Перейти к публикации
Сергей Проценко

«Приватній» конторі не дали заробити на прийманні платежів за воду в Дніпродзержинську

Рекомендованные сообщения

Міністерство економіки відмовило КВП «Міськводоканал» Дніпродзержинської міськради у погодженні закупівлі «у одного учасника» послуг з прийому платежів за холодну воду та водовідведення, перерахування коштів та надання електронних реєстрів прийнятих платежів. Про це повідомляться в «Віснику державних закупівель».

Міськводоканал хотів придбати послуги з приймання платежів вартістю 1,5 млн грн. у ТОВ «Інфо-ком». В закупівлі відмовлено через відсутність документів, що підтверджують наявність підстав для застосування процедури закупівлі «у одного учасника», а також документів та свідоцтва про державну реєстрацію учасника.

ТОВ «Інфокком» має засновниками працівника цієї фірми Федора Залевського, Станіслава Оверковського, а також ПАТ «Приватбанк», ТОВ «Приват фінансит» і ТОВ «Абонент ХХІ».

ТОВ «Абонент ХХІ» засновано директором Центру обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів «Приватбанку» Дмитром Туробойським. Він відомий як депутат Дніпродзержинської міськради (ВО «Батьківщина»), заступник голови комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та банківської діяльності.

Центр комунальних розрахунків ТОВ «Інфо-ком» утворено у Дніпродзержинську Дніпропетровської обл. за розпорядженням міського голови від 09.03.2000 року. Пізніше було створено ТОВ «Абонент-ХХІ», якому були делеговані повноваження по веденню особистих рахунків абонентів КП «Дніпродзежинськтепломережа» та підприємств, що обслуговують житло та прибудинкову територію міста, а також фунції здійснення нарахування оплати за надані послуги.

Новость отсюда НАШІ ГРОШІ

ЗЫ: В статье правда напутали с фамилиями. Автору невдомек, что в горсовете сын с отцом в разных партиях и фракциях. Только вот бизнес общий...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Автор с моей помощью исправил неточность.

Но факт остается фактом!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...