Перейти к публикации
Кам'янчанин

Chemnitz

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Коротку історію походження, перейменування і повернення справжньої назви міста можна прочитати тут - http://forum3.sobitie.com.ua/index.php?showtopic=13989&view=findpost&p=438805

Кількість населення близько 243 тисяч - майже як у нас. smile.gif

Згідно статуту міста, прапор має наступний вигляд: "§4 (3) Als Flagge führt die Stadt Chemnitz die Farben Blau (oben) und Gold (unten)" (нім.) - http://www.chemnitz.de/chemnitz/de/buerger_und_rathaus/satzungen/downloads/10_100.pdf

Коротше, у перекладі, ось так: 50px-Flagge_Herzogtum_Braunschweig.svg.png - http://www.flaggen-server.de/dland1/chemnitz.php Він нікому нічого не нагадує? :icon_mrgreen:

У них там навіть трамваї пофарбовано у відповідні кольори. ap.gif

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Марку "Баркас" ототожнюють з автомобільними досягненнями Німецької Демократичної Республіки, хоча її витоки сягають до німецької фірми "Фрам" (Framo), що випускала легкі вантажівки з 20-х років. Влітку 1961 р. в місті Карл-Маркс-Штадт був пущений в експлуатацію новий завод "Баркас", на якому 14 червня почалося серійне виробництво сімейства легких розвізних машин "Баркас-1000" або "В1000" вантажопідйомністю 1 т.

"Баркас-1000" купували лише в НДР і ряді соціалістичних країн, і тому за неповні 30 років виробництва він практично не змінився. Після входження Східної Німеччини до складу ФРН, коли місту повернули назву Кемніц, "Баркас" не зміг конкурувати з продукцією західних фірм. У 1990 р. його виробництво було припинено.

f0d28a21cc3c.jpg

800px-Barkas_B1000_Pritsche.jpg

MVC-007-15.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...