Перейти к публикации
Сергій Петренко

Розкіш директора автобази...

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Всередині "Межигір'я". Перші фото нечуваної розкоші

9dd1522-300chb.jpg

Резиденція "Межигір'я" уже відклалася у суспільній свідомості як символ корупції президентського масштабу.

Вона була виведена з державної власності 2007 року за декілька тижнів до втрати Віктором Януковичем посади прем'єр-міністра, а зараз оформлена на низку підставних осіб та фірм.

Досі ми могли говорити про масштаби "Межигір'я" та гроші, які вливаються у його розбудову, користуючись лише космічною зйомкою та рідкісними кадрами, зробленими з вертольота.

Сьогодні "Українська правда" вперше публікує фотографії внутрішнього оздоблення одного з об'єктів у "Межигір'ї". Це - не декорації, які минулого літа показала адміністрація президента, а справжнє місце дозвілля президента.

На жаль, нам поки не вдалося отримати знімки всередині головного будинку резиденції - п'ятиповерхового маєтку від фінської компанії "Хонка".

Але ми пропонуємо читачам оцінити розмах за допомогою ілюстрацій, зроблених у іншому, значно меншому за масштабами приміщенні. Ми оприлюднюємо фотографії так званого "палацу на воді".

Це - дебаркадер "Галеон", який розташований у нижній частині "Межигір'я", на березі Київського моря. Об'єкт було завезено та інстальовано минулого року. Він призначений для відпочинку Януковича з друзями на воді, переважно - в літній час. f92d7a7-google.jpgdb5d1a9-kor1.jpgec493f2-kor2.jpg

Минулого року, підпливши до Межигір'я з боку Дніпра, ми ледь змогли сфотографувати цей дебаркадер, захований за деревами. Натомість цей "палац на воді" видно у аерофотозйомці Google.

За інформацією джерел Української правди, спорудження цього дива несмаку та кітчу коштувало 75 мільйонів гривень.

Отже, про внутрішнє облаштування та уподобання Віктора Януковича судіть самі.

Перед вами - портфоліо виконаних на дебаркадері робіт, яке було підготовлено перед здачею об'єкту в експлуатацію минулого року. 1179bdb-vnutri01.jpg1851ac2-vnutri01-1.jpg1d7ecf6-vnutri02.jpg2a8856d-vnutri03.jpg6fb7315-vnutri01-4.jpg34f004f-vnutri04.jpgbfd02fe-vnutri01-2.jpgc6439f1-vnutri08.jpg4ef273b-vnutri09.jpg60a9d0d-vnutri10.jpg69a79ea-vnutri11.jpgf268900-vnutri01-6.jpg799f3c8-vnutri13.jpgbbdb139-vnutri01-5.jpg880899b-vnutri14.jpg96132f1-vnutri15.jpgaf40b85-vnutri15-1.jpg93bc55d-vnutri01-3.jpgc750503-vnutri16.jpg9f19f31-vnutri01-7.jpg

Цей дебаркадер складається з декількох приміщень. Основне - це банкетна зала з естрадою. На стінах та стелі - деревина цінних порід, на підлозі - мармур, скрізь навколо - позолота і кришталь.

Також на дебаркадері є окремий кабінет Януковича та санвузол.

Про суми, які йдуть на облаштування "солодкого життя" у побуті президента, може свідчити одна деталь. По центру головної зали "палацу на воді" зроблено спеціальну нішу, в якій розміщено три люстри.

За допомогою експерта з питань освітлення Любомира Лозового нами було ідентифіковано одну з цих люстр. Її вартість становить - увага! - 97 тисяч доларів без податків. Це витвір мистецтва з кришталю та позолоти від іспанського виробника Mariner. d7c18bd-vnutri06.jpge13a149-vnutri07.jpgab6e494-lustra-price.jpg

Тобто ціна лише однієї (!) з трьох люстр на одному, далеко не головному об'єкті в "Межигір'ї" еквівалентна вартості квартири в Києві!

Якщо такі гроші було вкладено в палац на воді, яким Янукович користується нерегулярно, то навіть складно уявити розмір видатків на "Хонку" та інші атрибути життя президента.

До речі, люстри цієї фірми Mariner висять і в межигірському кабінеті Януковича, який у лютому 2012 року за гроші бюджету орендували у фірми "Танталіт", що є номінальним власником усього в "Межигір'ї".

Цей дебаркадер також оформлено на фірму "Танталіт". Її директором є довірена особа родини Януковича Павло Литовченко, який уникає відповіді на запити "Української правди".

При цьому Литовченко володіє лише 0,03% компанії "Танталіт", а решта 99,97% належить підставним фірмам з Австрії та Ліхтенштейну.

І насамкінець, до відома українських платників податків.

Останнім часом влада оголосила про намір ввести податок на предмети розкошів. Так от, цей межигірський "палац на воді", де лише одна люстра коштує 100 тисяч доларів, оформлений на юридичну особу. Тому він не підпадатиме під дію нового закону.

А привілею наповнювати бюджет Віктор Янукович залишить своїм виборцям .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Интерьер отстойный.

Особенно те две стеклянные витринки.

И вот эта глянцевая лакировка...

Короче отстой.

Януковичу минус, за дурной вкус. :bv:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Януковичу минус, за дурной вкус.
Не быть тебе Саня директором автобазы :bv:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Интерьер отстойный.

Особенно те две стеклянные витринки.

И вот эта глянцевая лакировка...

Короче отстой.

Януковичу минус, за дурной вкус. :bv:

Как сказал один архитектор (правда тоже мудак :) ) - "Ремонт сделан в классическом стиле. Так бывает, когда у заказчика не развит художественный вкус и наилучшим выходом кажется классика."

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Как сказал один архитектор (правда тоже мудак :bv: ) - "Ремонт сделан в классическом стиле. Так бывает, когда у заказчика не развит художественный вкус и наилучшим выходом кажется классика."

Они как вороны ведуться на блеск и золото.

Подборка декоративных элементов сделана по тупому принципу - чем дороже стоит отделка, тем круче.

А то что от сочетания блевать тянет, так то фигня. ))))

Главное чтобы Янык перед пасанами выеб*улся - как у него все дорого. crazy.gif

Все это цыганщина.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

судя по необжитому виду. этот дебаркадер вообще никем не посещается?

мебели вообще нет, горки для посуды пусты

на фига попу гармонь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

судя по необжитому виду. этот дебаркадер вообще никем не посещается?

мебели вообще нет, горки для посуды пусты

на фига попу гармонь?

Та ту баржу йому тільки но підігнали...Робили у Дніпропетровську...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...