Перейти к публикации
Гость Дмитрий Федоренко

А как нынче разводятся?

Рекомендованные сообщения

Гость Дмитрий Федоренко

Коллега по работе тут надумала развестись, но не знает как это делается!

Детей нет.

Отсюда вопросы:

1 Как это делается?

2 Сколько это стоит?

Если можно то в таком формате чтобы легко было распечатать. :)

Консультация юриста

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Коллега по работе тут надумала развестись, но не знает как это делается!

Детей нет.

Отсюда вопросы:

1 Как это делается?

2 Сколько это стоит?

Если можно то в таком формате чтобы легко было распечатать. :)

Ты забыл указать есть ли иммущественный спор или нет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость Дмитрий Федоренко
Ты забыл указать есть ли иммущественный спор или нет.

Развод по согласию сторон.

Имущественного спора нет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Статья 106 семейного кодекса:

1. Подружжя, яке не має дітей, має право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу.

2. Орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана.

А более детально порядок расторжения брака прописан в

"Правила державної реєстрації актів громадянського стану в Україні"

(№52/5, 18.10.2000, Наказ, Міністерство юстиції України)

Розділ 3. Державна реєстрація розірвання шлюбу

1. Державна реєстрація розірвання шлюбу проводиться органами державної реєстрації актів цивільного стану у встановлених законом випадках.

Розірвання шлюбу, здійснене в порядку, передбаченому статтями 106 і 107 Сімейного кодексу України, повинно бути зареєстроване в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

2. У разі розірвання шлюбу органом державної реєстрації актів цивільного стану шлюб припиняється у день державної реєстрації розірвання шлюбу.

4. Підставою для державної реєстрації розірвання шлюбу є:

...

спільна заява про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей;

...

5. Державна реєстрація розірвання шлюбу проводиться за місцем проживання подружжя або одного з них.

14. Державна реєстрація розірвання шлюбу у випадку, передбаченому статтею 106 Сімейного кодексу України, проводиться на підставі письмової заяви про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей (додаток 12), у якій повинно бути зазначено про відсутність у них спільних дітей, після закінчення одного місяця від дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана, у присутності хоча б одного з подружжя.

Шлюб розривається незалежно від наявності між подружжям майнового спору.

У цих випадках відділ державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу, у якому в графі 9 "Підстава державної реєстрації розірвання шлюбу" зазначається: "Заява подружжя від ___ ____________ ____".

15. При прийнятті заяви про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, особам роз'яснюються порядок і умови державної реєстрації розірвання шлюбу, а також момент його припинення.

17. Той із подружжя, який змінив своє прізвище у зв'язку з державною реєстрацією шлюбу і буде відсутній при державній реєстрації розірвання шлюбу, повинен зазначити в заяві про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про бажання надалі іменуватись цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.

22. Той із подружжя, який бажає відновити своє дошлюбне прізвище, повинен письмово заявити про це у відділі державної реєстрації актів цивільного стану під час державної реєстрації розірвання шлюбу.

24. Про державну реєстрацію розірвання шлюбу в паспортах або паспортних документах осіб, шлюб між якими розірвано, робиться відмітка про реєстрацію розірвання шлюбу із зазначенням місця і часу цієї реєстрації, прізвища, власного імені, по батькові особи, з якою розірвано шлюб, прізвища після реєстрації.

26. Якщо особа, у паспорті або паспортному документі якої робиться відмітка про реєстрацію розірвання шлюбу або про розірвання шлюбу, змінила прізвище на дошлюбне, то на першій сторінці цих документів одночасно вказується, що у зв'язку зі зміною прізвища паспорт або паспортний документ підлягає обміну в місячний строк.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость Дмитрий Федоренко

А что там с финансовой стороной вопроса?

Ей кто-то сказал что 1800грн стоит это удовольствие!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
А что там с финансовой стороной вопроса?

Ей кто-то сказал что 1800грн стоит это удовольствие!

хех )

всего лишь 8 грн. 50 коп.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость Дмитрий Федоренко
всего лишь 8 грн. 50 коп.

Дёшево и сердито!

Это в суде?

Потому как в ЗАГСЕ я в прошлом году что-то около 100 грн заплатил...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

указанные 8,5 грн. - госпошлина - единственный обязательный платёж, который должны оплатить при регистрации расторжения брака.

в РАГСе могут конечно попросить (потребовать) уплатить другие платежи (100, а может 200 гривен), и даже могут утверждать, что они обязательны, но официально это будут дополнительные (необязательные) услуги правового характера, якобы оказываемые сотрудниками РАГСа. Если есть лишние 100-200 грн. можно заплатить. Если нет, то пообещать написать жалобу.

Дёшево и сердито!

Это в суде?

нет, в РАГСе.

Потому как в ЗАГСЕ я в прошлом году что-то около 100 грн заплатил...

см. выше

Изменено пользователем Иван Переверзев

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость Дмитрий Федоренко
указанные 8,5 грн. - госпошлина - единственный обязательный платёж, который должны оплатить при регистрации расторжения брака.

в РАГСе могут конечно попросить (потребовать) уплатить другие платежи (100, а может 200 гривен), и даже могут утверждать, что они обязательны, но официально это будут дополнительные (необязательные) услуги правового характера, якобы оказываемые сотрудниками РАГСа. Если есть лишние 100-200 грн. можно заплатить. Если нет, то пообещать написать жалобу.

Спасибо! Сейчас распечатаю и всё передам! :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Кстати теперь если вы разводитесь по суду вам свидетельство о расторжении брака НЕ ВЫДАЮТ на основании данного закона

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...