Перейти к публикации
СкиФ

Захисні окуляри для водія

Рекомендованные сообщения

Захисні окуляри для водія, денні, нічні. Хочу зазначити власний досвід. Денні поляризовані антиблікові "Police"™ купляв роки 4 тому (тоді це було 350 грн на розпродажі окулярів попереднього модельного ряду, тобто десь 70$) у дніпропетровській "Люксоптиці", досі "у роботі". Відразу, у сонячну погоду, відчув різницю відносно примітивних дешевих окулярів. Не уявляю як їздити за кермом без захисних окулярів.

Цієї зими таки придбав, вірніше подарували, нічні захисні окуляри "AUTOENJOY"™ (ціна 300 грн з копійками, наче). Враження були трохи неочікувані, але всі приємні. Виявилося що ці окуляри мені до смаку не тіки уночі, а й просто за похмурої погоди: оглядовість стає кращою, приємнішою, у окулярах навколишнє середовище світлішає. У ночі таки не все так однозначно: плюс те, що зустрічне, навіть дальнє світло, зустрічної машини, проїжджаючою повз тебе, не сліпить, як таке, але є й мінус, оглядовість як така, у нічний час у окулярах таки трошечки, але падає, факт. З моїм здоровим зором це майже не помітно, але якщо у когось зір "балується", думаю краще не ризикувати вночі із захисними окулярами. Доречі, зайшов з окулярами "AUTOENJOY"™ до "Люксоптики" (ми з ними сусіди по будівлі, знаємо один одного), попросив оцінити придбані нічні окуляри. Оцінили позитивно, не знайшли відмінностей від свого аналогічного асортименту, який таки факт, більш дорого цінового сегменту. Тож певен і денні захисні окуляри "AUTOENJOY"™ заслуговують на увагу, якщо хтось вирішить поновити окуляри. Окуляри згаданої торговельної марки були мною неодноразово помічені у мережі заправних станцій "Нефтек", там мені їх і купляли. Асортимент окулярів, і сервіс (ремонт, підбір) кращий у "Люксоптиці", але й ціна там мінімум у 2 рази різниться з цінами на окуляри " "AUTOENJOY"™ (у "Люксоптиці" ними не торгують). Тож вибір за вами. Захисні окуляри - необхідні водію, принаймні я вже давно без них не уявляю кермування, будь якої доби, будь якої погоди.

Сайти згаданих компаній:

"Люксоптика", ДП

"AutoEnjoy"

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

Тестюха від нічних ( щоправда , не знаю марки ) - у захваті . Мені - не дуже до смаку - різко падає оглядовість - з-за цього приходиться дужче вдивлятись в дорогу - і , як наслідок - дуже швидко починають боліти очі :chok_mini:

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...