Перейти к публикации
Сергій Петренко

Грузія виявилась найменш корумпованою державою у Європі

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

99% громадян Грузії минулого року жодного разу не стикалися з вимаганням хабара. За цим показником Грузія перша в Європі 12071601.jpg

В Грузії всі поліцейські дільниці - ПРОЗОРІ,

як і діяльність влади...

Громадяни Грузії стикаються з корупцією рідше, ніж жителі країн ЄС. Такі результати дослідження про стан корупції в країні, представленому нещодавно в Тбілісі, повідомляє Expres.ua.

У дослідженні наголошено, що 99% громадян Грузії минулого року жодного разу не стикалися з вимаганням хабара і за цим результатом Грузія є першою в Європі. Дослідження проводили організації IBRD, IDEX, Міжнародна прозорість - Грузія і ЄС.

Серед країн-кандидатів на членство в НАТО Грузія є найменш корумпованою. Громадяни країни, у порівнянні з громадянами ЄС, в середньому в чотири рази рідше зустрічаються корупцією у повсякденному житті, говориться в документі. 77% учасників дослідження позитивно оцінили дії уряду проти корупції.

"Грузія фактично змінила уявлення про те, що нібито перемогти корупцію дуже складно. Якщо захотіти, то немає нічого неможливого. Відповідно, у нас є конкретні результати", - заявив Вашадзе.

Філіп Дімітров відзначив, що Грузія змогла перемогти корупцію, в країні є високий рівень демократії. Він також заявив, що Грузія є однією з найбезпечніших країн. "Грузія успішно бореться з корупцією, що дуже важливо не тільки для Грузії, але і для інших країн, тому що Грузія є хорошим прикладом для них", - сказав Дімітров.

Варто також при цьому нагадати, що Україна, в її нинішньому стані, за рівнем корупції посідає 152-е місце зі 182 країн світу.

Поделиться сообщением

умнички, завидую

Так,заздрити є чому.Дивлячи на наших міських хабарників(Дейнега та інш.),які не отримують покарання за скоєний злочин,хочеться позаздрити грузинам.

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко

умнички, завидую

А если бы ты знал какая колоссальная поддержка бизнесменам оказывается правительством Грузии - удивился бы до невозможности!

Поделиться сообщением

А если бы ты знал какая колоссальная поддержка бизнесменам оказывается правительством Грузии - удивился бы до невозможности!

Я в курсе. Бабушка за пол часа оформляется предпринимателем, платит копейки в месяц и вполне законно продает семечки, причем выдает чек! И у нее нет ни единой проблемы с органами... мне до этой бабушки ой как далеко...

Поделиться сообщением

Эх ребята, моя практически несбыточная мечта, это Михаил Саакашвили ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ. Как надоела эта раздача одной и той-же колоды. Саакашвили точно знает, что делать, и с чего начинать, он этот путь прошел. Пообщался с несколькими людьми, которые были в Грузии, это не страна, а сказка, для любого бизнеса.

Поделиться сообщением

Эх ребята, моя практически несбыточная мечта, это Михаил Саакашвили ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ. Как надоела эта раздача одной и той-же колоды. Саакашвили точно знает, что делать, и с чего начинать, он этот путь прошел. Пообщался с несколькими людьми, которые были в Грузии, это не страна, а сказка, для любого бизнеса.

Это сео-текст?

Поделиться сообщением

Это как?

Хм. Это мне кому объяснять? :) :) :)

Поделиться сообщением

Нет Михаил, это крик души.

ок

Поделиться сообщением

а от Янукович каже, що досвід Грузії нам не підходить...Ясно, що "нам" грузинський досвід не підходить.Гадаю, козі зрозуміло, Що окупаційній режим України без корупції жити не може. Грузини послали Росію куди подалі й взялися американізувати країну.

Повторення такого досвіду для Януковичів буде суїцидом.

Бо вони тримаються в Україні лише на мазохістській любові південного сходу до Росії та політично-фінасовим субсидіям з Москви.

Поделиться сообщением

Эх... Воля и желание одного человека так изменило страну...

Неужели мы до такого же в Украине не доживем :(

Поделиться сообщением

Эх... Воля и желание одного человека так изменило страну...

При правильном подходе - за ночь. Но что я слышу сейчас: "За пр не буду, за Юлю не хочу! Буду за Королевскую, что-то новенькое". Так что, еще лет десять надеяться не стоит...

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко

Не доживём, Ленчик...

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...