Перейти к публикации
Сергій Петренко

Українців почали штрафувати за необережні коментарі в соцмережах

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Користувачів інтернету в Україні почали залучати до відповідальності за необережні коментарі в соціальних мережах і за непристойні фотографії на сайтах знайомств. Про це повідомляє журнал Weekly.UA з посиланням на дані правоохоронних органів.

article_10553.jpg

За інформацією журналу, вже зафіксовано низку випадків, коли користувачі мережі понесли відповідальність за такі правопорушення у мережі. Суд розбирав один з конфліктів між жителями Підволочиська Тернопільської області, які в мережі «Вконтакте» вступили в конфлікт. Родичі одного з них (неповнолітньої дівчинки) подали в суд на другу за висловлювання на адресу їх сім'ї. За образу позивачам вдалося стягнути з кривдників 500 грн. моральної компенсації, - йдеться в публікації.

Подібний випадок стався також у Вінницькій області. Користувач мережі «Однокласники» в суді оскаржував слова свого знайомого про те, що він поганий батько.

До відповідальності притягуються і ті користувачі, які з метою інтим-знайомств розміщують на сайтах знайомств свої фотографії в оголеному вигляді.

На початку року на лаву підсудних потрапив консультант з маркетингу з Києва, що розмістив три свої фото в оголеному вигляді на популярному сайті знайомств Mamba.ru. Незабаром міліція накрила його за це і чоловікові «світив» тюремний строк. Від серйозних наслідків його врятувало лише те, що колектив «рідного» підприємства погодився взяти його на поруки.

Источник ub.ua

..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...