Перейти к контенту

Оценить эту тему

Рекомендованный пост

12345.jpg

Поделиться этим сообщением

поки вдівався по мікомпу почув якусь вікторину, серед відповідей було а) ліщина б) лісовий горіх в) ...

:icon_mrgreen:

згадалося, як якось в варусі на касі мені молода касир заявила мужчіна, ви что нє відітє, что пробіваєтє, взяли грецкий орех, а пробили волосский (с)

22 минуты назад, BiZ написал:

поки вдівався по мікомпу почув якусь вікторину, серед відповідей було а) ліщина б) лісовий горіх в) ...

:icon_mrgreen:

згадалося, як якось в варусі на касі мені молода касир заявила мужчіна, ви что нє відітє, что пробіваєтє, взяли грецкий орех, а пробили волосский (с)

работал как-то на одном предприятии в городе, там в охране была тетя, у которой было прозвище "Цегла"... как-то она остановила машину, проверила документы и груз и начала задерживать водителя и звонить начальству, что мол у него в документах написано "цегла", а он кирпич вывозит! :icon_mrgreen:

"Це було принципово": Відома письменниця пояснила, чому відмовилася від російської мови

Відома українська письменниця Ірен Роздобудько розповіла, як рік мовчала через те, що вирішила повністю перейти з російської мови на українську.

Про це вона розповіла в інтерв'ю "Укрінформу".

"Я народилася в Донецьку, сім'я у мене українська, на всі дитячі, шкільні свята я була в українському костюмі, у віночку, але розмовляли ми російською, тому і вірші я почала писати тією мовою. Наприкінці 90-х років видала дві поетичні збірки, але їх вже давно немає на ринку", – зазначила Роздобудько.

За словами письменниці, після переїзду до столиці у неї трапився справжній переворот у житті і вона прийняла важливе для себе рішення.

"Коли в 1988 році я переїхала до Києва, то вирішила, що поки не вивчу українську мову, буду мовчати. Я рік промовчала, а потім заговорила і пішла працювати в українське видання. Це був мій свідомий вибір, для мене було принципово заговорити українською мовою, а потім було принципово писати українською мовою", – пояснила поетеса

Хто така Ірен Роздобудько? Українська письменниця, сценаристка, журналістка, поетеса. Авторка десятків романів та детективів. Переможниця літературних конкурсів "Коронація слова" 2000, 2001 і 2005 років. Нагороджена відзнакою "Золотий письменник України" (2012).

46 минут назад, kentavr написал:

Відома українська письменниця Ірен Роздобудько розповіла, як рік мовчала через те, що вирішила повністю перейти з російської мови на українську.

Хто така Ірен Роздобудько? 

Якби сама не розповiла, то нiхто б i не помiтив, що мовчала... :0399:

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт в нашем сообществе. Это несложно!

Зарегистрировать новый аккаунт

Войти

Есть аккаунт? Войти.

Войти

• Недавно просматривали   0 пользователей

Ни один зарегистрированный пользователь не просматривает эту страницу.