Перейти к публикации
СкиФ

Якщо дрібне ДТП, і є автоцивілка, то штрафу не буде!

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

У новинах зазначили чудову новину про саме прийняття Верховною Радою законодавчих змін про які зазначу нижче. На інет-сторінці законопроекту зазначено "Останній етап проходження: Закон прийнято (17.02.2011)", та при цьому у реєстрі діючих Законів, зазначений документ я поки не бачу. Не зрозуміло мені, чи ще розглядається лише Проект, чи таки Закон прийнято, чи може взагалі вже й у силу Закон вступив... Хто тямить, хай уточнить ситуацію...

Далі сама Новина:

Водіям дозволили розбиратися на місці ДТП без даішників

17.02.2011 16:40 джерело інфи / оф.сторінка Закону / скачати у Word

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних подій і виплат страхового відшкодування", який дає змогу водіям у разі аварії не викликати співробітників ДАІ.

Закон передбачає спрощення оформлення матеріалів дорожньо-транспортної пригоди, в яких немає постраждалих або загиблих, а пошкоджені тільки транспортні засоби.

Закон, зокрема, доповнює ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення таким змістом: "Особа, цивільно-правова відповідальність якого застрахована, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, яке стало причиною пошкодження транспортних засобів, за умови, що учасники ДТП скористалися правом спільно складати повідомлення про цей випадок відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Отже, у випадку, коли у ДТП немає постраждалих, обидві машини застраховані, а обидва водії тверезі і згодні з причинами аварії, водій, в якого є поліс автоцивілки, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху - не платить штраф і не ризикує позбавитися прав. Також у цьому випадку водіям не обов'язково викликати на місце ДТП даішників, а лише представників страхової компанії.

Абидна, да! (с) А я тіки у січні штраф сплатив за дрібне ДТП. І тверезі були, і автоцивілка була, і пошкодження лише у машин і то не значні... А виходить зачекай я трохи з тим клятим ДТП то й штрафу на мені не було б. :rolleyes: Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

У новинах зазначили чудову новину про саме прийняття Верховною Радою законодавчих змін про які зазначу нижче. На інет-сторінці законопроекту зазначено "Останній етап проходження: Закон прийнято (17.02.2011)", та при цьому у реєстрі діючих Законів, зазначений документ я поки не бачу. Не зрозуміло мені, чи ще розглядається лише Проект, чи таки Закон прийнято, чи може взагалі вже й у силу Закон вступив... Хто тямить, хай уточнить ситуацію...

чтобы закон, как и любой другой нормаивный акт вступил в силу, он должен быть опубликован.

Кроме того, в ст. 1 раздела 2 "Прикінцеві положення" этого закона указано, что

1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

т.е. сначала его опубликуют, и только через 6 месяцев он будет действовать.

Абидна, да! (с) А я тіки у січні штраф сплатив за дрібне ДТП. І тверезі були, і автоцивілка була, і пошкодження лише у машин і то не значні... А виходить зачекай я трохи з тим клятим ДТП то й штрафу на мені не було б. :rolleyes:

поэтому ждать ещё долго )

Поделиться сообщением

чтобы закон ...
Спасибі за роз'яснення ;)

Цікаве нововведення і вважаю корисне. Виходить шо планово з другої половини серпня 2011 року ці законодавчі зміни наберуть чинності.

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

Гость Дмитрий Федоренко
Абидна, да! (с) А я тіки у січні штраф сплатив за дрібне ДТП. І тверезі були, і автоцивілка була, і пошкодження лише у машин і то не значні... А виходить зачекай я трохи з тим клятим ДТП то й штрафу на мені не було б. :rolleyes:

Вот вечно Вы торопитесь! ;)

Поделиться сообщением

Далі сама Новина:

Водіям дозволили розбиратися на місці ДТП без даішників

17.02.2011 16:40 джерело інфи / оф.сторінка Закону / скачати у Word

А кто будет определять трезвые были водители или нет? Не возникнет-ли тут правовой коллизии?

Поделиться сообщением

А кто будет определять трезвые были водители или нет? Не возникнет-ли тут правовой коллизии?
А болт його зна. Але я розумію що якщо хтось з учасників не визнає провину, чи почне звинувачувати іншого то все одно ж дайцями розбиратися прийдеться. А якщо всі згодні, жодних конфліктів, то й нема підозри на сп'яніння і нема питання п'яний чи ні. Десь так...

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...