Перейти к публикации

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

19 октября продажа Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max в магазинах алло. Можно занимать очередь:icon_mrgreen:

Акция под названием Будь першим

Поделиться сообщением

Обидно, что убрали из продажи десятку, была бы весьма вкусная цена в районе 650-700$:(

Поделиться сообщением

2 часа назад, Дядько написал:

покупай б/у 

Да у меня есть, я в целом констатирую, поступили, как с 5-ой в свое время, когда выпустили с-ку

Поделиться сообщением

Самая скучная презентация в истории Эппл...

Поделиться сообщением

1 час назад, Михаил Балтакса сказал:

Самая скучная презентация в истории Эппл...

Так просто они за несколько дней до презентацим, в стор добавили новые аймаки, айпеды, аирподсы,. А на презентации, только сервисы показали. Мне больше всего сейчас нравится тенденция с переходом на облако, гейминг, кино и т.д. 

Поделиться сообщением

Эппл отстает безнадежно. После Гугла смотреть не на что.

Поделиться сообщением

В стрічці з'явилось :)

Screenshot_2020-01-08-16-29-06-146_com.android.chrome.thumb.jpg.9fbfe07e11a9ea7cf8ae6727493579de.jpg

У 2015 я змінив роботу, і там отримав MacBook Pro 13″ 2015 у мінімальній комплектації, з 128 GB SSD та 8 GiB RAM. Я досить швидко освоївся та нарешті збагнув, чому всі розробники на конференціях використовували макбуки та писали про них в статтях, туторіалах тощо. Це ж юнікс для людей! Жодних проблем зі встановленням усіляких SDK, бібліотек, інструментів. Жодних проблем з компіляцією того, що для Windows потребувало б якого-небудь Cygwin або MinGW. Чудовий UI, наявність усіх необхідних програм. Усе круто, я був задоволений, мені подобалось користуватися моїм ноутбуком. Особливо тачпадом — він не люфтив, точно передавав усі рухи та жести. Спочатку я продовжував за старою звичкою користуватися мишею, та потім відмовився від неї взагалі.

Минали роки. Пам’ять SSD засмічувалася XCode, образами емуляторів, кешами Gradle та npm. Швидкодія знижувалась, оперативної пам’яті для IntelliJ майже завжди не вистачало, система йшла у своп, але я це все терпів. Тому що зручно, тому що звик і тому що тачпад.

Раз на декілька місяців я запускав ncdu та розчищав авгієві стайні на диску. З часом я навіть придбав SD-карту зменшеного розміру, спеціально для макбуків, яка вставляється у слот та не випирає з корпусу. На неї переніс старі проекти та медіафайли.

У 2017 я почав замислюватися про апгрейд, адже вже тоді стало очевидно, що 8 гігабайт пам’яті абсолютно недостатньо для комфортної розробки та існування. Проте Apple почала подавати тривожні знаки: макбук 2016 року випустили без портів, без MagSafe та, як виявилося за певний час, ще й з поганою клавіатурою. Функціональні клавіші замінили на беззмістовний тачбар.

Незважаючи на те що я був готовий витратити 2k+ баксів за оверпрайснутий шматок алюмінію з нульовою ремонтопридатністю та апгрейдабельністю, зламані клавіатури мене зупинили, тож я вирішив чекати. Спочатку покладав надії на 2017 рік, потім на 2018, потім на 2019.

https://dou.ua/lenta/articles/from-macos-to-linux-desktop/?from=also

До речі , про розкладку Іллі Бірмана вперше почув - треба подивитись :)

Поделиться сообщением

Гость wirokic

Интелиджи вообще жрет оперативку как дети манку в садике. 8 гб для проекта которые не особо та и огромный будет, работа с базой и пару не сильно сложных библиотек работающих и при компиляции то 8 гб как и не бывало вообще. Для интелиджи уже где-то 16 гб ставить надо.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...