Перейти к публикации
СкиФ

Шкільні вчителі Дніпродзержинська на безоплатній службі Партії Регіонів

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Знайомому мені особисто позапартійному аполітичному вчителю дніпродзержинської школи днями видали Аркуш А4 з тезою (не дослівно):

"Я поддерживаю язьіковой законопроект Партии Регионов".

На аркуші з обох сторін місце для внесення даних підтримуючих законопроект підписантів: особа, адреса, дата народження, підпис. Вчитель винен зібрати підписи у повному обсязі, чим зара і займається...

No comments... :0402:

Поделиться сообщением

"Позапартийный", "аполитычный"??? Ну, что тут скажешь... Все просто! "Если вы не не занимаетесь политикой, тогда политика займется вами". :)

А по поводу законопроекта, то это вполне нормальный цивилизованный способ решения существующей проблемы лингвоцида русскоязычного большинства населения Украины.

И данные списки - всего лишь ДОБРОВОЛЬНАЯ (!) форма поддержки такого решения. Кто действительно не захочет - тот не подпишет. И вообще, наверное это просто лист-опросник, а никакой нафиг не "список Шиндлера". :)

Поделиться сообщением

И данные списки - всего лишь ДОБРОВОЛЬНАЯ (!) форма поддержки такого решения. Кто действительно не захочет - тот не подпишет. И вообще, наверное это просто лист-опросник, а никакой нафиг не "список Шиндлера". :)

А учителя спросили "хочет ли он заниматься данными опросами бесплатно" ???

Поделиться сообщением

Медики тоже один из бесплатных эшелонов этой власти.

Поделиться сообщением

Будь-якої влади, я би сказав, зважаючи на свій досвід.

Поделиться сообщением

Или заложников. ;)

Поделиться сообщением

Будь-якої влади, я би сказав, зважаючи на свій досвід.

А я дополню, любые бюджетники, при любой власти, ум, честь и совесть наших власть держащих.

Или заложников. ;)

К сожалению, выбора у людей нет....

Поделиться сообщением

А я дополню, любые бюджетники, при любой власти, ум, честь и совесть наших власть держащих.

К сожалению, выбора у людей нет....

Слабеньке самозаспокоєння для дорослої людини, яка розуміє, в якій позиції знаходиться. :(

Поделиться сообщением

Знаю и по техникумам тоже заставляют, но так же знаю одного преподавателя, который отказался подписывать и его не увольняют, хотя руководству это и не нравится

Поделиться сообщением

Знаю и по техникумам тоже заставляют, но так же знаю одного преподавателя, который отказался подписывать и его не увольняют, хотя руководству это и не нравится

Хто ж в міжсезоння звільняє прєпода? Зачекайте, поділять навантаження - може матеріалізуватись невдоволення начальства. :gl:

Поделиться сообщением

Вчителі Дніпродзержинська, як, власне , і майже всі інші працівники бютжетної сфери, завжди були і будуть

як німі раби. І нічого з цим зробити неможна - вони на 100% залежні від влади , тому що вона скаже , те й будуть робити.

В них вузька спеціалізація і низька професійна підготовка і крім як в державних установах (де можна тільки те й робити що нічого не робити ) більш ніде вони працювати не зможуть.

Изменено пользователем Clown

Поделиться сообщением

Вчителі Дніпродзержинська, як, власне , і майже всі інші працівники бютжетної сфери, завжди були і будуть

як німі раби. І нічого з цим зробити неможна - вони на 100% залежні від влади , тому що вона скаже , те й будуть робити.

В них вузька спеціалізація і низька професійна підготовка і крім як в державних установах (де можна тільки те й робити що нічого не робити ) більш ніде вони працювати не зможуть.

Вузька спеціалізація не є синонімом низької професійної підготовки. Не можна так узагальнювати. Є різні вчителі й різний рівень проф підготовки. Власне, так саме, як і в інших фахах Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением

А по поводу законопроекта, то это вполне нормальный цивилизованный способ решения существующей проблемы лингвоцида русскоязычного большинства населения Украины.

И данные списки - всего лишь ДОБРОВОЛЬНАЯ (!) форма поддержки такого решения. Кто действительно не захочет - тот не подпишет. И вообще, наверное это просто лист-опросник, а никакой нафиг не "список Шиндлера".

Це про який лінгвоцид рускіх ви тут накрапали??Зайдіть в любу книжкову крамницю і запитайте бодай що на українській.Вам запропонують з десяток україномовних...Все інше написано на мові сусідньої північної країни(російській).Те ж саме з газетами та журналами...Те що зараз вроваджує українофобний поект що зветься ,,Партія регіонів,,не інакше,як елемент лінгвоциду українців який направлений на знищення елементу ідентичності українців не назовеш. Росія у свойому прагнені перетворити українців в безлику масу досягла певних успіхів...Приклад тому також і наш ,як і багато інших форумів,де користувачі тупо цураються своєї української мови,своєї ідентичності...,хто по незнанню а хто навмисно...

Поделиться сообщением

Зайдіть в любу книжкову крамницю і запитайте бодай що на українській

Э дуже гiдна i улюблена -Абабагаламага , пiд керiвництвом Iвана Малковича. У мене вдома майже всi книжки дитячi э.... Такоi якостi жодне видавництво не робить.... В книжкових крамницях купувала... :)

Поделиться сообщением

Или заложников. ;)

Это больше похоже на правду, к сожалению.

А выбор есть почти всегда. В свое время отказалась вступать в партию, в которой был руководитель предприятия и в один день просто поставил коллектив перед фактом - всем! написать заявления о приеме, кто не напишет это заявление, может писать другое - заявление об увольнении.

Когда директор спросил меня почему я не написала заявление, ответила, что я не разделяю взгляды, принципы и политику этой партии.

Ничего, и жива осталась, и с работы не уволили.

Поделиться сообщением

Ви пані ,мабуть,живете у Львові,де ще зберігаються елементи ідентичності українців.

Ви зайдіть до ,,РАДУГИ,,..на перший поверх,де розташована книжкова крамниця,і запитайте про книжки на українській....Згоден,з десяток видань для дітей є,але загал-це російськомовні видання.Нещодавно по просп.Леніна стояв намет де також вівся продаж книжок...Там я не знайшов жодної на українській.Продавець мені сказав що на українській не купують тому і немає у наявності.

Поделиться сообщением

Есть настоящие украинофобы, кот. сконцентрировались в основном в ВР, высших эшелонах власти и в соседнем "братском" нам государстве. А есть их холуи, которым абсолютно по барабану где они живут, какой их язык, какова их культура, где лежат их корни, какова их история - это НИКТО. Так вот именно эти НИКТО и составляют основную массу ПР и тех, кто их поддерживает - по крайней мере в вопросе языка. Сам иногда прихожу в ужас от мысли, что не так мало представителей этой безликой массы. Респект тем, кто сопротивляется хоть как-то, пытаясь противостоять этой "каманде недалеких дилетантов".

Поделиться сообщением

Ви пані ,мабуть,живете у Львові,де ще зберігаються елементи ідентичності українців.

Мешкаю в Днiпродзержинську... , про видавництво Iвана Малковича написала , щоб навести приклад - книжки на украiнськiй мовi видають....але попит на них .....нажаль мабудь невеликий. Що до Львова та його мешканьцiв - стяг iм в руки, хай зберiгають iдентичнiсть, аби без национального радикалiзму...

Поделиться сообщением

Я вільно спілкуюся і українською мовою і російскою, але...........

Завжди це АЛЕ

Я предлагаю админам провсети мини голосовалку - кто хочет чтобы русский язык был второй государственный, и тогда посмотрим.

Я против двуязычия. Державну мову повині знати всі, але мати змогу спілкуватися тією мовою якою думаєшь!

Поделиться сообщением

Ви зайдіть до ,,РАДУГИ,,..на перший поверх,де розташована книжкова крамниця,і запитайте про книжки на українській....Згоден,з десяток видань для дітей є,але загал-це російськомовні видання.Нещодавно по просп.Леніна стояв намет де також вівся продаж книжок...Там я не знайшов жодної на українській.Продавець мені сказав що на українській не купують тому і немає у наявності.

Книжный магазин за к/т Шевченко - купил Карлсона на украинском языке. Там еще были сказки, уже не помню (на подарок покупал). Толстая, красивая книга.

Поделиться сообщением

Есть настоящие украинофобы, кот. сконцентрировались в основном в ВР, высших эшелонах власти и в соседнем "братском" нам государстве. А есть их холуи, которым абсолютно по барабану где они живут, какой их язык, какова их культура, где лежат их корни, какова их история - это НИКТО. Так вот именно эти НИКТО и составляют основную массу ПР и тех, кто их поддерживает - по крайней мере в вопросе языка. Сам иногда прихожу в ужас от мысли, что не так мало представителей этой безликой массы. Респект тем, кто сопротивляется хоть как-то, пытаясь противостоять этой "каманде недалеких дилетантов".

Что же сами не "сопротивляетесь", шляхом вжитку у повсякденному житті української, не знаю вже, чи вона для Вас є рідною, чи ні? Виходить, з Вашого посту, що, дописуючи про "холуїв", маєте на увазі й себе?

Поделиться сообщением

Что же сами не "сопротивляетесь", шляхом вжитку у повсякденному житті української, не знаю вже, чи вона для Вас є рідною, чи ні?

+100 :good::)

Виходить, з Вашого посту, що, дописуючи про "холуїв", маєте на увазі й себе?

:cy:

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...