Перейти к публикации
СкиФ

Якщо Ви боїтеся підозр податківців, то приходьте на біржу

Рекомендованные сообщения

Коли приходить перевірка на Ваше підприємство, то можливі питання, чому Ви придбали чи реалізували товар саме за задекларованою документами ціною. Є вихід повноцінно захиститися від подібних претензій податківців або інших перевіряючих структур. Читаємо Податковий кодекс України:

Стаття 39. Методи визначення та порядок застосування звичайної ціни

39.4. Якщо товари (роботи, послуги), стосовно яких визначається звичайна ціна, ідентичні (за їх відсутності - однорідні) товарам (роботам, послугам), які прилюдно пропонуються до продажу, або мають ціни, встановлені на організованому ринку цінних паперів, або мають біржову ціну (біржове котирування), визначення звичайної ціни, в установленому в абзаці першому цього пункту порядку, здійснюється з урахуванням таких факторів.

39.11. Для визначення звичайних цін на товари (роботи, послуги) використовуються офіційні джерела інформації, у тому числі:

39.11.2. ціни спеціалізованих аукціонів з торгівлі окремими видами продукції, біржові котирування.

Практика показує що продаж через біржові торги - вельми ефективний фактор на захист адекватності цін товарів, що обертаються на підприємствах.

За більш детальною, конкретизованою інфою - велком у приват. :)

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

Только ссылаться пока нужно не на НК, а на ЗУ "О налогообложении прибыли предприятий" (ч. 2 ст. 1.20.2).

39-я статья НК вступит в силу в 2013 году.

Изменено пользователем Иван Переверзев

Поделиться сообщением

Только ссылаться пока нужно не на НК, а на ЗУ "О налогообложении прибыли предприятий" (ч. 2 ст. 1.20.2).

39-я статья НК вступит в силу в 2013 году.

Спасиб. Передивлюсь зара. Та пропозиція цікава. Це сьогодні потенційні замовники самі вийшли на мене. Я тіки розбираюся з нюансами плюсів для потенційних замовників. А ось технічна частина торгів - це вже відпрацьовано і вилизано.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...