Перейти к публикации

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Є у мене напівспортивні, на товстій поліуретановій подошві кричневі шкіряні ЕССО'вські туфлі. Кльові як для прогулянок. Вже кілька років як придбав їх, але користуюся ними вкрай рідко. І ось трапився якось негаразд. Як я здогадуюся, то напевно одного разу я ногою, вдягненою у шкарпетку, втрапив у щось вологе (кішці Фросі моїй дякувати треба). І знову ж припущення, певно не помітивши цієї халепи, взув вищезгадані туфлі і пішов у справах. У результаті один з туфель скажемо культурно "попахує", після нагріву за рахунок тепла ноги. Тож як стоять без діла - запах з туфель зника, а як поносиш, то нагрівшися туфлі мають вкрай колоритний запах...

І ось нещодавно збираючись до Львова, згадав про ті туфлі і дружина запропонувала здати їх до хімчистки. Не факт що допоможуть, та краще спробувати ніж викидати. Тож приїхали ми до приймального пункта Хімчистки "Три єноти" (пр. Леніна, "Фуршет"). Наш виїзд до Львова був запланований на обід 29 квітня, тож ЧІТКО зазначели працівниці Хімчистки шо здаємо якщо повернуть 28 ввечері. Нам зазначили що звичайний термін видачі - 29 вдень, але як треба, то готові видати ввечері 28 квітня. І ДВІЧІ звернули увагу, щоб ми встигли приїхати до 19:00 28 квітня. Тож ми чітко зазначили, що віддаємо туфлі до хімчистки за для видалення "запаху кішки", нас попередили що не факт шо вдастся. Ми погодилися. Видали нам квітанцію на 29 квітня, а про вечір 28 ми домовилися на словах. Так і поїхали...

28 квітня, вечір. 18:30. Приїзжаємо забирати туфлі, а нас зустрічає інша співробітниця закладу. Це відразу здивувало, бо та з ким ми домовлялися, просила нас не запізнюватися 28-го, бо ВОНА буде не більше ніж до 19:00. Ну добре. Питаю іншу, де мої туфлі. А та каже "Ваше замовлення буде готове на завтра, як і зазначено у заявці". Ну добре, ця представниця нам нічого не обіцяла, тож жодних претензій саме до неї. Домовилися що вона передасть на фабрику хімчистки щоб не передавали завтра туфлі на "Фуршет", а я сам заїду на фабрику у Романково, і заберу туфлі. Так оперативніше було б.

ну то приїзжаю я 29 квітня. Забираю туфлі і... Вони їх пофарбували! Я їх просив?! Колір відстійний, коричневий, КАТЕГОРИЧНО не натуральний для шкіряного взуття. Таким коліром не взуття а підлогу у вуличній вбиральні фарбувати, щоб якщо хто "промаже", шоб було не так помітно. Мрак! Я не просиф фарбувати, я просив прибрати як вдастся запах!!! Шо ви думаєте? Запах залишився, перевірено! Добре шо є дезодорант для взуття, тіки він і рятував, і то не на довго. Але не у тому навіть претензія. Вирішив я наступного дня у Львові вимити туфлі після прогулянки. Під теплою водою, у рукомийнику протираю туфлі від пилу, і ... ОБЛАЗИТЬ ФАРБА!!! За 15 хвилин пара туфель була на 100% природного для них кольору. Форба повністю облізла, у НУЛЬ!!! Благо що я брав безкольоровий взуттєвий крем з собою, тож принаймні візуально туфлі були як нові.

Ось так розводить на бабки нахабна контора а не хімчистка "Три єноти"!!! Жах а не бізнесмени! Ганьба!!!

c44166002df7.jpg

Ось лівий пофарбований Єнотами, і правий вимитий мною, на слідуючий день після отримання на руки туфлів.

210f48a7062a.jpg

А ось як виглядали залишки фарби на туфлях у процесі миття під теплою водою.

П.С. Вірам. Є шанс покарати нахабників?

Поделиться сообщением

Хм... Сдавала пальто на чистку пару лет назад, всё сделали без закавырок.

Поделиться сообщением

П.С. Вірам. Є шанс покарати нахабників?

Это ко мне вопрос? blink.gif

Поделиться сообщением

Это ко мне вопрос? blink.gif

наче так. У когось у підписі на хворумі було занотовано що людина займається захистом справ споживачів. Думав що це був підпис Вірама. Може й помилився.

Поделиться сообщением

У когось у підписі на хворумі було занотовано що людина займається захистом справ споживачів. Думав що це був підпис Вірама. Може й помилився.

Не, это не у меня было написано.

Изменено пользователем viram

Поделиться сообщением

Я тоже собиралась сдать пальто на днях. Теперь думаю...

Поделиться сообщением

я туда пуховики сдаю... Ни разу не было нареканий,в отличии от Еврохимчистки...

Може только на обуви косяки?

Поделиться сообщением

4 года назад сдала туда свою шубку, шубка была розового цвета, когда сдавала, то спросила останется ли цвет таким же, меня полностью уверили что ДА. Но когда я пришла забирать и на вешалке не увидела ничего розового и приёмщица тоже, мы вместе начали искать по номеру и нашли - что то желтого цвета, на мои вопросы девушка мне ответила - Значит краска была не стойкая, хотя под воротником цвет остался, а когда я попросила вернуть мне квитанцию и чек, где четко был указан цвет вещи при сдаче в химчистку, девушка отказалась это сделать. Короче я шла домой и плакала. А кума сдала туда пальто и ей вернули вроде нормальное, нона 2размера меньше. :connie_itsabird: теперь чищу свои ВСЕ вещи сама, благо есть куча средств.

Поделиться сообщением

Аналогично. Сдавала дубленку песочного цвета с золотым напылением - забрала тускло-желтое "нечто", в разводах и на пару размеров меньше.

Поделиться сообщением

теперь чищу свои ВСЕ вещи сама, благо есть куча средств.

Вот и я не понимаю, зачем люди сдают вещи в химчистку. Тем более, это же ХИМИЧЕСКАЯ чистка! Какой то химией чистят. Понятно, что бока могут быть. И со здоровьем тоже.

Поделиться сообщением

такс...Обувь не сдавать,шубы и дубленки тоже... :connie_itsabird:

За три года пользования их услугами сдаю только белый,желтый,и два черных пуховика. С ними изменений нет.

Поделиться сообщением

Люди, не реклама! Сейчас для чистки кожи есть куча средств, для любого вида кожи. Все легко и просто.

Поделиться сообщением

За три года пользования их услугами сдаю только белый,желтый,и два черных пуховика.

А чего в стиралке не постирать?

Изменено пользователем Лека

Поделиться сообщением

Гость milana

Сдавала туда ковровое покрытие, забрала, смотрю, а на нем разводы остались от плохого полоскания.

Поделиться сообщением

Вот и я не понимаю, зачем люди сдают вещи в химчистку. Тем более, это же ХИМИЧЕСКАЯ чистка! Какой то химией чистят. Понятно, что бока могут быть. И со здоровьем тоже.

:connie_itsabird:

Поделиться сообщением

О сушке молчу... :connie_itsabird: :001:

Сушилку нужно приобретать. Меня тоже задрали эти шмотки на балконе.

Поделиться сообщением

Да кидайте в машинку, там она сама разберется :connie_itsabird:

:001:

Не-а...((( костюм дороже машинки...(( надо чистить.....куда нестииииии????

Поделиться сообщением

Гость milana

Я один раз рискнула закинуть костюм в машинку, включила функции: деликатная, без складок, легкая глажка. Как по стиралось, я быстренько из машинки вытянула,чтобы не успел по мяться, и повесила на вешалку. Результат был отличный. :connie_itsabird:

Поделиться сообщением

Ой Ленчик,есть у меня знакомые крутые граждане. Давно дело было,но помню до сих пор... Муж за скажени гроши в Франции костюм приобрел,от Кардена,был он тогда директором одного нашего завода,требовался он ему. Жена добрая женщина,постирала костюмчик в машинке... Наверное на третьеклассника он бы налез потом :connie_itsabird: Оказывается на этикеточке было написано-не мочить... Сухая чистка.Так вот муж нам цену до сих пор не сказал,но сообщил что три фельдиперсовые стиралки он бы мог купить -было бы как раз в стоимость костюма...

Поделиться сообщением

Мне когда-то восстановили просто "убитую" кожаную куртку (была дорога как помять), сделали все добротно. Дело было несколько лет назад.

Сушилку нужно приобретать. Меня тоже задрали эти шмотки на балконе.

Сушилки тоже обладают рядом проблем + место под нее как под еще одну стиралку.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...