяють.

Сергій Долженко, фотокореспондент:

- Если карточка снята в сложных условиях, то, как правило, они или где-то немножко не резкие или где-то там шевеленка или где-то там что-то напутано с цветом, со светом и прочее, прочее, но там есть эмоции, и вот эти эмоции - они перекрывают все недостатки.

Деякі зі світлин Сергія облетіли увесь світ. Наприклад ось ця, з терористичним актом у Беслані, була свого часу на обкладинці всесвітньо відомого журналу Тайм.

Натомість Сергій не вважає це професійною заслугою. Говорить - просто опинився у необхідному місці в потрібний час. І це правило - вагоміше за композицію кадра, впевнений майстер.

Юрій Мамон, Володимир Самченко, "Новини", телеканал "Інтер"

відео - тут

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

ну , і трохи додам - щоб теми не плодити :)

Фотограф ловить неймовірні відображення в крапельці води

383643191.jpg

383643196.jpg

383643194.jpg

383643193.jpg

383643195.jpg

383643197.jpg

383643198.jpg

383643199.jpg

Маркус багато часу приділяє краплям води і їх дивним бризкам, віддзеркаленням і формам.

Німецький фотограф Маркус Ройгелс спеціалізується на високошвидкісний і макрофотографії. Його фотографії - це невичерпне джерело натхнення і здивування. Дивіться також: Фотограф засунув голих моделей у різнобарвний вакуум Маркус багато часу приділяє краплям води і їх дивним бризкам, віддзеркаленням і формам. Він робить високошвидкісні фотографії крапель, які падають на тлі яскравих картинок. За допомогою точного розрахунку часу і неймовірного терпіння Маркус робить фотографії картинок заднього фону у краплі. Результат просто приголомшливий.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...