Перейти к публикации

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

хто з цією штукою спілкувався - підкажіть , будь ласка , як встановлювати проги на лінукс ... бо оце дивлюсь на віконце - і вити хочеться з тоски - невже його вручну треба все впихувати одне за одним ???

Dpa1.png

Поделиться сообщением

наверху система даминистрирование и установка чего-то там кажется

Поделиться сообщением

де саме ?

Поделиться сообщением

Леша, ты издеваешься? тут по кнопкам попробуй попади, а тебе про убунту рассказать :ef: а шо ты установить хочешь?

Поделиться сообщением

Леша, ты издеваешься? тут по кнопкам попробуй попади, а тебе про убунту рассказать :ef:
:kur_2504:
а шо ты установить хочешь?
та хоч щось - аби навчитись ... в даному випадку - лібр-офіс :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

а, так то легко :ef:
ога ... майже ... всього лише з 3 десятки пакетов по одному в одній папці , з десяток пакетів українізації - і ще там якийсь пакет з якоюсь фігнею ... і я в англійській не бум-бум ... а гугло перекладач казна-що видає ... :kur_2504:

Поделиться сообщением

не, то фигня, ото у тебя отам наверху есть програми мысця система

заходишь в систему и там шото или администрирование или програмы, и там ищешь установщик пакетов synaptic или как-то так называется, оно открываается, ты ему говоришь хоу либре офис мля! и оно устанавливает gy.gif

Поделиться сообщением

щось я там знайшов тільки той пакунок , що встановив вручну ...

Поделиться сообщением

вручную там ничего не ставится

короче давай skype или teamviewer и я тебе пальцем покажу

Поделиться сообщением

leleka2310 у скайпі - але в мене тільки голос - відео відсутнє ...

Поделиться сообщением

може ну його - до завтра ?

Поделиться сообщением

ку-ку , то воно , звісно ку-ку ... але воно не відкривається .. :ef:

Поделиться сообщением

додав :ef:

Поделиться сообщением

дякую ! :ef:

Поделиться сообщением

Дідько ! Як людина звикає до поганого - а потім не може зрозуміти , чого треба робити з добрим...

Як там на вінді - щоб перейти , припустимо , з хр на 7 - купляєш ( ну , чи завантажуєш :icon_mrgreen: ) нову вінду , виганяєш її на диск , перевстановлюєш з нуля... Ога...

Маємо - убунта 10.04 лте ( довготривала підтримка ) - треба перевстановити на 11.10...

Мої дії - завантажив 11.10 , закинув на диск... Потім подивився - мона зробити завантажувальну флешку- і встановлювати з неї. Зробив. Почав перевстановлювати... Або щось не те пішло ( мабуть , недочекався :dy: ) - щось воно не пішло. Спробував з диска - можливо диск з браком - аналогічна ситуйовина... Матюкнувся , завантажив опен сусе - не сподобалося , але мені треба було тільки завантажувач - бо й вінда не запускалася ... Ввімкнув вінду , форматнув ту частину диска , на якій був лінукс. Поставив знов 10.04 ( хто не в курсі найменувань - 10 рік , квітень (04 ) :) )... Ога...

Потім знайшов в оновленнях ( є така функція в лінуксі ) - зняв пташку з " оновлювати до версії лте " ... І тут Лелеці поперло :) :) :0399:

коротше кажучи - вона сама себе перевстановила , потрібно було лишень зняти оту пташку :)

Поделиться сообщением

ненене не так
що саме - не так ?

там ще мона з командноїстроки - але я з цим ще не розібрався :icon_mrgreen:

а так - в мене зараз вже убунта 11.10 :dy:

jbKYW.png

Поделиться сообщением

Чисту убунту я б не ставив. На роботі у своєму підрозділі поставив дві Xubuntu 10.04. Нормальна система для стареньких машин! І одну Linux mint "Lisa" на комп з двоядерним процом. Приємно працюється. А щодо програмного забезпечення, то є менеджер пакунків Synaptic, а для менш просунутих юзерів - Центр програм убунту, де все розкладено за розділами.

І ще - папку /home я б радив монтувати в окремий розділ. Особисті дані завжди будуть цілими, а лінукс можна просто знести й поставити новий, не заморочуючись з переходами.

post-7076-0-33126000-1334731446_thumb.jpg

Поделиться сообщением

що саме - не так ?
То я не дочитал сообщение. Теперь все так. Там есть да, не update, а upgrade. Я так еще с 8.10 поднялся до 11.10

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...