Перейти к публикации
СкиФ

Мер-опозиціонер

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

У Запоріжжі вийшов фокус і мером стає представник Батьківщини. При цьому депутатський корпус у своїй більшості буде пропрезидентський. Цифри приблизні, та все ж. 37-40% депутатів від ПР, десь 10% (здогадка і не більше)-СУ. Це вже 50% проПРвських сил. А ще комуністи, літвінівці, і ті хто тишком-нишком буде намагатися дружити з більшістю. Власних штиків у мера набирається 15-17%. Чи варто сподіватися що меру від Батьківщини дадуть проводити якісь позитивні зміни, якщо такі будуть зініцийовані не пропрезидентськими силами? Риторичне питання, якщо згадати наслідки протистаяння на прикладі Ющенко-Тимошенко... Чвари, чвари, чвари, а користі громаді - нуль.

Ось і думаю зараз. А може Сафронов у даних обставинах не найгірший варіант? Ну прийшов би Купрій чи Лісничий. І що? Депкорпус пропрезидентський VS Мера-опозиціонера. І знову весь час віддадуть протистоянню і чварам. І ніякого конструктиву у діях міськради. Мер без підтримки депутатів ніщо. Я погано знаю місцеву політісторію, та начебто Захорольський мав саме таку проблему. Тому здається, що отримавши пропрезидентський депкорпус у міскраді, Сафронов не найгірша кандидатура мера...

Це припущення, для дискусії. ;)

Поделиться сообщением

да погодите

еще и с этим депкорпусом можно поиметь счастье

кандидаты подбирались районными партайгеноссе

один из кандидатов вон даже цариковские агитки проплачивал , будучи регионалом

так что не кажы гоп, пока ты не получил что хочешь

Поделиться сообщением

Це припущення, для дискусії. ;)

Эх, как Захор перегадил всё!

Если не вышло у этого слабого человека, это не значит, что не выйдет у сильного.

Сильно же народу лапша региональская глубоко заходит...

Поделиться сообщением

Эх, как Захор перегадил всё!

Если не вышло у этого слабого человека, это не значит, что не выйдет у сильного.

Сильно же народу лапша региональская глубоко заходит...

Загадками говоришь. ;) Історію Захорольського не спостерігав, а ось історія занепаду помаранчів пройшла крізь моє життя та й інших. Юля сильна особистість, ну і де тепер вона? Затоптали регіонали та любі друзі загальною вагою. Факт. Один у полі воїн - це підходить для Катигорошка та ще дайця на трасі, та ні як не для мера. ІМХО.

Поделиться сообщением

Загадками говоришь. ;) Історію Захорольського не спостерігав, а ось історія занепаду помаранчів пройшла крізь моє життя та й інших. Юля сильна особистість, ну і де тепер вона? Затоптали регіонали та любі друзі загальною вагою. Факт. Один у полі воїн - це підходить для Катигорошка та ще дайця на трасі, та ні як не для мера. ІМХО.

Да какая ж загадка?

В этом городе еще есть люди, не ведающие истории с Захорольским?

Поделиться сообщением

Я тоже особо не в курсе, но знаю что:

Появилась такая крутая кандидатура, бизнесмен, поднял целый завод из хатки на окраине, есть благотворительный фонд, хочет сделать для города добро. Выбрали. Положил асфальт к своему заводу. Когда прижали ПР, то выступил по ТВ и свалил. При этом даже не предупредил о своем решении тех людей, которые его поддерживали и помогали. Свалил и ИО стала Кузнецова. Потом долгая катавасия с тем, что денег не было на выборы, потом нашли и пришло аж 20%, из которых сколько-то там проголосовало за Корчевского. Все.

Почему город до сих пор молится на Захорольского лично я не понимаю.

P.S. Тогда ПР прижали, теперь депутат в области от этой партии.

Поделиться сообщением

Почему город до сих пор молится на Захорольского лично я не понимаю.

Наверно из за того, что при нем увидели, что делается то чего не делали со времен независимости;)

Поделиться сообщением

Да какая ж загадка?

В этом городе еще есть люди, не ведающие истории с Захорольским?

Я ;) Я ж у місті тільки 3 роки.

Поделиться сообщением

Скіфе, " Лучше спотыкаясь идти к сокровищу , чем свободно шагать в другую сторону " (с)

Поделиться сообщением

Мені здається, що в даній дискусії всі ви ігноруєте один важливий момент: насправді ніякого самоврядування у нас немає. Щось реально вирішити може тільки той, хто вхожий у вищестоячі кабінети в Дніпропетровську та в Києві. Інтелект, ділові та моральні якості, таким чином, ніякої ролі не грають. Квінтесенцію виборчої кампанії ПР можна сформулювати так: обирайте тих, кого ми пропонуємо, бо іншим все одно працювати не дамо. При такій бюджетній системі, що існує зараз, місцеві вибори - пуста формальність. Тому, ІМХО, в словах Скіфа є певний сенс.

P.S. З усіх депутатів, що колись представляли Петриківський район у Верховній Раді, запам'ятався лише... Сафронов. Він, принаймні, регулярно приїжджав, проводив прийом громадян і певні питання зумів вирішити. Одним словом, був більш-менш доступним для простого народу. Інших ми ніколи не бачили.

Поделиться сообщением

Захорольский ушел два года назад.

3,5 года назад.

Поделиться сообщением

Мені здається, що в даній дискусії всі ви ігноруєте один важливий момент: насправді ніякого самоврядування у нас немає. Щось реально вирішити може тільки той, хто вхожий у вищестоячі кабінети в Дніпропетровську та в Києві. Інтелект, ділові та моральні якості, таким чином, ніякої ролі не грають. Квінтесенцію виборчої кампанії ПР можна сформулювати так: обирайте тих, кого ми пропонуємо, бо іншим все одно працювати не дамо. При такій бюджетній системі, що існує зараз, місцеві вибори - пуста формальність. Тому, ІМХО, в словах Скіфа є певний сенс.

P.S. З усіх депутатів, що колись представляли Петриківський район у Верховній Раді, запам'ятався лише... Сафронов. Він, принаймні, регулярно приїжджав, проводив прийом громадян і певні питання зумів вирішити. Одним словом, був більш-менш доступним для простого народу. Інших ми ніколи не бачили.

Расскажите про бюджетную систему, пожалуйста. Желательно еще с цифрами: сколько городу помог Киев. При своих и чужих мэрах.

В сказки хорошо верить в детстве...

Поделиться сообщением

Выборы были в марте 2008-го

Поделиться сообщением

Разве?
да Изменено пользователем vanek

Поделиться сообщением

Расскажите про бюджетную систему, пожалуйста. Желательно еще с цифрами: сколько городу помог Киев. При своих и чужих мэрах.

В сказки хорошо верить в детстве...

А що ж Ви хочете? При такій системі бюджетний пиріг з кожним роком стає все меншим, а охочих відкусити від нього - все більше. Я ж не сказав, що мені так подобається, і так треба й надалі.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Выборы были в марте 2008-го

Точно!

Я пропустил момент в который было правление "И.О."

25.05.2007 Захорольский ушёл в отстввку...

А що ж Ви хочете? При такій системі бюджетний пиріг з кожним роком стає все меншим, а охочих відкусити від нього - все більше. Я ж не сказав, що мені так подобається, і так треба й надалі.

Абсолютно согласен!

Поделиться сообщением

Да, ушел в отставку 25.05.2007

Я хочу, чтобы Вы увидели реалии, а не мифы ПР. Городской бюджет формируется из налогов города. Киев давно ничем городу не помогает. Не считая предвыборных периодов.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Доречі, Дмітрію, а Ви пройшли?

Нет конечно! ;)

По мажоритарке прошли кандидаты ПР и люди ПР в других партиях (3 или 4 человека. Был спорный момент)

Поделиться сообщением

Нет конечно! ;)

По мажоритарке прошли кандидаты ПР и люди ПР в других партиях (3 или 4 человека. Был спорный момент)

ясно.

Поделиться сообщением

Нет конечно! ;)

Уже подтянули результаты. Сейчас спорный момент 35 или 36 из 38-и

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
ясно.

Я там ссылки на видео выложил.

Посмотрите и всё станет ясно...

Уже подтянули результаты. Сейчас спорный момент 35 или 36 из 38-и

О как...

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...