Перейти к публикации

Оцените эту тему

Що для Вас наручний годинник  

51 пользователь проголосовал

1. 1. Ваше відношення до годинників

• Годинник мені необхідний для орієнтування у часі
      21
    • Годинник мені необхідний як елемент стилю-іміджу
      14
    • Годинник для мене рудімент. Годинник на сьогодні вже не потрібний
      9
    • Не користувався годинниками і раніше
      7

Рекомендованные сообщения

Годинники... Як багато для мене в цьому слові. В 7 років, на день народження отримав від бабусі круті як для першокласника золоченні "Победа" (урочисто "насмерть" скупав їх у Азовському морі через півроку після отримання :) ). З тих часів мені простіше вийти на вулиці без трусів, а от без годинника на руці не можу - дискомфорт і хана... Йде повним ходом ера мобільних телефонів, плеєрів з вбудованими годинниками, пройшла ера ручок з вбудованими електронними годинниками (це я свою пригадав, зі школу, кльова була металева ручка з вбудованим електронним годинником :) ), а я й досі не розумію як це, цікавлячись на вулиці часом дивитися не на годинник на лівій руці а на телефон чи ще кудись... Без годинника на руці я не я. І такий я з першого класу. Ми, наше світосприйняття, кардинально змінені сучасними технологіями, і для декого годинник взагалі зайва річ, для когось просто атрибут стилю, а для таких як я - годинник це саме годинник, з відповідними до нього вимогами.

Хотів би започаткувати тут щось на зразок опитування з приблизно таким переліком питань до користуючихся наручними годинниками форумчан:

1) Скільки у Вас годинників, якими Ви реально користуєтеся?

2) Назвіть моделі цих годинників і викладіть фото бажано.

3) Чому вибір пав саме на ці годинники? Які технічні особливості цих годинників?

4) Якщо є якісь історії пов'язані з цими годинниками, думаю буде цікаво почути їх всім.

У мене на цей час 2,5 :icon_mrgreen: годинника. (Чому саме така кількість, поясню пізніше).

Ось такий ORIENT CETAC002B

CETAC002B.jpg

такий ORIENT CETAC003W

CETAC003W.jpg

і такий CASIO G-SHOCK GW-2300F-4ER

GW-2300F-4ER.jpg

1) Перші дві моделі, як ви побачили, це фактично одні й ті ж годинники лише з різним дизайном циферблату, і от їх у мене якраз 1,5 штуки. Чому однакові? Бо окремо корпуси для заміни на ORIENT фіг знайдеш, ось і прийшлося якось купляти другий екземпляр годинника, лише за для заміни корпусу на першому, лише щоб зберегти перший екземпляр ( отриманий скажімо так "на память" від вкрай близької людини свого часу). Тер з запчастинами на годинник проблем нема. :) Чому треба було міняти корпус? Весело махаючи ногами якось їхав на велосипеді набережною Дніпропетровська, і вскочив переднім колесом у водозливний люк. Зі сторони певно було весело спостерігати як 100-кілограмовий дядько перелітає велік і плашмя падає на асфальт... :) Ось тоді і розбив корпус годинника, втратив елементи брастету, та до слова сапфірове скло і механізм таки мужньо витримали удар. Хоч цей годинник, цю модель я і отримав від близької людини, та вибір цієї моделі був таки саме моїм, бо раніше цей годинник був куплений саме за моєю порадою.

Тож, щодо особливостей (виділю головне на мій погляд) ORIENT CETAC002B: механіка з маятниковою автопідзаводкою, водостійкість 5 Бар (можна вільно мочити годинник під краном), крім "година-хвилина-секунда" є на циферблаті число, уточнення частини доби (з 00 до 12 год., чи з 12 до 24 год.), день тижня, прямокутний дизайн, корпус та браслет повністю з нержавійки, сапфірове скло. Годинником повністю задоволений, використовую його у повсякденних справах, на роботі. Вже скіки років, а він як новий. До того ж завдяки корпусу з нержавійки та водостійкості годинника, я його періодично ганчіркою зі звичайним милом під краном мию, щоб прибрати з нього бруд, що врізається у метал. Це про мої Орієнти.

2) Тер про G-SHOCK. Це варіант "для активного відпочинку". Цей годинник у мене відносно нещодавно, та вирішив його купити як тіки побачив вперше і прочитав характеристики. Годинник-мрія! Тіки трохи побільший діаметр екрану йому б...

Тож, щодо особливостей (виділю головне на мій погляд) CASIO G-SHOCK GW-2300F-4ER: акумуляторна батарейка, що підзаряджається від сонечної батареї циферблату (наче акумулятор повинен працювати без заміни 15 років), вібра&ударостійкість, майже максимальна водостійкість у 20 Бар (можна пірнати у морі навіть з аквалангом), автокорекція часу за допомогою сигналу радіопередавачів CASIO встановлених у т.ч. в Європі, і радіоприймача годинника (в Україні наче працює ця функція, але я досі не розібрався що і як воно), сучасний довговічний полімерний корпус та браслет годинника, автоматична підсвітка при повертанні руки, наявні секундомер, 6 нагадувачів, таймер. Брав цей годинник для рибалки, моря, велопоїздок, під спортивний стиль одягу. Також чудовий варіант годинника, без жодних нарікань. Просто, функціонально, надійно.

Ось мої годинники, а які у Вас? :)

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

в школе я постоянно носила часики, спасибо - вспомнила их :icon_mrgreen: как же часто я смотрела на них во время нудных уроков!

сейчас не ношу. время смотрю на телефоне.

но есть у меня оччень оригинальные часики - половина циферблата - зеркальная, а на верхней половине шкала времени в 2 ряда, пол ряда одного цвета, пол - другого :) смотреть время по ним сложно, но - можно :) носила их в универе, когда мобилки не было еще..

Поделиться сообщением

Да, раньше тоже без часов себя не мыслил, видимо как сейчас без телефона.

Вот в последнее время про G_SHOCK тоже стал подумывать.

Поделиться сообщением

Я такий був шибайголова , що на мені довго жоден годинник не затримувався... Рекорд - на 16 день народження батько подарував командирські... Вистачило на 2 місяці... Потім чергова сутичка , блок рукою від палки... І все... Годинника вже немає :icon_mrgreen: так що змалку не носив , зараз вже тим більше - відчуваю дискомфорт , коли щось на руці бовтається...

Поделиться сообщением

Не могу понять как можно таскать на руках разные висюльки - кольца, браслеты, часы... На шее тоже неудобно и ради чего непонятно:icon_mrgreen:

Часов есть несколько подаренных.

Очень редко ношу которые отец подарил

2539772.jpg

Зато помню в детстве были китайские часы Asahi которые три копейки стоили но выглядели супер и дизайн можно было выбирать разный, всё равно даже швейцарские ребёнок сломает за месяц:)

Поделиться сообщением

Основные и повседневные эти:

27.png

Orient FB00001B

вторыми имею Casio электронные самые простые. Даже модель не вспомню. Просто часы для отдыха.

Поделиться сообщением

Я пользуюсь часами по их прямому назначению, т.е. узнаю по ним время. Часы - куда более точно ходят, чем мобилки http://forum3.sobitie.com.ua/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/icon_mrgreen.gif

Но проголосовал за п.2, т.к. не могу исключить этот пункт из своей программы http://forum3.sobitie.com.ua/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.gif

Считаю, что часы, зажигалка и ручка - важные элементы имиджа мужчины. Довольствуюсь часами, ручки и зажигалки у меня ломаются-теряются

Лет пять ношу Longines, понял, что идеал достижим http://forum3.sobitie.com.ua/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.gif

18794.jpg

Поделиться сообщением

Считаю, что часы, зажигалка и ручка - важные элементы имиджа мужчины.

Стало страшно за свой имидж:icon_mrgreen:

Часы не ношу почти, зажигалки нет так как не курю и листья/пух не жгу, а ручка в кармане за пару гривен которой удобно писать.:)

Поделиться сообщением

Считаю, что часы, зажигалка и ручка - важные элементы имиджа мужчины. Довольствуюсь часми, ручки и зажигалки у меня ломаются-теряются :icon_mrgreen:

+1

Поделиться сообщением

Я пользуюсь часами по их прямому назначению, т.е. узнаю по ним время. Часы - куда более точно ходят, чем мобилки :)

Но проголосовал за п.2, т.к. не могу исключить этот пункт из своей программы :)

Считаю, что часы, зажигалка и ручка - важные элементы имиджа мужчины. Довольствуюсь часми, ручки и зажигалки у меня ломаются-теряются :)

Спеціально прибрав у голосуванні можливість робити подвійний вибір, саме зза пунктів 1 та 2. Тож твій фактичний вибір таки більше "Імідж". :)

Чомусь я і вважаю що на сьогодні для Більшості знайомих годинник це більше іміджевий крок ніж функціональність.

Два приклади:

- Два знайомі, працюючі у тісному звязку, придбали собі копії Zenit. Наче й часи, і працюють добре (перевірено часом), а ось слово "копія" все паплюжить. Тож справа виключно у іміджі.

- Є знайомий колекціонер старовинних годинників. Паралельно щось беручи до своєї колекції, інше перепродує далі. У тому числі паралельно зі старовинними приторговує б/у швейцарським хронографами. Не розумію навіщо купляти б/у годинники окрім як для іміджу, щоб демонструвати потім що в тебе саме швейцарський годинник.

Коротенький відступ:

У мене є іміджеві речі теж :) 2 чорнильні ручки. Одна класичний Parker (вона у портфелі завжди зі мною),

medium_03712.jpg

а іншою користуюся лише на офісі для підписання договорів і т.п. - Pilot Caples "Black with Gold Accents". Це унікальна чорнильна кнопочна золоченна ручка з золотим пером. Аналогічних продуктів (щоб була одночасно і чорнильна і кнопочна) наче й досі на ринку нема. Подарунок від колег з моєї старої компанії. Отримав коли уходив від них.

vpgoldblk_h.jpg

Ось це таки відверто іміджева ручка :icon_mrgreen:

А ось запальнички у мене 2 типів: одноразові "Bic" (такі ношу у кишені. і маленькі і легкі і надійні), і так званні газові "форсунки" металеві (користуюся у машині. вогонь на цих запальничках вітер фіг задує). На відміну від ручок, запальнички й часи для мене більш важливі у сенсі функціональності ніж іміджу.

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

article_image-image-article.jpg
Були і в мене колись такі. 16 мелодій якщо не помиляюся. Часи-бомба свого часу. Вау! :)
Стало страшно за свой имидж:)

Часы не ношу почти, зажигалки нет так как не курю и листья/пух не жгу, а ручка в кармане за пару гривен которой удобно писать.:)

Не так все страшно. Гарна машина який- не який а все ж таки імідж. Хоча серйозний годинник, запальничка, ручка - звичайно крутіше машини. :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Не так все страшно. Гарна машина який- не який а все ж таки імідж.
Машина средство перемещения:icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Машина средство перемещения:icon_mrgreen:

Очень оправданный подход к часам, машинам, проч.

В принципе, он очень верный. Но своим недостаткам (я о себе) тоже хочется иногда потакать.

Поделиться сообщением

Но своим недостаткам (я о себе) тоже хочется иногда потакать.

Согласен. Но я не могу себе позволить потакать своим прихотям посредством машин, ещё работать и работать:icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

ой у Паши Отблеска-совсем другие часы,СОВСЕМ. И как он по ним время определяет -я не поняла еще.

Поделиться сообщением

math-clock.jpg

math-watch-geeks-2.jpg

digital-sand-time-watch-concept.jpg

Изменено пользователем Мышка

Поделиться сообщением

v77.jpg Изменено пользователем venoel

Поделиться сообщением

ой у Паши Отблеска-совсем другие часы,СОВСЕМ. И как он по ним время определяет -я не поняла еще.

при ближайшем рассмотрении все очень даже просто. полоска слева показывает часы снизу вверз по шкале, с остальными делениями все просто - по одной минуте, тоже снизу вверх.

TokyoFlashPimp.jpg

Поделиться сообщением

Повседневно таскаю swiss military-navalus gold

Почему остановил когда-то свой выбор на них.

Искал именно на каждый день (и в огонь и в воду), не японские , практичный каучуковый браслет (не ездит по руке) . В остальном стандартные функции . И не хотел особо переплачивать за имя.

Часы полностью оправдывают моё доверие (приблизительно 4-5 лет).

1a8aa19adaa7.jpg

c8408d90b162.jpg

проголосовал за второй пункт , но использую часы и по прямому назначению.

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко
Хотів би започаткувати тут щось на зразок опитування з приблизно таким переліком питань до користуючихся наручними годинниками форумчан:

1) Скільки у Вас годинників, якими Ви реально користуєтеся?

2) Назвіть моделі цих годинників і викладіть фото бажано.

3) Чому вибір пав саме на ці годинники? Які технічні особливості цих годинників?

4) Якщо є якісь історії пов'язані з цими годинниками, думаю буде цікаво почути їх всім.

1 Ношу 1 шт :icon_mrgreen:

2 TISSOT V8

img08713rk.jpg

3 Хороший производитель = качество и точность, стальной корпус, сапфировое стекло. Крепкие в общем. Остальные часы умерли в ужасных муках, а

эти живут уже не один год! :)

4 Да вроде так особо и никаких. Разве что проявление стечения обстоятельств в результате которого браслет замкнул АКБ от бесперебойника, что

украсило мою руку тремя шикарными ожогами. :)

Поделиться сообщением

Люблю часы - нет сил как люблю!

Но у меня проблема чуть ли не философско-суфийско-мистического характера: очень скоро ВСЕ часы, которые я ношу, у меня останавливаются :icon_mrgreen:

Поэтому приходится отказываться от часиков... Но так жаль, честно.

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко
Люблю часы - нет сил как люблю!

Но у меня проблема чуть ли не философско-суфийско-мистического характера: очень скоро ВСЕ часы, которые я ношу, у меня останавливаются :)

Поэтому приходится отказываться от часиков... Но так жаль, честно.

Просто нужны хорошие часы и всё будет чудесно!

У меня тоже гора остановившихся лежит...

А Тиссо вот прижились! :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...