Перейти к публикации
СкиФ

А Андрюша молодець. ДТП...

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Сьогодні пощастило потрапити у ДТП. У Дніпрі на спуску проспектом К.Маркса біля ТЦ Атріум. Надиво майже не було машин, рухався на відстані більше 10 метрів від Рава4 що йшов попереду. Сухий новий асфальт, у мене нові гальма. Їдемо спуском десь з 60кмч лівим рядом. Якийсь Лексус-джип, запаркований праворуч, скромно починає попереду нас маневрувати, готуючись напевно за нами рухатися з парковки. І тут...
Думаю дівчина за кермом Рава відволіклась і лише виїхавши на рівень з Лексусом, помітила його маневри і (як сама мені сказала) спугалася що Лексус виїде на її смугу і буде Дтп. Результат: вона різко гальмує (у третій лівій смузі, коли Лексус готувався виїзжати з правої на середню), я майже одночасно за нею гальмую також. Мій гальм.шлях 12,3м у неї менше бо є Абс. Догнав. :russian_roulette: Нічого страшного, плюс страховки у обох. Виходжу, ругаюся літературно, питаю нафіга ж так різко гальмувати. Каже боялася Лексуса зачепити. А я дайців ще ніколи не визивав. Кажу їй що у мене це перше Дтп (майже правда :) , принаймі перше зафіксоване і суттєве), на що отримую відповідь "а меня уже не в первый раз доганяют". Схоже відволікатись а потім різко і безпідставно гальмувати для дівчини добра традиція... Якщо спробувала б збивати на місці гроші, то подумав би що став героєм автопідстави.
Я розумію що винен (згідно вимог ПДР), та її гальмування було безпідставне а отже вбачаю у її діях Створення аварійної ситуації що призвела до Дтп. Імхо. Хочу у суді відстояти обоюдну провину. Та ще не бував на судах відповідачем, треба ще вивчити процедуру захисту.
Лексус про який каже дівчина при нашому Дтп не зупинився , номери його не відомі. У мене 2 свідки-студенти (стояли на тротуарі якраз. там медуніверівський корпус). Пошкодження у Рава єдине - дві вертикальні тріщини на бампері по боках номеру (заїхав їй якраз своїм капотом під виступ бампера з номером. У мене прогнутий капот, що видавив скло обох моїх фар, та вогнута ришітка радіатора. Моя машина взагалі постраждала суттєвіше.
Чи реально через суд визнати провину дівчини, і таки навчити її адекватно поводити себе на дорозі? Як готуватися до суду? Неподобство єдине - боюся що лише своїм ентузіазмом не відстою себе, бо дівчина вчиться на юриста, а її хлопець практикуючий адвокат. А це вже вам не з інтелектом дайців конкурувати... Є два знайомі практикуючі юристи, буду консультуватися. Та поради зайвими не бувають. Чекаю на Ваші точки зору і поради. І. Ваня!!! :001: Що скажеш?
P.s. Даєць у кімнати розборів сказав що єдине у чому винен я, так це у відсутності системи АБС на моїй машині...

Поделиться сообщением

Сочувствую... Хорошо что так обошлось,не хуже,а стало быть жалко машинку.Мне почему то очень жалко машинки...Особенно если впереди едущий не адекватно себя ведет на дороге. :russian_roulette:.Единственное что радует что без травм и жертв.

Изменено пользователем Лека_73

Поделиться сообщением

[quote name='Скиф' post='362794' date='26.11.2010, 22:36']P.s. Даєць у кімнати розборів сказав що єдине у чому винен я, так це у відсутності системи АБС на моїй машині...[/quote]

Ужас, сочувствую.

видео в тему, как может быть еще хуже
[url="http://video.bigmir.net/show/172491/"]http://video.bigmir.net/show/172491/[/url]

Поделиться сообщением

[quote name='Лека_73' post='362796' date='26.11.2010, 21:39']Единственное что радует что без травм и жертв.[/quote]Це точно :russian_roulette: А машину таки шкода. Тіки вкинув у цьому місяці біля 7 тищ, перебирав перед зимою... Бо вона вже перетнула 200'000 км за 6 років і попередній її водій за нею не слідкував. Завтра знову на теж саме СТО, тепер з іншогу приводу...

Поделиться сообщением

Вижу только вину Скифа. А попытка перенести часть вины на девушку - трусость и неумение признавать свои ошибки, неумение проигрывать. Называется, заигрался. Моё мнение. Имею право. Основано на наблюдениях и ощущениях.

Поделиться сообщением

Бывает Женя... Всякое,особеннов Днепре. как то на такси ехала по Днепру,так тормознула впереди стоящая машина,что мы прямо к ней в зад и вьехали.Оказывается водитель знакомого увидел.Притормозил:russian_roulette: Очень резко. Машина была чужая,а материлась я... Я потом еще ездила свидетелем была в суде.И признали что водитель не виноват был.

Поделиться сообщением

[quote name='Лека_73' post='362816' date='26.11.2010, 23:28']Бывает Женя... Всякое,особеннов Днепре. как то на такси ехала по Днепру,так тормознула впереди стоящая машина,что мы прямо к ней в зад и вьехали.Оказывается водитель знакомого увидел.Притормозил:russian_roulette: Очень резко. Машина была чужая,а материлась я... Я потом еще ездила свидетелем была в суде.И признали что водитель не виноват был.[/quote]
Я всё понимаю. Но нужно соблюдать безопасную дистанцию. Я тоже не всегда ее соблюдаю и вину свою признаю.
Мнение моё не изменилось.

Поделиться сообщением

а чего ты должен его менять? только в Днепре если ты едешь и расстояние приличное,то обязательно какая то какашка втолпиться,перестроясь с соседнего ряда. В час пик ,конечно же.

Поделиться сообщением

[quote name='OZeransky' post='362813' date='26.11.2010, 22:17']Называется, заигрался[/quote]Спасибі за точку зору. :russian_roulette: Прошу надалі обходитися без переходу на особистості. Хоча б тут, у Авторозділі.
А що малося на увазі у зацитованій мною фразі? Це єдине чого не зрозумій у Вашій позиції. B) Тіки, якщо Ваша ласка, надайте Стисле уточнення. Не хочу і не дозволю щоб й Авторозділ перетворився у помийну яму...

Поделиться сообщением

[quote name='Лека_73' post='362836' date='26.11.2010, 22:39']а чего ты должен его менять? только в Днепре если ты едешь и расстояние приличное,то обязательно какая то какашка втолпиться,перестроясь с соседнего ряда. В час пик ,конечно же.[/quote]Мої більш ніж 10 м дистанції у будній день у центрі Дніпра на Карла Маркса це й так нонсенс виходячи з щільності руху центром Дніпра і стандартних дистанцій руху там. Куди ж більше дистанцію? 20 метрів? Уявіть ці відстані між машинами центром Дніпра :russian_roulette:

Поделиться сообщением

не будет такой дистанции:russian_roulette:,обязательно кто то влезет между машинами,если большое расстояние.

Поделиться сообщением

[quote name='Лека_73' post='362842' date='26.11.2010, 22:49']не будет такой дистанции:001:,обязательно кто то влезет между машинами,если большое расстояние.[/quote]
Цілими днями Дніпром км наматую. Пробками. Які 10 м дистанції? :russian_roulette: Там, тим паче центром, це фантастика.
Справа в іншому. Куриця чи яйце? Перша подія - безпідставне екстренне гальмування, що створило аварійну ситуацію (читаємо терміналогію ПДР), наслідком якої вже стала ДТП. А вже потім (друга подія) йде порушення мною вимог безпечної дистанції. Як на мене то провина опоненті у результаті ситуації присутня, первинна і вагома.

Поделиться сообщением

[quote name='Скиф' post='362837' date='26.11.2010, 23:39']Спасибі за точку зору. :russian_roulette:[/quote]Всегда пожалуйста

[quote]Прошу надалі обходитися без переходу на особистості.Хоча б тут, у Авторозділі.[/quote]Постараюсь.

[quote]А що малося на увазі у зацитованій мною фразі? Це єдине чого не зрозумій у Вашій позиції. B) Тіки, якщо Ваша ласка, надайте Стисле уточнення.[/quote]
Вы и не поймёте. А начинать объяснять - это еще больше перейти на личности, чего Вы просили не делать.
[quote]Не хочу і не дозволю щоб й Авторозділ перетворився у помийну яму...[/quote]Уж постарайтесь.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd

[quote name='Скиф' post='362794' date='26.11.2010, 22:36']Я розумію що винен (згідно вимог ПДР), та її гальмування було безпідставне а отже вбачаю у її діях Створення аварійної ситуації що призвела до Дтп. Імхо. Хочу у суді відстояти обоюдну провину. Та ще не бував на судах відповідачем, треба ще вивчити процедуру захисту.
Лексус про який каже дівчина при нашому Дтп не зупинився , номери його не відомі. У мене 2 свідки-студенти (стояли на тротуарі якраз. там медуніверівський корпус). Пошкодження у Рава єдине - дві вертикальні тріщини на бампері по боках номеру (заїхав їй якраз своїм капотом під виступ бампера з номером. У мене прогнутий капот, що видавив скло обох моїх фар, та вогнута ришітка радіатора. Моя машина взагалі постраждала суттєвіше.
Чи реально через суд визнати провину дівчини, і таки навчити її адекватно поводити себе на дорозі? Як готуватися до суду? Неподобство єдине - боюся що лише своїм ентузіазмом не відстою себе, бо дівчина вчиться на юриста, а її хлопець практикуючий адвокат. А це вже вам не з інтелектом дайців конкурувати... Є два знайомі практикуючі юристи, буду консультуватися. Та поради зайвими не бувають. Чекаю на Ваші точки зору і поради. І. Ваня!!! :001: Що скажеш?
P.s. Даєць у кімнати розборів сказав що єдине у чому винен я, так це у відсутності системи АБС на моїй машині...[/quote]
Скиф! Я с Вас просто В ШОКЕ!
Вина на 100% ВАША!
Вы не выдержали безопасной дистанции!
Что значит "безосновательное торможение"??? :russian_roulette:
Водитель в праве менять скорость движения на своё усмотрение в т.ч. применять экстренное торможение в случае необходимости избежать ДТП.
За Вами нарушение:
"13.1. Водитель в зависимости от скорости движения, дорожной обстановки, особенностей перевозимого груза и состояния транспортного средства должен соблюдать безопасную дистанцию и безопасный интервал."
Судя по тому, что Вы приехали ей в зад дистанция не была безопасной. Более того. Если Вы ехали 60 -дистанция была очень маленькой. АБС тут совершенно не при чём. Её автомобиль не остановился мгновенно. Посему Ваш тормозной путь превысил её тормозной путь на длину дистанции между авто (т.е разница более чем на 10 метров). Соответственно списывать на АБС не получится. Экспертиза моментом докажет несостоятельность этого предположения.

Вы пытаетесь приклееть девушке:
"12.9. Водителю запрещается:
г) резко тормозить (кроме случаев, когда без этого невозможно предотвратить дорожно-транспортное происшествие)."
Но ничего не получится, т.к. её торможение прямо направлено на предотвращение ДТП с Ваших же слов.

Вывод для Вас, увы, неутешителен. Вина исключительно Ваша.
Недостаточный интервал - 100%!
Возможно прозевали начало торможения впереди идущего авто.
Возможно резина у Вас имеет слабый коэффициент сцепления.
Но Вы не учли этих факторов и ехали недостаточно далеко чтобы избежать столкновения при резком торможении.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd

[quote name='Скиф' post='362841' date='26.11.2010, 23:45']Мої більш ніж 10 м дистанції у будній день у центрі Дніпра на Карла Маркса це й так нонсенс виходячи з щільності руху центром Дніпра і стандартних дистанцій руху там. Куди ж більше дистанцію? 20 метрів? Уявіть ці відстані між машинами центром Дніпра :)[/quote]
Скиф!
Безопасная дистанция - дистанция при которой Ваш автомобиль способен избежать контакта с возникшим препядствием.
В этом случае она должна была быть метров 15!
12.3 метра ЭТО ТОЛЬКО ВАШ ТОРМОЗНОЙ ПУТЬ! Т.е. 12.3 уже не достаточно.
+скорость реакции+время срабатывания системы. Где-то 15 метров на Вашем авто при той скорости что была в момент движения.

Мне видится что Вы что-то не учли или не договариваете. :russian_roulette:
Судите сами...
Автомобиль в который Вы причалали тоже имеет какой-то тормозной путь. С АБС он безусловно меньше чем без АБС, но уж железно не на "более 10 метров" Вашего интервала!
Автомобиль впереди Вас применил экстренное торможение. Вы так же применили экстренное торможение! Получается странность!
Ваш тормозной путь 12.3 метра состоит из: тормозной путь авто впереди Вас(включая время реакции водителя авто)+интервал+время Вашей реакции+время срабатывания Ваших тормозов.
Если интервал был более 10 метров, то получается что либо медленно среагировали, либо у Вас плохая резина. Либо совокупность факторов.
Учитывая что обычно показатель реакции у женщин хуже чем у мужчин - получается выигрыш в торможении за счёт АБС = Ваш интервал + ещё немного. Т.е. 12.5 метра как минимум. А это нонсенс. :001:

[quote name='Скиф' post='362864' date='27.11.2010, 0:19']Цілими днями Дніпром км наматую. Пробками. Які 10 м дистанції? :) Там, тим паче центром, це фантастика.
Справа в іншому. Куриця чи яйце? Перша подія - безпідставне екстренне гальмування, що створило аварійну ситуацію (читаємо терміналогію ПДР), наслідком якої вже стала ДТП. А вже потім (друга подія) йде порушення мною вимог безпечної дистанції. Як на мене то провина опоненті у результаті ситуації присутня, первинна і вагома.[/quote]
Если бы вместо впереди идущего авто был бетонный блок - как бы тогда оправдывались? :)
12.1. При выборе в установленных пределах безопасной скорости движения водитель должен учитывать дорожную обстановку, а также особенности перевозимого груза и состояние транспортного средства, чтобы иметь возможность постоянно контролировать его движение и безопасно управлять им.

12.3. В случае возникновения опасности для движения или препятствия, которое водитель объективно способен обнаружить, он должен немедленно принять меры для уменьшения скорости вплоть до остановки транспортного средства либо безопасного для других участников движения объезда препятствия.

Что до дистанции, то рекоменду почитать по ссылке. Избавит от многих иллюзий. :)

[url="http://x-motors.ru/content/view/397/37/"]Читать тут! [/url]

Поделиться сообщением

[quote name='Judge_Dredd' post='362912' date='27.11.2010, 3:27']Если бы вместо впереди идущего авто был бетонный блок - как бы тогда оправдывались?[/quote]
Минуточку, а какой тормозной путь у бетонного блока?
:russian_roulette:
А вообще, расписано более чем достаточно.
Думаешь автор поста этого не читал?
Вспомнил мультик, "Это не я, это Мурка варенье съела" :001:

Поделиться сообщением

Дред.
1. Я підтверджую те що казав вище: згідно ПДР я Однозначно винен у недотриманні дистанції. Це навіть не обговорюється.
2. Будь яких перешкод для руху опонента не було і не задокументовано. Я їхав позаду; рухалися схилом, відстань між нами достатня, щоб я бачив що попереду чисто.
3. Різке гальмування без будь якої причини заборонено.
4. Якщо ваши безпідставні дії призводять до різкої зміни швидкості чи напрямку руху інших водіїв - це у ПДР називається "створення аваріїної ситуації", за що є окреме покарання у КУАП. А при аварійній ситуації, що призвела до ДТП, КУАП ще суровіший. Це не я придумав. Це КУАП. Дії опонента призвели до мого різкого гальмування.
5. Побачив гальмування Рава відразу, бо не відволікався а якраз дивився попереду себе. При ширині дороги 9 м, ми рухалися у крайній третій лівій смузі. Лексус припаркований вздовж правого руху маневруючи на виїзд на середню смугу нам не заважав, і це я бачив заздалегідь.
6. Про техзаміри. Не спец я в теххарактеристиках. Сказаф правду. Гальмував Відразу за стопаками Рава. Зафіксований мій гальм.шлях 12.3м.Сказати що Рав став різко й намертво не можу. Від загорання стопаків до повної зупинки вона достатньо проїхала. Остаточно зупинилася коли мій бампер був від неї десь на відстані 1-1.5 м.
7. АБС то я "к слову" сказав. Його відсутність на моїй машині ще не привід перекладати проблему з мене на залізяку.
8. Дівчина заявила що її наздоганяють вже не вперше і навіть не вдруге. Це може перевірити суд. Така закономірність говорить про аварійно-небезпечну манеру поведінки на дорозі.
9. Якщо б я єдиний був не правий, то навіщоб її рідня (папа, мама, хлопець), що підїхали, на місці почали робити спроби щось вирішити з знайомими дайцями (чув частково телефонні перемовини)? Може тому що ДТП це стандартна ситуація для водія Раву?
Здав машину на Сто. Будуть міняти капот, вирівнювати ліву фару і ставити скло передніх фар. Це попередньо.
Дреду спасибі за статтю.
А про бетоний блок зайве. У моєму випадку я чітко бачив відсутність статичних чи рухомих перешкод на нашому русі. Дистанція і рух униз схилу і мій повноцінний зір це дозволяли. Пешики там не бігають. Високии паркан праворуч та ще й на пагорбі. Перешкод не було взагалі. Це факт і тому я рухався саме так а не інакше.

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

60 по КМ в районе атриума? Хм...закономерный итог.
АБС не уменьшает тормозной путь и предназначен не для этого.

Поделиться сообщением

[quote name='Кирилл' post='362936' date='27.11.2010, 8:03']60 по КМ в районе атриума? Хм...закономерный итог[/quote]Випадковість як на мене для центру ДП, але на зазначеному відрізку руху насправді було вільно, ось і трималися такої швидкості.

Поделиться сообщением

[quote name='Скиф' post='362979' date='27.11.2010, 12:31']але на зазначеному відрізку руху насправді було вільно,[/quote]
угу, заметно как свободно там было. место там закрытое, мало того что с Жуковского и Ворошилова постоянно кто-то выезжает (а с видимостью там беда), так ещё и кучи студентов перебегающие дорогу.
Вот только не помню точно брусчатка там или асфальт, брусчатка наверное уже за Гоголя...

Короче там выше сорока никогда не езжу, и Вам не советую, Вы легко отделались.

Поделиться сообщением

Сочувствую. Но полностью поддерживаю точку зрения Озика и Дредда.

Есть вопрос. Если...
[quote name='Скиф' post='362929' date='27.11.2010, 8:01']1. Я підтверджую те що казав вище: згідно ПДР я Однозначно винен у недотриманні дистанції. Це навіть не обговорюється.[/quote]
...зачем судиться?

Поделиться сообщением

Рішення по ДТП приймає суд. Хочу чи ні - без суду не обійдуся. І саме від мого захисту залежить міра покарання. Зараз я буду захищатися, а не звинувачувати. А провина опонента лише сподіваюсь допоможе при моєму захисті і не більше.

Поделиться сообщением

[quote name='Скиф' post='362988' date='27.11.2010, 13:17']Рішення по ДТП приймає суд. Хочу чи ні - без суду не обійдуся. І саме від мого захисту залежить міра покарання. Зараз я буду захищатися, а не звинувачувати. А провина опонента лише сподіваюсь допоможе при моєму захисті і не більше.[/quote]

Как водитель со стажем,тоже полностью поддерживаю Озика и Дреда. Дред взагали расписал все по нотам.
Въехал в жопу - виноват. На дороге всякое бывает,очень Вам сочувствую,машину,нервы и денег жалко, но зачем дальнейшая нервотрепка,суды и т.д.
Вышли,посмотрели,поплакались,дали "девочке" денег и поехали по своим делам. Тем более повреждения минимальны на Раве. Ну попал,так и попал.Со всеми бывает.Зачем переубеждать,прежде всего себя,в том что меня подставили,все вокруг ***** ,а я Дартаньян.И зачем дальнейшая возьня и поиск "виновных" ?
Еще раз повторюсь,сочувствую.

Поделиться сообщением

[quote name='Alik_KM' post='363006' date='27.11.2010, 13:14']зачем дальнейшая нервотрепка,суды и т.д..[/quote]Пояснював вище. ДТП вимагає обов'язкового розгляду у суді. Без варіантів.
Будьте уважніші будь ласка. Про "зачем судиться" я ще Міші раніше тут відповів. Про відсутність можливості пересування дорогою пішиків, про те що дорога з новим асфальтом а не брущатка. Все це є у попередніх постах. Це ж не складно. Читайте щоб повноцінно орієнтуватися у темі і не робити помилкових тверджень і зайвих запитань.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...