Перейти к публикации
Виталий Куприй

Письмо Президенту о ситуации в Днепродзержинске

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Завтра собираюсь написать Президенту, потом буду искать где опубликовать в печатных СМИ.

Готов обсудить, пока еще не отослал

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

Шановний Вікторе Федоровичу!

. Цим листом хочу повідомити Вас про негативні тенденції, які склались в місцевому самоврядуванні м.Дніпродзержинська, та просити врятувати територіальну громаду від свавілля Дніпродзержинського міського голови Станіслава Сафронова. Останньою краплею, яка змусила мене написати цей лист, стався випадок під час моєї зустрічі, як депутата Дніпродзержинської міської ради, з головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександром Вілкулом та Дніпродзержинським міським головою Станіславом Сафроновим.

Для того, щоб виконати свої обов’язки депутата і на підставі прав, наданих мені законом, я планував взяти участь в колегії Дніпропетровської обласної державної адміністрації (далі Колегія), яка проходила в будівлі Дніпродзержинської міської ради (далі ДМР) в кабінеті 318 (сесійна зала на 3-ому поверсі) 24.03.2011 о 10:00. На Колегії повинні були розглядатись важливі питання місцевого самоврядування м.Дніпродзержинська: стан виплати заробітної плати, виконання заходів з благоустрою, тощо.

За декілька хвилин до початку Колегії я піднявся на 2-й поверх та попрямував до сесійної зали на 3-й поверх. Але мене зупинив охоронець Дніпродзержинського міського голови Сафронова С.О. і сказав, що вхід на захід мені заборонено. В цей самий час біля мене проходили учасники Колегії, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Вілкул О.Ю. та Дніпродзержинський міський голова Сафронов С.О. Я запитав пана Вілкула, чому мені заборонено брати участь в заході, на якому будуть розглядатись важливі для нашої громади питання? Я отримав відповідь, що це питання треба задати Дніпродзержинському міському голові. Сафронов С.О. підтвердив, що вхід до Колегії мені заборонено, оскільки цей захід проводить Дніпропетровська обласна державна адміністрація, він начебто є закритим та участь в ньому здійснюється на підставі особистих запрошень.

Заборона брати участь в Колегії є незаконною, що обґрунтовується наступним. Відповідно до п.п. 1 п.1 ст. 11 Закону у виборчому окрузі депутат місцевої ради має право офіційно представляти виборців свого виборчого округу та інтереси територіальної громади в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня.

Згідно з ч.1 і ч.2 ст. 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації. Місцева державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади і входить до системи органів виконавчої влади. Згідно з ч.2 ст. 35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» у разі розгляду місцевою державною адміністрацією питань, які зачіпають інтереси місцевого самоврядування, про це повідомляється заздалегідь відповідним органам місцевого самоврядування. Представники цих органів та посадові особи територіальних громад мають право брати участь у розгляді таких питань місцевою державною адміністрацією, висловлювати зауваження і пропозиції.

В присутності голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дніпродзержинський міський голова фактично вчинив злочин (перешкоджання законній діяльності депутата ст. 351 ККУ), заборонивши мені брати участь у розгляді питань, які зачіпають інтереси місцевого самоврядування м.Дніпродзержинська. Так я не зміг висловити свої зауваження і пропозиції по темі питань Колегії, а також повідомити про нагальні проблеми територіальної громади, вказати на існування корупційних схем, які наносять їй шкоду.

Дніпродзержинський міський голова Сафронов С.О. намагається приховати від обласного керівництва і громади міста наступне:

1.

В м.Дніпродзержинську ухвалено завідомо незбалансований бюджет, дефіцит якого на кінець року складе 70 млн.грн. Це відбулось тому, що ДМР своїм рішенням № 07/02/VI від 15.12.2010 незаконно змінила базу податку – платежу за землю - у вигляді затвердження нормативної грошової оцінки земель м.Дніпродзержинська. Цим рішенням в порушення вимог ст. ПКУ до п. 4.1.9. ст. 4 ПКУ щодо стабільності податкового законодавства фактично в середині року (з 01.07.2011) змінюється зазначений податок. Також в розрахунках нормативної грошової оцінки земель безпідставно і незаконно використаний підвищуючий коефіцієнт 1,5 з визначенням м.Дніпродзержинська начебто таким, який входить в приміську зону м.Дніпропетровська. Це привело до відповідного підвищення податкової бази. В результаті власники земельних ділянок та землекористувачі матимуть всі підстави для несплати незаконно підвищеного податку (плати за землю), а зобов’язати їх наповнювати бюджет за новими правилами в судовому порядку не вдасться. Невиконання майже 10% бюджетних доходів на кінець року призведе до затримок у виплаті заробітних плат працівникам бюджетних установ, поставить під загрозу підготовку міста до опалювального періоду 2011-12 років.

2.

Дніпродзержинський міський голова замість того, щоб знаходити шляхи законного наповнення міського бюджету, забезпечив ухвалення радою незаконних корупційних рішень, за якими: а) була знижена орендна плата за землю депутатам міської ради, зокрема, головам депутатських комісій ради та членам їх сімей, що призвело до збитків бюджету у 100 000 грн.; б) в місті розміщено МАФи для торгівлі хлібо-булочними виробами у заборонених законодавством місцях; в) керівництво міста отримало десятки тисяч гривень у вигляді надбавок і премій за начебто особливі заслуги перед містом. В той самий час абсолютна більшість посадових осіб, які отримали надбавки, працюють на своїх посадах лише декілька місяців, а інші є фігурантами численних кримінальних справ.

3.

За бездіяльності Дніпродзержинського міського голови в місті функціонує корупційна схема, за якою до бюджету не надходить 1,2 млн. грн. на рік (згідно акту КРУ). Так, комунальне підприємство «Міська інформаційна служба» безпідставно і незаконно укладає від свого імені договори з підприємцями з начебто наданням їм у користування місць (земельних ділянок) розташування зовнішньої реклами (білборди) та отримує всю плату собі. В той час ДМР не уповноважувала зазначене підприємство надавати землі територіальної громади будь-кому в користування, оскільки це є виключною компетенцією міськради згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Зазначені кошти до міського бюджету м.Дніпродзержинська не надходять, а витрачаються, зокрема, на заробітну плату підставних осіб та сфабриковані витрати. Цілком вірогідно, що частина вкрадених у громади коштів повертається до Сафронова С.О. у якості хабара.

4.

В місті відбуваються численні порушення законодавства у сфері ЖКГ. За фактами, зафіксованими центральними ЗМІ (зокрема телеканал 1+1), впродовж опалювального сезону комунальне підприємство «Дніпродзержинськтепломережа» не надавало якісних послуг з централізованого теплопостачання (температури в квартирах були на 4-5 градусів нижчі від норми), але продовжувало виставляти споживачам рахунки з вимогою сплатити вартість послуг згідно нормативів. В результаті ненадання якісних послуг погіршується платіжна дисципліна, борги споживачів накопичуються, що, в свою чергу, значно погіршує розрахунки міста за газ перед державними установами Погода в Днепродзержинске.

В порушення своїх передвиборчих обіцянок та нещодавніх заяв, зроблених в ЗМІ (51 державний телеканал) Дніпродзержинський міський голова не реалізує заходи щодо відмови від централізованого опалення, а намагається залучати десятки мільйонів державних субвенцій на її модернізацію без врахування стану внутрібудинкових мереж. В результаті «освоєння» таких коштів, питання якісної послуги та гарантування отримання платежів від споживачів не вирішиться, але чиновники матимуть можливість розкрасти державну допомогу.

В місті фактично заблокований процес проведення енергоаудиту, який міг би визначити доцільність витрачання бюджетних коштів на заходи з енергозбереження. Це створює прецедент, коли міська влада недбало ставиться, зокрема, до ізоляції та заміни тепломереж, не понісши за це ніякої відповідальності.

В м.Дніпродзержинську відновились випадки зупинення постачання холодної води споживачам. Це свідчить про неналежну роботу КП «Міськводоканал», керівництво якого, замість своєчасної сплати рахунків постачальнику води, витрачає кошти споживачів на проведення елітних ремонтів в своїх кабінетах.

За бездіяльності Дніпродзержинського міського голови, який більше місяця був відсутній на робочому місці, у 2011 році буде фактично провалена державна програма по створенню ОСББ. З намічених Дніпропетровською обласною адміністрацією 297 будинків на рік, за 3 місяці поточного року створено лише 6 ОСББ.

Існуюче міське звалище побутових відходів функціонує без законних підстав, є екологічно небезпечним, постійно горить та виділяє у навколишнє середовище отруйні речовини. Будівництво сміттєпереробних потужностей заблоковано.

5.

З метою мати повністю підконтрольних йому та нездатних протистояти беззаконню підлеглих, Дніпродзержинський міський голова покриває зловживання та порушення присяги службовця органу місцевого самоврядування:

• Начальника управління капітального будівництва Понізова С.Є., причетного до махінацій з бюджетними коштами з нанесенням багатомільйонних збитків громаді при закупівлі квартир для відселення мешканців зсувонебезпечної зони Шамишиної балки, здійснені там робіт з благоустрою та демонтажу будинків по вул. Онищенко, а також при закупівлі котлів для сміттєпереробного заводу, продажу 100 000 тон піску намивного, виконанні робіт з облаштування «Парку щастя» на 5-му мікрорайоні міста, тощо.

• Начальника управління житлового господарства Підгурського М.І., причетного до встановлення на лівобережному масиві міста 83 загальнобудинкових лічильників тепла типа «СІЧ-М» по вдвічі завищеним цінам, розкраданню бюджетних коштів при освоєні в кінці 2008 р. державних субвенцій на ремонт тепломереж міста у розмірі 3,5 млн.грн., а також на суму 900 тис. грн. по вул. Колеусівскій, незаконному проведені тендерів з визначенням переможців ЧП «Горобина» та фірми «Каштак», тощо.

• Начальника управління охорони здоров’я, який одночасно є заступником міського голови, за маніпуляцію зі статистичною звітністю щодо дитячої смертності, надання неправдивих відомостей керівництву міста та депутатам міськради з метою приховати факт незаконного поховання протягом 2009-2010 років мертвонароджених дітей в 9-ій міській лікарні, нереєстрації мертвонародження дитини родини Кущ (Прянішнікової) та зникнення тіла мертвонародженої дитини родини Дамченко. Зазначена проблема висвітлена центральними ЗМІ (5-й канал, 1+1, ТВІ), готується ексгумація тіл для пошуку зниклих дітей в межах слідчих дій за порушеною кримінальною справою.

• Начальника відділу з державно-правової роботи Василенко О.В. за надання згідно ст. 16 Регламенту ДМР позитивних юридичних висновків щодо незаконних питань, які виносяться на розгляд сесій, за якими громада міста втратила 5 га коштовної землі в мальовничому районі на схилах р.Дніпро по вул. Льва Толстого та вул. Павлика Морозова.

• Заступника міського голови, керуючої справами виконавчого комітету міської ради Завгородньої Т.Ж. за приховування від громадських організацій та депутатів інформації, зокрема щодо призначення Дніпродзержинським міським головою радників с кримінальним минулим і громадянством інших країн, які на постійних засадах знаходяться в будівлі ДМР за кошти громади.

6.

В результаті освоєння більше 4 млн.грн. бюджетних коштів на ремонт сімейної поліклініки по вул. Ватутіна, урочисте відкриття якої відбувалось за участі голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Вілкула О.Ю. та заступника голови Адміністрації Президента України Акімової І.М., були вкрадені сотні тисяч бюджетних коштів при благоустрої та ремонті покрівлі, необхідне комп’ютерне обладнання не працює, медичні послуги в повному обсязі не надаються. Більшість депутатів від Партії регіонів на сесії ДМР не підтримує ініціативу закупівлі реанімаційного обладнання для новонароджених з гарантованими джерелами фінансування, чим сприяє збільшенню дитячої смертності в пологовому відділені 9-ої міської лікарні.

7.

Дніпродзержинський міський голова не забезпечує виконання вимог законодавства, рішень ДМР та своїх передвиборчих обіцянок у транспортній сфері, чим фактично блокується розвиток муніципального транспорту. Конкурси для визначення пасажирських перевізників проведені в м. Дніпродзержинську з грубим порушенням статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», тобто для організації забезпечення роботи конкурсного комітету не було обрано робочий орган. В порушення вимог п. 10 Постанови КМУ №1081 в мсті не існує обґрунтованої структури парку автобусів, категорії, класу, пасажиромісткості, класу комфортності, що унеможливлює покращення якості пасажирських перевезень, розвиток конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу і виконання безкоштовних перевезень пільгових верств населення, тощо. В результаті ми маємо численні скарги від громадян на довгі черги на зупинках, відсутність транспортного забезпечення у нічні часи, небажання автоперевізників безкоштовно перевозити пільговиків.

8.

Дніпродзержинський міський голова не забезпечив виконання вимог пунктів 4 і 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо проведення не рідше ніж один раз на місяць сесій ДМР з питань відведення земельних ділянок. В результаті непроведення призначеної на 25.02.2012 сесії ДМР своєчасно не виділені земельні ділянки, що призвело до зменшення надходжень до бюджету у розмірі в десятки тисяч гривень. Реалізація найважливіших міських програми з енергозбереження та містобудування була відкладена на місяць, що мінімізує шанси ДМР на отримання в цьому році державних субвенцій для їх фінансування. Місто на місяць охопив параліч влади, оскільки Дніпродзержинський міський голова та Секретар ДМР начебто одночасно знаходились на лікарняному, а депутатська більшість від Партії регіонів без діяла і сесію ДМР не провела.

9.

Дніпродзержинський міський голова систематично порушує права депутатів у вигляді ненадання їм слова під час пленарних засідань сесій ради, блокує внесення депутатами запитів, пропозицій, не надає можливості задавати питання доповідачам, виступати зі зверненнями, брати участь у органах ради, не вносить на розгляд ради проекти рішень, запропоновані депутатами, а також своєю бездіяльністю порушує інші норми Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» (приклад, ненадання можливості депутату висвітлювати свою діяльність на комунальному телебаченні). Зазначене не тільки приводить до порушення прав тієї частини виборців, які голосували за окремого депутата, але й погіршує перспективи розвитку всього міста, оскільки ігноруються слушні та вчасні пропозиції. Зазначений стиль управління у вигляді «місцевого царювання» не має нічого спільного з заявленими в Конституції України принципами демократії та верховенства права.

Окремими питанням стає етика деяких депутатів від Партії регіонів (голів постійних комісій з фінансів, транспорту та земельних питань), які в присутності прокурора міста та начальника міськуправління МВС під час пленарних засідань сесій ДМР створюють живий ланцюг для того, щоб не пускати інших депутатів до трибуни, перешкоджаючи їх законній діяльності.

Наразі в судах знаходиться більше десяти адміністративних справ з цього приводу, в прокуратуру м.Дніпродзержинська направлені відповідні заяви, які, нажаль, не розглядаються. Бездіяльність правоохоронних органів, в свою чергу, погіршує імідж державної влади та руйнує віру людей в справедливість.

10.

Все вищенаведене відбувається за численних гулянок Дніпродзержинського міського голови, які, зокрема, проходять за рахунок громади в установах комунальної власності (палац ім.Горького). Зловживання Сафроновим С.О. алкогольними напоями набуло такого масштабу, що про це стали писати в газетах.. За інформацією з оточення міського голови, його роль в м.Дніпродзержинську зводиться до отримання (за неофіційною інформацією) 30% «відкату» від підприємців, які бажають виконувати роботи та послуги за бюджетні кошти. Своїми діями та бездіяльністю, оточивши себе людьми з кримінальним минулим, замішаними в скандальних банкрутствах в США, Дніпродзержинський міський голова веде господарство міста до критичної межі, яка може наступити вже цієї осені. Відповідно до п.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський, селищний, міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.

На підставі вищенаведеного прошу Вас ініціювати перевірку наведених мною фактів, як правоохоронними органами Дніпропетровської області, так і Дніпропетровською обласною держаною адміністрацією, поставити це питання на контроль, залучити мене до перевірки та повідомити про її результати.

________________ В.М. Купрій

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Думаю, да нет, просто уверен что данное письмо из администрации президента передадут на рассмотрение в Днепропетровск, а те успешно спустят его в Днепродзержинск Сафронову. И в результате господин Куприй получит ответ: Факты изложенные Вам подтверждения не нашли и т.д. т.п. А посему, целуем крепко, Ваша Репка, в смысле кто то из областной администрации...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

«Приезжай, милый дедушка, — продолжал Ванька, — Христом богом тебя молю, возьми меня отседа. Пожалей ты меня сироту несчастную, а то меня все колотят и кушать страсть хочется, а скука такая, что и сказать нельзя, всё плачу. А намедни хозяин колодкой по голове ударил, так что упал и насилу очухался. Пропащая моя жизнь, хуже собаки всякой... А ещё кланяюсь Алёне, кривому Егорке и кучеру, а гармонию мою никому не отдавай. Остаюсь твой внук Иван Жуков, милый дедушка приезжай».

Ванька свернул вчетверо исписанный лист и вложил его в конверт, купленный накануне за копейку... Подумав немного, он умокнул перо и написал адрес:

На деревню дедушке.(с)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Виталий, Вы или концентрируйтесь на главном, или пишите подробно. А то в некоторых местах открытого письма совсем непонятно в чем вина Понизова или Пидгурского.

Конечно, у меня нет ни малейших сомнений, что Янукович даже не увидит этого письма. Его распишут и сбросят на губернатора. Приехали.

Опять же, в кучу смешали десятки разных событий. Кто во всем этом будет разбираться? Никто. Зачем тогда все это писать.

Если губернатор и мэр нарушили закон - подайте на них в суд. Тогда у прессы будет возможность освещать судебное разбирательство. А так это письмо опубликует в лучшем случае несколько изданий, на которые власть закроет глаза. Но том все и закончится.

П.С. Сразу могу сказать, что в "Событиях" (бумажной версии) в таком объеме оно точно не пойдет. Хотя осветить историю мы можем. Нужен заверенный текст письма.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Виталий, Вы или концентрируйтесь на главном, или пишите подробно. А то в некоторых местах открытого письма совсем непонятно в чем вина Понизова или Пидгурского.

Конечно, у меня нет ни малейших сомнений, что Янукович даже не увидит этого письма. Его распишут и сбросят на губернатора. Приехали.

Опять же, в кучу смешали десятки разных событий. Кто во всем этом будет разбираться? Никто. Зачем тогда все это писать.

Если губернатор и мэр нарушили закон - подайте на них в суд. Тогда у прессы будет возможность освещать судебное разбирательство. А так это письмо опубликует в лучшем случае несколько изданий, на которые власть закроет глаза. Но том все и закончится.

П.С. Сразу могу сказать, что в "Событиях" (бумажной версии) в таком объеме оно точно не пойдет. Хотя осветить историю мы можем. Нужен заверенный текст письма.

Цель письма, чтобы была проверка по моим фактам из области, чтобы меня пригласили. Сработать может, если учесть противоречия внутри Партии регионов. Януковичу это письмо не нужно (пока). А вот в администрации, думаю что почитают и вопросы Вилкулу будут.

По Корчевскому мне удалось один раз организовать такую проверку в январе 2009 после срыва отопительного сезона. Меня вызывали даже не будучи депутатом. Общался с высокими чинами облгосадминистации. Думаю, что результат был, ведь затем к отопительному сезону стали готовиться лучше

Что касается Пидгурского, Понизова, Логинова... по каждому упомянутому мною факту у меня заведена отдельная папка. Указать конкретику не получится ввиду объема.

На счет обжалований. Все в судах и прокуратуре. Письма Президенту и т.п. - это шаг в ином направлении, активизировать общественность, дать правдивую информацию о ситуации в городе.

Кстати, иск по Регламенту ДМР, который я подал в декабре еще не рассмотрен. Так что, все, что я подаю сейчас, будет рассмотрено в суде 1-ой инстанции только осенью. Иск по нормативке также подан в начале января, а еще ни одного заседания не было. Назначено на 11.04.2011. Два раза по месяцу суд переносился, ощущение, что судья не хочет рассматривать дело (но придется)

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

ИМХО: все эти письма и горячие темы - попытка ВН засветиться в верхах (а вдргу, получится, в АП заметят талант и пригласят в Киев, ну, в крайнем случае - в область!)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

На Колегії повинні були розглядатись важливі питання місцевого самоврядування м.Дніпродзержинська: стан виплати заробітної плати, виконання заходів з благоустрою, тощо.

Якщо це дійсно черга денна, то так і потрібно відобразити як чергу денну, а якщо це Ваше бачення, то на коолегії ОДА могли розглядатись питання, які безпосередньо не стосуються місцевої громади і тоді,дійсно, Вам там нічого було робити. Тому або конкретна черга денна, або... І ще одне, закидати Сафронову те, що робилось до нього ( котли, лічильники, придбання житла )-" дурний тон"А при чому небажання депутатів придбати медю обладнання до Сафронова. Згоде що такий лист потрібен. Але Ви пишете як Депутат - Президенту, а не бабця на лавочці своїй сусідці.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Нумо, зробіть хтось краще за Купрія! :locomotive: А то дядько Геббельс казав, шо критикан, який не може зробити хоча б так - пішов на йух! :smilesmile:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
На Колегії повинні були розглядатись важливі питання місцевого самоврядування м.Дніпродзержинська: стан виплати заробітної плати, виконання заходів з благоустрою, тощо.

Якщо це дійсно черга денна, то так і потрібно відобразити як чергу денну, а якщо це Ваше бачення, то на коолегії ОДА могли розглядатись питання, які безпосередньо не стосуються місцевої громади і тоді,дійсно, Вам там нічого було робити. Тому або конкретна черга денна, або... І ще одне, закидати Сафронову те, що робилось до нього ( котли, лічильники, придбання житла )-" дурний тон"А при чому небажання депутатів придбати медю обладнання до Сафронова. Згоде що такий лист потрібен. Але Ви пишете як Депутат - Президенту, а не бабця на лавочці своїй сусідці.

З темою Колегії ви можете ознайомитись на сайті облдержадміністрації. В будь-якому разі на Колегії не обговорювались питання м. Кривий ріг або Марганець. В мене є право і обов'язок брати участь в місцевому самоврядуванні. Використання в будь-яких цілях приміщення ДМР, яке утримується за кошти громади, підконтрольне депутату згідно закону. Навіть якщо в сесійній залі буде засідати релігійна громада, я маю право бути присутнім на такому засіданні.

Сафронов не звільняє з посад людей, які крали та порушували присягу службовця до нього. Ви вважаєте, що з приходом нового міського голови, вори повинні бути амністовані? Чи вони змінять свою поведінку та ми заживемо припіваючи? Вор ворует один раз, а потом он всю жизнь вор!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

От мені цікаво: охоронець Сафронова - він хто? Посадовець, чи шо? Які його повноваження, шо це за штатна одиниця? Якщо це особистий бодігардер, то якого він хазяйнує в приміщенні міськради?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
От мені цікаво: охоронець Сафронова - він хто? Посадовець, чи шо? Які його повноваження, шо це за штатна одиниця? Якщо це особистий бодігардер, то якого він хазяйнує в приміщенні міськради?

Цікаво й інше. Міліція приїхала, підтвердився інцидент. Я намагався при міліції піднятись наверх. Охоронець сказав, що я не можу цього зробити і ... міліція його послухала, не забезпечивши моє право на участь в Колегії.

Я вже не став скандалити, був неозброєний відеокамерою. Але наступного разу можна буде зафіксувати, як приватні охоронці в присутності працівників міліціїї застосовують силу до депутата при виконанні ним своїх повноважень

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Цікаво й інше. Міліція приїхала, підтвердився інцидент. Я намагався при міліції піднятись наверх. Охоронець сказав, що я не можу цього зробити і ... міліція його послухала, не забезпечивши моє право на участь в Колегії.

Я вже не став скандалити, був неозброєний відеокамерою. Але наступного разу можна буде зафіксувати, як приватні охоронці в присутності працівників міліціїї застосовують силу до депутата при виконанні ним своїх повноважень

Ну, міліціянт з чергової групи може не знати, праві Ви чи ні, тому і не поліз би встрявати в суперечку. Але, якби Ви пішли внагляк до зали, а охоронець повівся б, як оті 3 мучачос на минулій сесії - був би прецедент. Варто провокувати їх на порушення закону в присутності міліціянтів - чим гірше, тим краще.

Изменено пользователем Чур

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Ну, міліціянт з чергової групи може не знати, праві Ви чи ні, тому і не поліз би встрявати в суперечку. Але, якби Ви пішли внагляк до зали, а охоронець повівся б, як оті 3 мучачос на минулій сесії - був би прецедент. Варто провокувати їх на порушення закону в присутності міліціянтів - чим гірше, тим краще.

Як міліція не знає, правий я чи ні? Поряд був заступник начальника Вовк О.О., який повинен знати закон. Він не заперечував, що я правий.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Як міліція не знає, правий я чи ні? Поряд був заступник начальника Вовк О.О., який повинен знати закон. Він не заперечував, що я правий.

А, Сан Санич був присутній! :chok_mini:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
:laugh_mini2: :chok_mini:Зануда

А что смешного?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость milana
«Приезжай, милый дедушка, — продолжал Ванька, — Христом богом тебя молю, возьми меня отседа. Пожалей ты меня сироту несчастную, а то меня все колотят и кушать страсть хочется, а скука такая, что и сказать нельзя, всё плачу. А намедни хозяин колодкой по голове ударил, так что упал и насилу очухался. Пропащая моя жизнь, хуже собаки всякой... А ещё кланяюсь Алёне, кривому Егорке и кучеру, а гармонию мою никому не отдавай. Остаюсь твой внук Иван Жуков, милый дедушка приезжай».

Ванька свернул вчетверо исписанный лист и вложил его в конверт, купленный накануне за копейку... Подумав немного, он умокнул перо и написал адрес:

На деревню дедушке.(с)

м-да... :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А взагалі-то досить кумедно виглядає: я поспілкувався трохи з тими, кого запрошували на колегію - там настільки були лівуваті люди в залі, що говорити про якусь закритість просто сміх.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
З темою Колегії ви можете ознайомитись на сайті облдержадміністрації. В будь-якому разі на Колегії не обговорювались питання м. Кривий ріг або Марганець. В мене є право і обов'язок брати участь в місцевому самоврядуванні. Використання в будь-яких цілях приміщення ДМР, яке утримується за кошти громади, підконтрольне депутату згідно закону. Навіть якщо в сесійній залі буде засідати релігійна громада, я маю право бути присутнім на такому засіданні.

Сафронов не звільняє з посад людей, які крали та порушували присягу службовця до нього. Ви вважаєте, що з приходом нового міського голови, вори повинні бути амністовані? Чи вони змінять свою поведінку та ми заживемо припіваючи? Вор ворует один раз, а потом он всю жизнь вор!

Якщо ви розмістили листа з метою яку написали, то я Вам і даю пораду, і дійсно вважаю, що у листі необхідно чітко це вказати,а посилати кудись щось почитати, ну то й президенту напишіть "див. на сайті ОДА". Що ж стосується Вашого бачення другого питання, то можу зауважити лише одне: - Вора повинен визначити суд, а не людина, яка крім листів, та демаршів нічим в житті ще не відзначилася. І Сафронов не повинен до Вас прислухатись, бо Ваше бачення ..., хоч на себе чомусь і наділи мантію судді, що ж стосується звільнення, то капюшон ката - це послідуючий крок. Підождіть. А ті, хто не сплачують гроші, маючи бігборди, і красуючись на них, вирішуюnm за допомогою їх свої амбіції -хто?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...