Перейти к публикации
Сергій Петренко

Вони вважають нас повіями...

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

"Регіонали" агітують гречкою, парфумами і "веселим життям" з МММ

Незважаючи на те, що до офіційного початку виборчої кампанії ще декілька місяців Партія регіонів агітує тепер не тільки гречкою та парфумами, але й сумнозвісною пірамідою МММ.

22-24 червня в Іллічівську (масові заходи у нічних клубах міста. Організовували їх, як свідчать афіші, місцеве відділення "Молодих регіонів". Спонсором виступала компанія МММ Сергія Мавроді, яка визнана в Україні незаконною, і на яку за дивним збігом обставин не реагують профільні державні органи.

a1.jpg

Наприкінці травня депутати Дніпропетровської міської ради роздавали школярам міська організація Партії регіонів", від Євгена Морозенка. Розмір стипендії складав 50 грн.

Депутат міськради, глава бюджетної комісії Євген Морозенко є родичем екс-губернатора Дніпропетровщини Володимира Яцуби, а також керівником Дніпропетровського агрегатного заводу й главою бюджетної комісії Дніпропетровської міськради.

morozenko.jpg

На початку травня у школі №49 Фрунзенського району міста Харкова громадянські активісти зафіксували роздачу безкоштовних продуктових наборів виборцям. Роздача наборів здійснювалася особисто народним депутатом від ПР Іриною Горіною, яка планує балотуватись до Верховної Ради по виборчому округу в даному районі. До набору депутата окрім традиційних продуктових наборів з гречки і згущеного молока потрапив також сертифікат на 500 грн. однієї з парфумерних мереж.

Деякі потенційні кандидати в депутати виділилися роздавали людям шкарпетки. Екс-губернатор Чернігівщини Владислав Атрошенко пішов ще далі. Він роздавав у чернігівському районі пакети із отрутою проти колорадських жуків від "Фронту змін".

Загалом з початку року зафіксовано ще декілька "агітаційних" кампаній. Найбільше за інших громадські активісти фіксували факти незаконної агітації з боку Партії регіонів. Так, 13 квітня у харківських дитсадках агітували за "регіонала" Володимира Мойсика. У дитсадках Орджонікідзевського району Харкова батькам роздавали паски з його фотографією. За словами вихователів, наказ роздати батькам паски надійшов від директора. Водночас батьки обурювалися, що інформація про термін виготовлення та придатності продукції на упаковці була відсутня.

На Дніпропетровщині ветеранам до Дня перемоги роздавали продуктові пайки від "регіонала"Сергія Глазунова, який балотуватиметься у відповідному виборчому окрузі. Колишній БЮТівець, а тепер "регіонал", народний депутат Олександр Фельдман підкуповував виборців на Харківщині.

%D0%A4%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg

Але не тільки за допомогою підкупу "регіонали" намагаються заволодіти прихильністю виборців. В хід пішли адміністративний ресурс і тиск на "бюджетників".

20 червня виконкоми районних рад у місті Житомир отримали лист наступного змісту:

adminresurs.jpg

Фото: "Українська правда"

Згідно з листом, Партія регіонів формує базу своїх прихильників у державних установах соціальної сфери. При цьому керівникам ставиться чітка норма – не менше 20-25 таких прихильників на управління. Автор листа - перший начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина Усольцева. В листі також згадується керівник обласного виборчого штабу

Партії регіонів Олександр Никитюк, який за сумісництвом виявився ще й керівником апарату облдержадміністрації.

Нагадаємо, незважаючи на те, що агітаційна кампанія до парламентських виборів-2012 ще не розпочалася, депутати і чиновники активно агітують продуктовими наборами, парфумами і безкоштовними квитками. У ЦВК називають такі дії непрямим підкупом й пригрозили таким "агітаторам" відповідальністю.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Вернитесь к Ильфу и Петрову " Золотой телёнок"

"Грузите апельсины бочками!" - (советовал Остап Бендер подпольному миллионеру Корейко)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...