Перейти к публикации
Skam

Підприємці висунули владі нові вимоги.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Підприємці вимагають скасувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.
Про це вони заявили під час мітингу підприємців на Майдані Незалежності в Києві 29 листопада 2010 року, повідомляє громадська кампанія "Новий громадянин".
"Саме завдяки цій угоді, яка була укладена ще за часів УРСР, близько 20 мільярдів доларів щороку недоотримує державний бюджет України, а це майже 10% ВВП і майже половина всіх податкових надходжень за рік", - йдеться у повідомленні.
"Це гроші олігархічного капіталу та великого бізнесу, мабуть, доброї половини нардепів, що сидять у парламенті, які виводять їх на офшори. Згідно даних Держкомстату, приблизно 90% всіх інвестицій українців за кордон - це Кіпр", - зазначили підприємці.
Також вони вимагають скоротити витратну частину державного бюджету.
"Кожна цивілізована країна, яка опинилася в скрутному економічному становищі, наприклад, та сама Греція, Іспанія, Англія й інші країни Європи, першочергово зменшують витратну частину бюджету. Вимагаємо скоротити на 20% заробітні плати народним депутатам", - йдеться у повідомленні.
"Середня зарплата нардепа - 17 тисяч 425 гривень, плюс депутат має право ще на 17 тисяч 425 гривень на місяць на відшкодування витрат, пов'язаних із виконанням своїх повноважень, плюс витрати на оздоровлення, авіа, утримання особистих помічників тощо", - зазначили підприємці.
Крім того, підприємці вимагають прийняти закон про доступ до інформації.
"Ми, представники малого та середнього бізнесу, готові сплачувати справедливі податки та наповнювати державний бюджет", - зазначається у заяві.
"Але ми маємо бути впевненими, що наші податки будуть витрачені на підвищення пенсій пенсіонерам, підвищення зарплат вчителям, на якісну медицину, а не, що за наші гроші Нацагентсво з Євро 2012 робитиме собі ремонт за мільйон гривень, президент літатиме на найдорожчому гвинтокрилі, а 60% "відкатів" з ремонту доріг осідатимуть в кишенях чиновників", - наголосили підприємці.
"Ми наповнюємо цей бюджет, ми маємо його контролювати. Закон про доступ до інформації дасть нам можливість спільно із громадськістю контролювати діяльність влади та, зокрема, витрачання державного бюджету", - йдеться у заяві.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Про Кипр - молодцы.
Главное, чтобы не получилось как в том анекдоте -

Ползёт чувак по пустыне, пить хочется, умирает просто.
Ну и тут как всегда бутылка, а оттуда джин.
Мужик джину
-Джин, я хочу воды!
-Ну, пошли!
-Нет, джин, я хочу быстрее воды!!!!!!!
-Ну... Побежали

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

смело. молодцы. Только ничего не получат ( скажут "мы подумаем, только идите домой" =)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

[quote name='Skam' post='364282' date='29.11.2010, 16:10']Підприємці вимагають скасувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.[/quote]


Лодку при пересечении реки всегда нужно править выше, все равно снесет течением, все верно, требовать нереальный максимум, что бы получить необходимый комфортный минимум.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

За это должны проголосовать те, против кого эти требования направлены, что нереально.
Попортят друг другу нервы и все. Еще и возможность диалога поломают.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

[quote name='Владимир Штарк' post='364358' date='29.11.2010, 18:26']За это должны проголосовать те, против кого эти требования направлены, что нереально.
Попортят друг другу нервы и все. Еще и возможность диалога поломают.[/quote]

Это ответный удар попыткам расколоть общество, противопоставив ЧПшников рабочим на заводах, бюджетникам и т.д. Соответственно ЧПшники напали на олигархов. Идет шахматная партия, и раз Азаров сегодня якобы хотел встретиться поговорить, просто проигнорировать уже не получается.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...