Перейти к публикации
Виталий Куприй

Бенефіс Сафронова на 51-му телеканалі - "И смех, и грех"

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

25 грудня 19:00 відбувся бенефіс мера Дніпродзержинська Станіслава Сафронова на 51-му державному телеканалі.

Назвати його інакше, як «и смех, и грех» не можливо. Скрізь та поряд в українській мові міського керманича проскакували російські слова, регулярно губилась думка, повторювались фрази, наводились невірні дані, тощо.

Журналіст питав пана Сафронова про те, як він планує вирішувати ті, або інші суспільні проблеми міста. На що практично не отримав жодної конкретної відповіді. Коли мова зайшла про те, як мер відноситься до необхідності надання Дніпродзержинську статусу міста, як зони екологічного лиха, Сафронов після 7-хвилинної розмови так і не згадав про це конкретне питання. Замість цього мер розказав словами «заграної платівки» про жахливість існування в місті хвостосховищ відходів уранового виробництва колишнього ПХЗ. Окремо вказав на свої досягнення в вирішення цього питання – «розпочинання» фінансування проблеми державою.

Далі невідомо чому мер змінив свою думку, назвавши Дніпродзержинськ одразу «другим Чернобилем», а потім «першим». Дніпродзержинський міський голова вказав, що «знаходиться в темі на дану хвилину» та підкреслив, що «тільки завдяки впливу екологічної небезпеки по наслідкам від спадщини ПХЗ ми маємо такі страшні показники: плотність атмосфірного забруднення на 1 кв.км. в Дніпродзержинську перебільшує середній показник по Україні в 120 разів». Звідкіля такі дані та яке відношення має колишнє (і вже багато років не діюче) виробництво по збагаченню уранових руд до щільності атмосферного забруднення міста так і залишилось невідомим.

Під час інтерв’ю говорили й про інше. Наприклад про проблему з чистою питною водою в місті, як наслідок екологічної небезпеки. Але яким чином її вирішувати, так мер і не зазначив. Торкнулись питання житлового будівництва. Так владою вирішено провести інвентаризацію довгобудів і «безхозних споруд» для надання нових "квартір" потребуючим. На 25 січня наступного року перед мером буде доповідати його профільний заступник. Не зрозумілим для багатьох телеглядачів був вислів Станіслава Сафронова: «У нас в місті радість – місто розділено на дві половини». Йшлося про те, що на лівому березі у нас зв версією пана Сафронова побудовані лише «нові» житлові будинки, а правий берег – це промислова частина нашого міста і там ще присутні побудови 50-х років. Чому тут радіти, так до кінця інтерв’ю і не стало ясно.

Окремо журналіст продемонстрував повагу до нашого міста, який відомий своїми культурними досягненнями далеко за своїми межами, визначивши, що в Дніпродзержинську йде реконструкція бібліотеки, планується ремонт театру, тощо. «Потрібно наших людей повертати до духовності… щоб не тільки були видні наші труби з великим потоком диму», - відповів Станіслав Сафронов. Завершив розмову на тему культури мер фразою «Хто не знає свого минулого, то не буде знати свого майбутнього», переробивши на свій лад вислів Максима Рильського «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».

Під час інтерв’ю чітко спрацювала і так звана вертикаль влади: Станіслав Сафронов визначив, що в новорічній парковій зоні міста буде стояти «мерська йолка». Очевидно, що наш президент Віктор Янукович чітко дав зрозуміти своїм підлеглим, що в Україні більше не існує «ялинок», а є тільки «йолки». Не буде ж мер заперечувати президенту?

Наприкінці свого виступу, мер зазначив, що разом зі своєю оновленою командою, вони зробили не мало: освітлили дороги, ефективно пораються з ожеледицею. «Ми будуємо новий Дніпродзержинськ, за нашу каденцію ми виконаємо всі взяті на себе зобов’язання», - пообіцяв Станіслав Сафронов.
Дуже б хотілося, щоб обіцяне було виконано і через 5 років дніпродзержинцям не згадалося народне прислів’я «обіцянка цяцянка, а дурневі радість».

Поделиться сообщением

Ну и ?
Йолка или Йоёлки или ёли ,они же ёлочки ,да какая разница что .Стоят на площади Дзержинского ! Причем Супер КРАСОТИЩЕ ! Такого еще и не было . Держит слово .Меньше слов - больше дела -и обещаного ,обещанного побыстрее .

Поделиться сообщением

[quote name='Урфин Джьюс' post='379512' date='28.12.2010, 10:17']Ну и ?
Йолка или Йоёлки или ёли ,они же ёлочки ,да какая разница что .Стоят на площади Дзержинского ! Причем Супер КРАСОТИЩЕ ! Такого еще и не было . Держит слово .Меньше слов - больше дела -и обещаного ,обещанного побыстрее .[/quote]

Внешний лоск новой команде удается куда лучше чем Корчевскому.

Поделиться сообщением

Виталий Николаевич, а Вы сами этот текст писали или снова "подбросил" кто-то, как с "мошенниками"?
Если сами, то и Вам бы не мешало заглядывать в словарь украинского языка. А то пишете о руссизмах, а в тексте их полно. Что выглядит смешно в таком случае.
"в Дніпродзержинську йде реконструкція бібліотеки, планується ремонт театру, тощо" - вот это главное в работе мэра по поддержке культуры
«обіцянка цяцянка, а дурневі радість» - как по мне, так "дурневі радість" сидеть с секундомером у телевизора и засекать на какой минуте чего не так сказано.

Поделиться сообщением

[quote name='Урфин Джьюс' post='379512' date='28.12.2010, 10:17']Ну и ?
Йолка или Йоёлки или ёли ,они же ёлочки ,да какая разница что .Стоят на площади Дзержинского ! Причем Супер КРАСОТИЩЕ ! Такого еще и не было . Держит слово .Меньше слов - больше дела -и обещаного ,обещанного побыстрее .[/quote]
І кальос від жадібності - та побільше, побільше! :sarcastic_hand:

Ну, Віталію, це навіть вже не смішно. Якби це тьолка написала, я б ще зрозумів. Але дорослий начебто дядько... :)

Поделиться сообщением

[quote name='Чур' post='379553' date='28.12.2010, 12:29']І кальос від жадібності - та побільше, побільше! :sarcastic_hand:

Ну, Віталію, це навіть вже не смішно. Якби це тьолка написала, я б ще зрозумів. Але дорослий начебто дядько... :)[/quote]
Писав мій активіст, не бачу проблеми, щоб надрукувати.
Я інтерв'ю не дивився повністю - жінка заборонила :(. Тільки вдалось пару хвилин послухати про ПХЗ, але висновок є.

Що стосується прикрас міста, то це добре. А от розкрадання бюджетних коштів - це погано. Я тільки що з депутатської наради - знову, не зважаючи на моє депзвернення, до проекту бюджету міста не включили більше 1,5 млн. грн. від розповсюджувачів реклами. Цікаво, скільки ялинок можна було прикрасити за ці гроші?

В цілому, скільки б не було прикрас в місті під новий рік, мені соромно, що у нас така влада. Хотілось би поважати і мера, і президента за їх інтелект, розумові здібності. Якщо іншим громадянам все рівно, хто ними керує, то тоді й будемо всі жити за відповідними стандартами :(

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением

[quote name='Виталий Куприй' post='379588' date='28.12.2010, 14:33']Писав мій активіст, не бачу проблеми, щоб надрукувати.
Я інтерв'ю не дивився повністю - жінка заборонила :). Тільки вдалось пару хвилин послухати про ПХЗ, але висновок є.

Що стосується прикрас міста, то це добре. А от розкрадання бюджетних коштів - це погано. Я тільки що з депутатської наради - знову, не зважаючи на моє депзвернення, до проекту бюджету міста не включили більше 1,5 млн. грн. від розповсюджувачів реклами. Цікаво, скільки ялинок можна було прикрасити за ці гроші?[/quote]
Як це "не включили"? А куди включили?

Віталію, не давайте більше писати своєму активісту. А краще взагалі женіть його до... - від таких дилетантів більше шкоди. Хоча, листівки роздавати - літературного хисту не треба.

Поделиться сообщением

есть такой выход
Размещая под своим ником сообщение - указывать внизу автора
А то у меня с каждым днем все хуже впечатления ((.
Хотя некоторые Ваши неприятели, Виталий Николаевич, говорят, что сейчас изменили мнение о Вас в лучшую сторону

[quote name='Виталий Куприй' post='379588' date='28.12.2010, 14:33']Якщо іншим громадянам все рівно, хто їми керує, то тоді й будемо всі жити за відповідними стандартами :)[/quote]
а чо? стандарты вроде бы начали в городе изменяться к лучшему
( уж тогда пишите "ними",а не "їми ")

Поделиться сообщением

[quote name='Шинелька' post='379594' date='28.12.2010, 14:43']есть такой выход
Хотя некоторые Ваши неприятели, Виталий Николаевич, говорят, что сейчас изменили мнение о Вас в лучшую сторону

( уж тогда пишите "ними",а не "їми ")[/quote]
Дякую, виправив, наразі трохи втомився

Щодо відношення до мене людей. Я можу не подобатись тим, проти кого я борюсь - казнокради, злодії, бандити. Простій же людині не має великого клопоту від мене (тобто або байдужі щодо моєї особи, або підтримують).

[quote name='Чур' post='379591' date='28.12.2010, 14:37']Як це "не включили"? А куди включили?

Віталію, не давайте більше писати своєму активісту. А краще взагалі женіть його до... - від таких дилетантів більше шкоди. Хоча, листівки роздавати - літературного хисту не треба.[/quote]
Немає грошей платити справжнім профі :)

Нікуди не включили

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением

[quote name='Шинелька' post='379594' date='28.12.2010, 14:43']есть такой выход

( уж тогда пишите "ними",а не "їми ")[/quote]
Це Ви про які стандарти, Шинелько?

Якщо "неприятели" починають думати про тебе краще - це привід стривожитися, як на мене.

Поделиться сообщением

[quote name='Чур' post='379602' date='28.12.2010, 14:47']Це Ви про які стандарти, Шинелько?

Якщо "неприятели" починають думати про тебе краще - це привід стривожитися, як на мене.[/quote]
як про яки?
вот у нас, наконец-то, поликлинику отремонтировали! Причем в сжатые сроки, а не годами, как роддом несчастный
площадь вон украсили
библиотеку реконструируют
театр собираются ремонтировать
Это ли не заметные перемены?

[quote name='Чур' post='379602' date='28.12.2010, 14:47']Якщо "неприятели" починають думати про тебе краще - це привід стривожитися, як на мене.[/quote]
неприятели могут уважать за что-то. А если появляется уважение, значит, не все так плохо

[quote name='Виталий Куприй' post='379600' date='28.12.2010, 14:47']Немає грошей платити справжнім профі :)[/quote]
лучше никак не писать, чем писать вот так
референтура не получится из таких активистов
Так хотя бы за своей подписью их писания не размещайте

Поделиться сообщением

А, гумор-сатира! Розумію. :) Поліклінику ще не відремонтували, все інше тілько збираються. Дурень думкою багатіє. Семиверстович теж багато чого назбирався. І злився нах.

Віталію, так куди ж подінуться ті півтора мільйони, якщо їх до бюджету не включили? Ці ж гроші повинні надходити до скарбниці Дніпродиму, чи не так?

Поделиться сообщением

[quote name='Чур' post='379610' date='28.12.2010, 15:03']А, гумор-сатира! Розумію. :) Поліклінику ще не відремонтували, все інше тілько збираються. Дурень думкою багатіє. Семиверстович теж багато чого назбирався. І злився нах.

Віталію, так куди ж подінуться ті півтора мільйони, якщо їх до бюджету не включили? Ці ж гроші повинні надходити до скарбниці Дніпродиму, чи не так?[/quote]
как это не отремонтировали?
приезжайте и посмотрте
маршрутка 23а приямоком довезет до поликлиники на Ватутина

Поделиться сообщением

[quote name='Чур' post='379613' date='28.12.2010, 15:08']ух, ти! А я в п"ятницю проходив - так ще вовтузилися. А губер на відкриття?[/quote]
ну, ще вовтузяться, но дело движется стремительно к завершению
Надо в связи с этим и себе посетить поликлинику))
а то я там давненько не была

Поделиться сообщением

[quote name='Шинелька' post='379615' date='28.12.2010, 15:10']ну, ще вовтузяться, но дело движется стремительно к завершению
Надо в связи с этим и себе посетить поликлинику))
а то я там давненько не была[/quote]
і не ходіть. А то лікарі-вбивці залікують, а потім поховають як безгосп у різних мішках. :)

Поделиться сообщением

Толку что Корчевский хорошо говорил.
Особено ему ОБЕЩАНИЯ удавалиль.
А Сафронов,менче слов, больше дела.
Хотя поживём,увидим.

Поделиться сообщением

[quote name='patriot911' post='379619' date='28.12.2010, 15:15']Толку что Корчевский хорошо говорил.
Особено ему ОБЕЩАНИЯ удавалиль.
А Сафронов,менче слов, больше дела.
Хотя поживём,увидим.[/quote]
Я би сказав: "Доживем - увидим"

Поделиться сообщением

А мені він навіть (бачив уперше) дещо сподобався :)
Віталію хотілося б нагадати відоме прислів`я - не треба ненавидіти своїх ворогів, це заважає думати. Так, опозиція, але ж і почуття міри ще нікому не завадило :(

Поделиться сообщением

[quote name='Чур' post='379610' date='28.12.2010, 15:03']А, гумор-сатира! Розумію. :) Поліклінику ще не відремонтували, все інше тілько збираються. Дурень думкою багатіє. Семиверстович теж багато чого назбирався. І злився нах.

Віталію, так куди ж подінуться ті півтора мільйони, якщо їх до бюджету не включили? Ці ж гроші повинні надходити до скарбниці Дніпродиму, чи не так?[/quote]
Підуть в кишеню Куропятникової та Сафронова

Поделиться сообщением

[quote name='обыватель' post='379629' date='28.12.2010, 15:41']А мені він навіть (бачив уперше) дещо сподобався :)
Віталію хотілося б нагадати відоме прислів`я - не треба ненавидіти своїх ворогів, це заважає думати. Так, опозиція, але ж і почуття міри ще нікому не завадило :([/quote]
Ви мабуть мене не знаєте. В мене не має ворогів, тому що в мене не має ненависті. Я досить емоційно стабільна людина, та сприймаю опонентів холоднокровно.
Хоча Сафронов вже й не мій опонент, ми ні за що не боремось. Вибори скінчились. Просто приємно спілкуватись з людьми, які вище тебе за інтелектом. Ти тоді становишся духовно багатшим. А в протилежному випадку ти скоріше деградуєш.

Поделиться сообщением

Осьо-го де відчувається тверда рука сильної влади! [url="http://www.dndz.gov.ua/?nid=3641"]http://www.dndz.gov.ua/?nid=3641[/url]

Тобто КП "МІС" отримуватиме гроші від власників рекламоносіїв і?.. Залишатиме на рахунку КП? Чи отримуватиме чорний нал?

Поделиться сообщением

[quote name='Чур' post='379641' date='28.12.2010, 16:32']Осьо-го де відчувається тверда рука сильної влади! [url="http://www.dndz.gov.ua/?nid=3641"]http://www.dndz.gov.ua/?nid=3641[/url]

Тобто КП "МІС" отримуватиме гроші від власників рекламоносіїв і?.. Залишатиме на рахунку КП? Чи отримуватиме чорний нал?[/quote]
Поки не знаю. За одними даними, Куропятникова готує закриття КП, але сьогодні я цього не побачів на нараді депутатів

[quote name='Шинелька' post='379551' date='28.12.2010, 12:22']Если сами, то и Вам бы не мешало заглядывать в словарь украинского языка. А то пишете о руссизмах, а в тексте их полно. Что выглядит смешно в таком случае.[/quote]
Проміж іншим, ви би вказали на недоліки, а то прочухана не буде як завдати :)
Що саме виглядає смішно?

Поделиться сообщением

[quote name='Чур' post='379591' date='28.12.2010, 14:37']Віталію, не давайте більше писати своєму активісту. А краще взагалі женіть його до... - від таких дилетантів більше шкоди. Хоча, листівки роздавати - літературного хисту не треба.[/quote]

+1
Зато он зарплаты не требует, наверное.

[quote name='Виталий Куприй' post='379644' date='28.12.2010, 16:37']Проміж іншим, ви би вказали на недоліки, а то прочухана не буде як завдати :)
Що саме виглядає смішно?[/quote]

Тю. Чего это Шинелька должна Вашу работу делать?! Вы наняли, Вы и контролируйте. Нечего больше делать, в канун нового года недостатки Ваших активистов обличать :sarcastic_hand:
Оливье пора готовить.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...