Перейти к публикации
Кам'янчанин

Натиснеш кнопку і буде результат

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

145-5-1.jpg

Суворо ставляться до порушень принципу індивідуального голосування в Литві. Після того, як один із депутатів литовського сейму проголосував за свого колегу, Конституційний суд країни рекомендував виключити обох із депутатського корпусу.

«У нас таке голосування вважається шахрайством, - пояснив сенатор польського сейму - Подібний злочин став би предметом розслідування прокуратурою, були б суд, кримінальний вирок, такий депутат пішов би з парламенту й на все життя втратив можливість обиратися».

У Швейцарії проблема голосування за інших була вирішена інноваційно — було впроваджено другу кнопку під столом місця для голосування. Так народні депутати одною рукою повинні натиснути кнопку «так»/«ні», а іншою обов’язково мають натиснути кнопку під столом для того, щоб їхній голос зарахувався.

У німецькому Бундестазі немає кнопок, там голосують руками. Депутати німецького парламенту теж не сидять постійно в залі засідань - під час дебатів вони часто йдуть у свої кабінети. Але коли підходить момент голосування, лунає сирена, яка сповіщає, що потрібно йти в зал, і депутати йдуть голосувати.

У багатьох парламентах світу голосування може проводитись у формі поділу парламентарів на групи згідно з їхніми позиціями (так, ні чи утримався). Таким чином тільки присутні народні обранці можуть проголосувати — і проголосувати тільки за себе. Наприклад, у німецькому Бундестазі парламентарі можуть голосувати проходячи через «двері голосування» (щоправда, ця форма голосування і справді дещо обтяжлива). Для кожного варіанту так/ні/утримався є окремі двері, й народні обранці голосують проходячи через відповідно обрані двері, де клерк рахує депутатів, які пройшли.

"Я навіть уявити собі не можу, щоб у моїй країні хтось спробував... проголосувати за когось. За всю історію нашого парламенту подібних прецедентів не траплялося", - зазначила голова конституційної комісії парламенту Фінляндії.

У Франції та Бельгії піднімають руки або викрикують з місця. В Іспанії та Греції під час голосування спочатку з місць піднімаються парламентарії, які підтримують рішення, потім - ті, хто проти.

У США при прийнятті законів голосування в Палаті представників відбувається аккламацією (викрикують «за »чи «проти »), в Сенаті - вигуками або поіменним вставанням: парламентарій проходить повз стіл голови палати і заявляє про своє рішення, яке фіксується в протоколі.

У деяких країнах існує цілком дозволена процедура голосування від імені відсутніх колег. Наприклад, у Новій Зеландії дозволено голосувати за дорученням. Народний депутат може передати (доручити) право свого голосу іншому народному депутату на час своєї відсутності. Письмове доручення повинне містити прізвище та ім’я парламентаря, який делегує свій голос, дату та період, на який делегується право голосу, а також зазначення прізвища парламентаря, якому делегується право голосу.

В Італії голосування за інших колег називається «грати на піаніно»: це коли народні обранці натискають на кнопки у декількох місцях. Українські депутати її теж освоїли.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А Ви бачили, як б"ються в парламенті Таіланду? Технічно, потужно! Нашим бидлюганам ще вчитися і вчитися. :locomotive:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Депутаты отказались голосовать с помощью сенсорной кнопки

Верховная Рада отказалась голосовать с помощью сенсорной кнопки. За принятие соответствующей нормы в парламенте нашлось 222 голоса при необходимых 226. Один депутат по-прежнему сможет бегать по залу ВР и голосовать за нескольких коллег чужими картами

Внедрить новую систему предлагалось, чтобы раз и навсегда покончить с практикой голосования друг за друга и за отсутствующих депутатов. Новая система предполагала, что во время голосования депутат должен не только нажать кнопку «за», «против», «воздерживаюсь», но и удерживать пальцем особую сенсорную кнопку в течение 11 секунд.

За то, чтобы отправить проект о сенсорной клавише на доработку, проголосовали 254 парламентария.

К вопросу введения системы Рада-3 вернутся в апреле

Верховная Рада вернется к вопросу о введении сенсорной системы голосования депутатов на следующей пленарной неделе, которая будет с 5 по 8 апреля.

Изменено пользователем dndzerg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
А Ви бачили, як б"ються в парламенті Таіланду? Технічно, потужно! Нашим бидлюганам ще вчитися і вчитися. :locomotive:

Да а а а.Теперь есть такая профессия РОДИНУ ПРОДАВАТЬ И ЕЙ ТОРГОВАТЬ и называется эта профессия ДЕПУТАТ..........

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Велика Британія

Як не парадоксально, еталон західної демократії функціонує на основі військової дисципліни. "Головний батіг уряду", "головний батіг опозиції "- це не газетні епітети, не жаргонні слівця, а загальноприйняті найменування посадових осіб - парламентських організаторів кожної з партійних фракцій. Їх обов'язок цілком відповідає своїй назві: в потрібний момент прогнати свою паству через потрібні двері.

У британському парламенті голосують не руками, а ногами. При кожному поділі палати (як називають підрахунок голосів) депутати, які голосують за, виходять в західні двері, а голосують проти - в східні. Причому на всю цю процедуру відпускається кілька хвилин з моменту включення сигнального дзвінка.

Засідання палати громад за традицією починаються в другій половині дня. Так що, почувши сигнал близько десятої вечора, коли зазвичай голосуються важливі резолюції, депутати повинні стрімголов мчати в палату нерідко з дому чи з гостей.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Відсьогодні офіційний сайт Верховної Ради почав оприлюднювати результати письмової реєстрації депутатів. - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/re...te_1?g_id=19169

Інформація про письмову реєстрацію депутатів за 5 квітня.

Письмова реєстрація: 360

Хвороба: 7

Відпустка: 1

Відрядження: 4

Відсутній з невідомих причин: 78 (!)

з них по фракціях:

Партія регіонів - 45

“БЮТ - "Батьківщина" - 14

“Наша Україна – Народна Самооборона” - 8

Народна партія - 2

Група "Реформи заради майбутнього" - 1

Позафракційні - 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Відсутній з невідомих причин: 78

Офигеть. Где-то всё за державу думают.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А якби так на підприємстві ? 24 години - і до побачення...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А у них, наверное, чем больше прогулов, тем выше шанс попасть в ВР следующего созыва.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Именно!

И я о том же.

Потом, как результат - новый нелепый но в то же время важнейший для страны законопроект.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Письмова реєстрація проведена 6-го квітня 2011-го року: відсутні з невідомих причин вже 80 депутатів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Верховная Рада отказалась рассматривать законопроекты о личном голосовании депутатов и о внедрении сенсорной кнопки

Депутаты не захотели учиться голосовать сенсорной кнопкой

Депутаты отказались включить в повестку дня законопроект бютовца Сергея Саса об упорядочении применения электронной системы голосования. Законопроект создает предпосылки для внедрения сенсорной клавиши, фотоснимка голосующих и идентификации отпечатка пальца депутата.

Аналогичная судьба постигла законопроекты Арсения Яценюка и Владимира Литвина о голосовании исключительно сенсорной кнопкой или поднятием рук. За то, чтобы рассмотреть документы, проголосовали только 164 депутата при необходимых 226.

Позже вопрос снова был поставлен на голосование, но за то, чтобы вернуться к рассмотрению законопроекта Литвина, проголосовали 139 нардепов.

____________________________________________________________________________________________________________

После того, как голосование украинских депутатов стало предметом насмешек польской делегации, председатель Верховной Рады Владимир Литвин пообещал внедрить модернизированную систему «Рада 3», которая обеспечивает персональное голосование каждого народного депутата. Однако до сих пор этот вопрос так и не решен

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Та ну. это им надо проголосовать, и самим лишить себя права не появляться на работе.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Та ну. это им надо проголосовать, и самим лишить себя права не появляться на работе.

Литвин не народу Украины, а польской делегации пообещал! :connie_itsabird:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Литвин не народу Украины, а польской делегации пообещал! :connie_itsabird:

Какой стыд. Какой стыд. fi.gif

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...