Перейти к публикации
Виталий Куприй

Асамблея ГО МСБ України об'являє про Безстрокову акцію протесту

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

1 лютого розпочинається нова хвиля акцій протесту малого та середнього бізнесу України проти неправомірних, репресивних кроків органів влади, непрофесійних або навмисних дій по розробці та введенні шкідливого для країни податкового кодексу, та інших законів, які фактично знищують економіку України, середній клас та створюють рай для олігархів.

Очевидно, що влада тепер добре підготувалась до масових акцій, і дуже їх боїться. Тому треба чекати, що нас будуть намагатись розпорошити, повести за псевдолідерами, вимотати наші сили та нейтралізувати справжніх лідерів. Уже зараз використовується репресивний апарат прокуратури, міліції, СБУ, інших контролюючих органів для залякування, фабрикування кримінальних справ чи оформлення підписки про невиїзд, виклики на допити під час проведення масових акцій.

Нам необхідно протиставити цьому організовану, чітко сплановану тактику протидії. Масові акції не відміняються, навпаки вони повинні стати важливою складовою нашої боротьби за свої права. Проте треба усвідомлювати, що під час таких акцій ми несемо великі витрати. Тому проводити їх треба після серйозної підготовки та мобілізації максимально сил, забезпечувати масовість. Потрібно чітко поставити завдання, узгодити вимоги та план проведення такої акції. Недопустимо існування кількох центрів керівництва. Це тактика, яку успішно задіяли провладні та опозиційні політтехнологи під час підприємницького майдану в листопаді 2010 р.

Під час проведення акцій треба чітко дотримуватись законодавства та не йти на поводу у політиканів, які намагаються завоювати дешевий авторитет, та провокаторів від влади. Будь-які протиправні дії будуть використовуватись для масових репресій. Нинішня влада готова на все, щоб втримати владу в своїх руках і зацікавлена в дестабілізації обстановки не менше ніж політична опозиція, що дасть змогу ввести пряме президентське правління та ввести надзвичайний стан.

Учасникам та організаторам треба бути пильними, передбачити власну охорону, триматися групами біля добре знайомих людей, при виявленні підозрілих осіб видворяти їх з натовпу, ізолювати без застосування фізичної сили. При потребі звертатись до правоохоронців. Обов’язково фотографувати таких осіб. При загрозі розгону чи провокацій взятись попідруки, створивши живий ланцюг, не давати проникнути всередину провокаторам. При потребі сісти компактно на землю. Вести відео та фотозйомку та передавати при можливості негайно в Інтернет, особливо при загрозі вилучення відеоапаратури. Прямо з місця подій передавати по телефонах та в Інтернет факти протиправних дій для негайної розсилки в Інтернеті та в ЗМІ.

При проїзді до місця здійснення мітингів чи інших масових акцій, фіксувати всі дії правоохоронців, які перешкоджають проїзду. Обов’язково записувати прізвище, звання, № нагрудного знаку, № автомобіля, тощо, скласти акт про перешкоджання реалізації конституційних прав громадян на протест. Фотографувати та аналогічно передавати інформацію по Інтернету та телефону.

Використовувати інші форми протесту.

Страйк - податковий страйк - так як податковий кодекс, як і інші закони, прийняті з грубими порушеннями, повинен вступити в силу не раніше ніж 2012 р. Платити податки по старому, та не допускати до перевірок жодні з контролюючих органів. У випадку намагання провести перевірку оголошувати про переслідування за громадянську позицію та порушення конституційного права на протест.

Оголосити про те, що в зв’язку з фактами, коли люди в формі видаючи себе за правоохоронців підкидали вибухівку, наркотики, зброю сторонніх в приміщення допускати не будемо.

Оголосити про те, що з травня 2010 р. Асамблея веде так звану чорну книгу, де збираються факти неправомірних дій чиновників, кожен, хто буде перевищувати своє службове становище та зловживати, попаде в цю книгу і рано чи пізно понесе заслужене покарання, як нацисти понесли покарання після 1945 р.

Створюється фонд взаємодопомоги. З цього фонду буде надаватися допомога постраждалим від репресій, в тому числі чиновникам, які відкрито виступили проти системи та відмовились від виконання злочинних наказів.

Примітка. Тим, хто попав у чорний список, або відносно кого є інші негативні факти, в тому числі негативна реакція підприємців, така допомога надаватись не буде.

Збирати інформацію щодо власності чиновників, їх спосіб проведення дозвілля, наявність коханок, де відпочивають, скільки раз на рік їздять за кордон і з ким. Їх афери та злочинні оборудки. Особливо нахабних проводити додому під наглядом, фіксувати коло друзів та наближених. Робити інші аналогічні кроки, які робить чиновництво щодо нас. Робити все виключно в рамках законодавства.

Проводити інші акції: наприклад - одночасно подати листи в податкову чи інші служби, з вимогою роз’яснити якесь питання та вимагати дати відповідь у встановлений термін, одночасно прийти в податкову та заполонити всі кабінети з вимогою роз’яснити те чи інше питання. Таким чином заблокувати роботу цих органів.

Проводити автопробіги, обмін делегаціями, проведення спільних зборів, мітингів та прес-конференцій.

Шукати союзників, вести роз’яснювальну роботу, підтримувати вимоги інших категорій громадян: по законам про вищу освіту, які знищують самоврядування в Вузах та повертають корупцію, по пенсійному, трудовому, житловому кодексам.

Проводити «круглі столи», подавати вимоги до місцевих органів влади щодо перегляду Податкового кодексу, інших вимог, про відставку Кабміну тощо.

Проводити одночасно по всій Україні флеш-моби, наприклад проїзд на протязі півгодини з включеними гудками на максимально низькій швидкості, безперервне ходіння по пішохідних переходах. Тощо.

Самозахист. Взяти на озброєння досвід підприємців України. Організувати оповіщення, розбити на ділянки (десятки, ряди) обрати відповідального, визначити умовні сигнали (свистки), СМС, тощо за якими всі учасники безстрокової акції припиняють роботу та збираються в умовленому місці. Створювати мобільні групи з активістів, юристів, депутатів, журналістів для виїзду на місце здійснення протиправних дій чиновників.

Створити загони самозахисту. Розробити план блокування та фіксації протиправних дій, визнати незаконними рейди та “наїзди” так званих вовчих зграй - ОБЕЗ, що більше нагадують облави SS разом з шульцполіцаями на окупованій українській землі.

Закликаємо не боятись. Бояться вже нас. Закликаємо готуватись до вирішальних акцій весною, коли дозріють інші категорії населення. Закликаємо не мовчати, активно протестувати.

Оголошуємо піст на хабарі та штрафи. Використайте ці гроші на відстоювання наших прав, допоможемо немічним та бідним, нашим колегам, які потрапили в біду. А корупціонер нехай поголодує.

Оголошується «піст» на хабарі. Вивісити на робочих місцях таблички: «Плачу податки - не даю хабарів!»

26.01.2011р. Асамблея ГО МСБ України

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Оголошуємо піст на хабарі та штрафи. Використайте ці гроші на відстоювання наших прав, допоможемо немічним та бідним, нашим колегам, які потрапили в біду. А корупціонер нехай поголодує.

Оголошується «піст» на хабарі. Вивісити на робочих місцях таблички: «Плачу податки - не даю хабарів!»

26.01.2011р. Асамблея ГО МСБ України

Давно так не смеялся....

Тем, кто не берет и не дает взяток - никакие специальные даты и акции для этого не надо. И тем более тупо объявлять "пост" на взятки. Ведь как известно, любой пост рано или поздно заканчивается...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Давно так не смеялся....

Тем, кто не берет и не дает взяток - никакие специальные даты и акции для этого не надо. И тем более тупо объявлять "пост" на взятки. Ведь как известно, любой пост рано или поздно заканчивается...

По сути очень мало людей готовы бороться за свои права, не нарушать закон и не платить взяток. Я отказался от этой практики в последние несколько лет и вынужден признать, что предпринимателю придется вести активные боевые действия с чиновниками. Здесь нужно объединяться, чтобы действительно была группа быстрого реагирования, которая помогала бы каждому, кто решится на протест

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Воевать с нашей системой,очень тяжело.А победить её практически невозможно.Только события анологичные Египту и Тунису,могут пошатнуть систему.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Предлагаете голову в песок и ждать

Базара нет, лучше голову под плаху...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Предлагаете голову в песок и ждать

Запропонований вам заклик - чистої води провокація. По-перше, нормальна людина і так не платить хабарі, а в цьому заклику підприємці визнають, що фактично вони і є утриманцями корумпованої системи. Бо варто їм перестати платити хабарі - і чиновники схуднуть. По-друге, ринкова конкуренція швидко надасть переваги тим, хто дав хабаря, порівняно з тими, хто не дав. Тому,якщо акція не буде масовою, то ті, хто повівся, швидко опиняться в дурниках.

Звісно, можна голову покласти на плаху, або засунути у пісок. Проте в будь-якому випадку потрібно чітко розуміти з ким доводиться боротися і які засоби для цього знадобляться. І не треба мати ілюзій, що так само, як повалили офіційну комуністичну владу, вдасться повалити будь-яку іншу. Бо насправді ніхто і ніколи радянських комуністів від влади не відсторонював. Вони самі поміняли кольори своїх партквитків і використали пропаганду, щоб замилити людям мізки.

Нинішня влада є тричі озброєною. По-перше, ось пан Плачков нє дрємлєт і бдіт, щоб ніхто не влаштував у місті збройного заворушення. По-друге, є армія. А по-третє, головна зброя сьогоднішньої влади ще з часів перебудови - бандитизм. Саме за допомогою кримінального терору відбувся перерозподіл усієї власності як у Дніпродзержинську, так і в колишньому СРСР.

Треба бути зовсім наївним хлопчиком, аби вважати, що за допомогою самих лише провокаційних закликів (хоча і гарних на вигляд) можна докорінно змінити існуючу систему влади. Справжня революція, як і завжди, вимагає крові. Інколи ріки крові мають пролитися, аби скинути деспотичний режим. Саме це ми бачимо сьогодні в арабських країнах. Та ворог, з яким ви хочете боротися, має дорого заплатити за кожне життя героя, що піднімиться проти тиранії.

Якщо ви хочете справжньої революції, то треба вивчати основи партизанської війни в місті та за його межами, вміти готувати вибухівку з підручних засобів, володіти сучасною зброєю. А якщо комусь стрьомно, то нічого і воду колотити.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Тому,якщо акція не буде масовою, то ті, хто повівся, швидко опиняться в дурниках.

Да не будет она массовой. Потому что не все могут ждать официального легального разрешения своей проблемы, это в нашей стране процесс долгий, практически бесконечный.

Надо идти другим путем, путем Грузии. Полное увольнение коррумпированного штата, набор нового. У нас такого нет и не будет, хотя бы потому, что масштабы страны иные. Ну и Президент иной.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Да не будет она массовой. Потому что не все могут ждать официального легального разрешения своей проблемы, это в нашей стране процесс долгий, практически бесконечный.

Надо идти другим путем, путем Грузии. Полное увольнение коррумпированного штата, набор нового. У нас такого нет и не будет, хотя бы потому, что масштабы страны иные. Ну и Президент иной.

Не забівайте, что в Грузии не обошлось без достаточно кровопролитной гражданской войні и фактически раскола.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Не забівайте, что в Грузии не обошлось без достаточно кровопролитной гражданской войні и фактически раскола.

Да у нас тоже скоро будет и то, и другое...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Этот типчик напоминает 90% населения Украины. Информации разъяснительной, наглядной, интернет мало у кого есть. Когда будет больше информации % другой спящих будет

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
......................................

Платити податки по старому, та не допускати до перевірок жодні з контролюючих органів. У випадку намагання провести перевірку оголошувати про переслідування за громадянську позицію та порушення конституційного права на протест.

.................................................

:nea: Глупее совета даже придумать не возможно.

Можно кричать о любых преследованиях,но от проверки это не освободит.

Есть на сегодня фактаж злоупотреблений проверками ?

Или это просто пытаются заранее подстрекать к акциям неповиновения?

....................................................

Таким чином заблокувати роботу цих органів.

..........................................

Это уже призывы к совершению преступления.

...........................

Взяти на озброєння досвід підприємців України. Організувати оповіщення, розбити на ділянки (десятки, ряди) обрати відповідального, визначити умовні сигнали (свистки)......

..............................

Как говорил мой один знакомый: "Лучше один раз застучать,чем потом перестукиваться..." :) ( С )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
.........................

Нинішня влада є тричі озброєною. По-перше, ось пан Плачков нє дрємлєт і бдіт, щоб ніхто не влаштував у місті збройного заворушення. ................................

:)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

О, смелый сокол! В бою с врагами истек ты кровью! А йули толку?

Нічого, що я цитую газету "Собитые"?

Изменено пользователем Чур

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Олег Владимирович,Вы так правильно пишете...А я Вам расскажу историю,которая имела место быть не так давно.Фигурантов и подробностей я по понятным причинам указывать не буду.

Предприятие имело финансовые нарушения.Одно ведомство (не ваше),эти нарушения обнаружило,завело дело.Потом это ведомство "сняло" денежки в свой карман с руководства предприятия и дело благополучно растворилось.

И только не надо писать,что быть такого не могло и что всё это выдумки чистой воды.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Запропонований вам заклик - чистої води провокація.

Заклик не мій, а асамблеї.

Але тим, хто хоче зменшити плаежі за землю, я готовий допомогти. Можна її зменшити разів в 5 щонайменше на етапі переукладання договорів оренди. Я користуюсь такою можливістю і цього не соромлюсь.

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Заклик не мій, а асамблеї.

Але тим, хто хоче зменшити плаежі за землю, я готовий допомогти. Можна її зменшити разів в 5 щонайменше на етапі переукладання договорів оренди. Я користуюсь такою можливістю і цього не соромлюсь.

Только это фигово сочетается с наполнением городского бюджета, а так все ок!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Олег Владимирович,Вы так правильно пишете...А я Вам расскажу историю,которая имела место быть не так давно.Фигурантов и подробностей я по понятным причинам указывать не буду.

Предприятие имело финансовые нарушения.Одно ведомство (не ваше),эти нарушения обнаружило,завело дело.Потом это ведомство "сняло" денежки в свой карман с руководства предприятия и дело благополучно растворилось.

И только не надо писать,что быть такого не могло и что всё это выдумки чистой воды.

Конечно я такого писать не буду. Вы сами всё красиво расписали.

Предприятие имело финансовые нарушения.Одно ведомство (не ваше),эти нарушения обнаружило,завело дело.

Теперь мы имеем результат.

........Потом это ведомство "сняло" денежки в свой карман с руководства предприятия и дело благополучно растворилось.

............................

Пришли ведь проверять не честных ЧП,а руководителей,совершивших преступление.

И последние приняли решение,каким образом им избежать ответственности.

Я думаю,что нет смысла по этому поводу устраивать акцию протеста работникам предприятия,требовать объективного разбирательства....... :)

Или всё-таки стоит "слить" информацию ,наказать лиц,получивших мзду и радоваться восстановлению справедливости ? Я-за последнее.

Информацию можно в личку. B)

Изменено пользователем Олег Плачков

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Только это фигово сочетается с наполнением городского бюджета, а так все ок!

Конечно плохо....

Но Вы забыли основное правило ЛЮБОЙ оппозиции: " То,что для оппонентов плохо-для нас хорошо! " :locomotive:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Конечно плохо....

Но Вы забыли основное правило ЛЮБОЙ оппозиции: " То,что для оппонентов плохо-для нас хорошо! " :locomotive:

Я думаю, что когда через 5 лет придет Куприй мэром в город с копеечным бюджетом, тут же его точка зрения кардинально изменится :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Пришли ведь проверять не честных ЧП,а руководителей,совершивших преступление.

И последние приняли решение,каким образом им избежать ответственности.

Ну вот выявили нарушение и вместо того,что бы наказать виновных,всё закончилось банальной взяткой в приличной сумме.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Ну вот выявили нарушение и вместо того,что бы наказать виновных,всё закончилось банальной взяткой в приличной сумме.

Ну чого ж, наказали винних на пристойну суму.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...