Перейти к публикации
СкиФ

Strong man cup 2012 у Дніпрі

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

У суботу зранку випадково дізнався, шо у неділю на Фестивальному причалі, вперше в Україні, відбудеться відбірочний тур Strong man cup 2012, чемпіонату стронгменів.Враховуючи власне шкільне захоплення важкою атлетікою, не зміг собі відмовити у очному перегляді за перебігом змагань. Сьогодні я, спеціально заздалегідь, за пів години до початку змагань вже був на місці подій. Було кльово!

Багато з глядачів з'явилися ще раніше за мене, у пошуках кращих місць. Обліпили майданчик змагань як мухи. Серед глядачів виділялася когорта місцевих бодібілдерів (ну їх тяжко не впізнати, за хвігурою).

FyThX.jpg

За кількістю журналістів і операторів іноді задавався питанням, а кого таки більше, глядачів чи журналістів. З центральних каналів точно ідентифікував представників Інтера, 1+1, ТРК Україна.

LowtF.jpg

Вів дійство (з напарником), та і взагалі українським обличчям змагань, звичайно був Василь Вірастюк. Не знаю який він зара спортсмен, а шоумен з нього вийшов гарний. Було дуже кльово слухати його влучні, іноді іронічні коментарі до ходу змагань. Чого тіки варте його "До нас прийхала прибалтська команда "Швидкість". Вірастюк - ходячий позитив!!! :)

9oaup.jpg

З боку всесвітньої організації стронгменів, у журі був чотириразовий стронгмен світу, легенда важкоатлетів - Магнус вер Магнуссон (він же Діма Федоренко, принаймні якщо дивитися здалеку ;) )

MX8K.jpg

Хлопців брало участь у змаганях лише вісімко, мало це чи багато, - не знаю. Нам вистачило. Були представники України, Росії, Естонії, Латвії, Нідерландів, Ісландії. Всі кабанчинки виведені сходе селективним шляхом, с середнім зростом 190 см, вагою 110-190 кг, і віком від 23 років (ісландець), до 42 років (нідерландець). Ось вся весела компанія дистрофіків на представленні та у кутку відпочинку:

GsPS.jpg

vXDzP.jpg

3V5RJ.jpg

Изменено пользователем СкиФ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Класс! Спасибо за репортаж!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Серед учасників ми віддали особисті симпатії трьом спортсменам:

- ісландцю Арі Гунарссону, за його схожість (шоу двійників прям) на нашого дніпропетровського знайомого і наймолодший вік серед учасників змагань

nN2Z8.jpg

- голландцю Ричард ван дер Ліндену, за його харізму і найповажніший вік (42 роки) серед стронгменів змагання. Доречі Лінден не вперше у нашій країні, і певно встиг стати пошановувачем української жіночої вроди, бо цього разу з ним всюди була поруч дружина. Певно таки козак ще той, цей Лінден (на фото в окулярах, його дружина ліворуч)! :)

7j35.jpg

і наймасивнішому українцю Саші Лашину з Маріуполя. Доречі це схоже зміна Вірастюку. Саша заводив публіку, випрошуючи підтримки, видавав додаткові підходи на вправах, коли підтимка зашкалювала. Шоумен! Таки саме маріуполець і переміг у результаті змагань, красава! :)

nABE3.jpg

МІж частинами змагань глядачів розважали дівчата групи підтримки, були цікавинки, позитив.

NI8w1.jpg

Изменено пользователем СкиФ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

ЩО до самих змагань. Було 5 дисциплін:

1. Естафера (носіння чумаданів загальною вагою 320 кг, та перекидування колеса вагою 400 кг)

skBVX.jpg

NRIme.jpg

2. Підняття специфічної штанги (доречі у майже всіх дисциплінах стронгмени брали максимальні навантаження. тому майже кожний спортсмен хоч одну, а то й кілька дисциплін, провалив, не пройшовши взагалі залік з дисципліни)

dMgQ9.jpg

RqFDH.jpg

3. Далі був жим гантелі вагою 95 кг однією рукою. Скіки тих гантель покидали строгмени, не вірно фіксуючи її рукою... Добре що нікому з глядачів ті гантелі у лоба не відлетіли. :)

g9kQZ.jpg

4. Потім було "коромисло" - чумадани з першого змагання, але тер їх носити трібно було це на плечах.

mi9M.jpg

Гляньте на обличчя російського стронгмена. Згадується вислів "Это мой натуральный цвет!". Перенавантаження на змаганнях замежні. Та плюс спека була десь 40 градусів.

qFjwC.jpg

5. І остання дисципліна: перекидання кам'яного м'яча через штангу. Найскладніше завдання. Спортсмени липкі від поту завдяки навантаженням і спеці. Тому "м'ячик для пінг-понгу" вагою 185 кг не піддавався, багатьом. Але не нашому маріупольцю Лашину. який грався м'ячиком, наче це пір'ячко. (фото лише знаряддя, вибачайте).

Sy6YM.jpg

Ось, для розуміння ваги "м'ячика", гляньте скіки асистентів задіяні у його перенесенні :)

J8dzf.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Було дуже цікаво, я на таких заходах вперше. Завтра викладу кілька відео, і може ще щось з фото. Зара виклав мінімум фото, аби підтримати розповідь візуально. Поки все.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А я думал куда мой второй мячик укатился. Любил их в одной руке крутить, для успокоения нервов. А вот он мой родимый.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А я думал куда мой второй мячик укатился. Любил их в одной руке крутить...

Десь так?

Ax1scqFCEAATuiC.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Обіцяне відео.

Вступні слова, вихід учасників змагань:

Перша вправа, ч.1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Перша вправа, ч.2

Конкурс серед глядачів. Бодібілдери Дніпропетровщини. Учасник конкурсу, ближчий до камери, - представився як Чемпіон Світу 2012 серед бодібілдерів-юнаків.

Изменено пользователем СкиФ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Красивый спорт, но как же люди издеваются над своим здоровьем...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Красивый спорт, но как же люди издеваются над своим здоровьем...

Є таке...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...