Перейти к публикации
СкиФ

Черевко Олексій на "Свободі слова"

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Олексій. Ми мало знайомі, та все ж за одним столом сиділи. :russian_roulette: Тому продовжу спілкування на ти. Так ось. Ти за моїм власним баченням найактивніший поки з угрупування НУ на Форумі. І найцікавіший, що найменше за емоційною складовою спілкування. Не яких антипатій до тебе нема. Це відверто.

Назбирав на Форумі достатньо як на мій погляд "цікавостей" відносно твоїх поглядів. Думаю достатньо на окрему тему. І вважаю що набираючі оберти виборчі перегони ще додадуть у цю тему приводів для чергових запитань на твою адресу. А враховуючи що ти претендуєш на статус публічної людини, статус депутата, то вважаю тобі не зайвим буде тренування щодо відстоювання своєї позиції. Ти ж згоден начебто що у політиці ще початківець. Думаю і у відстоюванні своїх поглядів на політичному майбутньому Олімпі також. То ж розпочнемо тренування! Мені завжди до снаги як філігранно викручуються депутати високого рівня, відповідаючи на зауваження на свою адресу. Я тільки "за" якщо і ти досягнеш успіху на ораторському Олімпі, та певен і тобі це ще не раз буде в нагоді.

Єдине що я з почутого від тебе зараз не буду предметно розглядати, так це перехід з лав прибічників одного кандидати на мерське місце, до його конкурента (Купрій vs Лісничий).

Щодо участі у виборах під стягом саме партії "Наша Україна" ти зазначив наступне:

Дело в том, что Наша Украина не берет денег. И лично я не вижу разницы от кого идти, в любом случае принимать любые вопросы будет наша команда, а не верхушка.
Есть личности, они и будут что-то делать. Под каким флагом разницы нет, потому что хозяин флага не указ. У нас есть своя команда, есть лидер, есть программа, этого и будем держаться.
... ну как я могу знать всех кандидатов? Их больше ста человек, я физически да и логически не могу ответить за мысли и порядочность всех.
1) Твердиш про відсутність ідеологійної складової, при виборі стягов під якими йдешь на вибори сьогодні чи пійдешь завтра.

2) Твердиш що підпорядкування у твоїх власних депутатських вчинках вимогам "Власника стяга" це не твій шлях.

3) Твердиш про наявність Особистостей у команді і під керівництвом місцевого лідера якої ти збираєся балотуватися.

4) Твердиш що не знаєш команди і значної частини Особистостей команди і не певен у порядності намірів членів команди.

Запитання №1:

- Ти певен що зробив правильний вибір, приєднавшись до певної "команди" разом з якою збираєшся вирішувати питання міста, чи ти у цій команді випадковий гість? Ти не знаєшь команду, не готовий довіряти їй, ідеологія НУ для тебе не важлива

- Ти вважаєш міський осередок НУ справжньою єдиною командою, що має єдині цілі і переконання щодо міської політики?

- Що вас, місцевих кандидатів об'єднало саме під стягом НУ? Чому збираючись працювати єдиною командою, обрали саме НУ як партію-провідника? Ідеологічна близкість? Чи команда готова йти під будь яким стягом, хоч ПР хоч Вітренко, хоч Свобода? І вашій команді головне отримати депутатські крісла і надалі сподіваєтеся відмежуватися від партії-провідника?

Щодо твого особистого відношення до пріоритетності відносно інтересів власного бізнесу і праці у якості депутата задля інтересів громади, або у якості учасника мітинга задля тих самих інтересів :

Я не готов сегодня ходить в исполком на работу, люблю работать профессионально ...
Представляю работу очень просто. Пришел на сессию, приняли решение которое не будет преступлением против города, разошлись.
Чем больше митингов, тем больше шанс, что жизнь наладится.
... пришлось заменить незабываемое чувство присутствия на митинге, незаменимым чувством зарабатывания денег :)
1) Твердиш що таки не професіонал у депутатській галузі діяльності.

2) Твердиш, що план роботи у сесзалі - просто прийти і проголосувати.

2) В твоїх тезах стверджується, і як мітингувальник, і як майбутній депутат, головна ціль твоєї громадської діяльності - налагодження життя міста,боротьба за незаконними діями відносно громади. Задачі у тебе як у активного мітингувальника і як у майбутнього депутата практично однакові.

3) Твоє відношення до мітингів ти зазначив. Якщо питання у можливості і необходності заробітку на свою власну користь, то громадські інтереси ти вважаєш другорядними.

Запитання №2:

Ти не профі у галузях депутатських повноважень, ти будешь "просто приходити і голосувати", в тому числі, враховуючи точку зору команди, у якій не певен. При цьому якщо одночасно перед тобою, як депутатом (чи мітингувальником) стане вибір щодо відстоювання інтересів громади чи відстоювання власних інтересів, то ти вибереш останнє? Інтереси громади для тебе другорядні? Якщо буде можливість збагатитися у будність депутатом, ти виберешь кошик громади чи свій домашній?

Ось перші два питання. Ще два приховані на потім B)

P.s. Прохання не відповідати за Олексія. Хочеться щоб ця тема була щось накшталт форумної громадської приймальні Олексія. Всі задаємо йому питання а він Один відповідає. :)

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

А остальных не интересно? :russian_roulette:

Поделиться сообщением

А остальных не интересно? :russian_roulette:
Цікаво, та ти і Діма занадто стримані поки, чи я не догледів. Досвіду життєвого напевно трішки більше у вас обох :)

Поделиться сообщением

Интересная тема, вот за ней точно буду наблюдать.

2 Скиф:

Я бы посоветовал Вам указать ссылки на приведенные Вами высказывания Алексея. :russian_roulette:

Изменено пользователем На радуге

Поделиться сообщением

Я бы посоветовал Вам указать ссылки на приведенные Вами высказывания Алексея. :russian_roulette:

Ссылки УЖЕ есть в цитатах. Достаточно нажать на них, чтобы перейти к соответствующему цитируемому сообщению.

Поделиться сообщением

Интересная тема, вот за ней точно буду наблюдать.

2 Скиф:

так там на стрелочку нажимаешь возле цитаты и оно кидает на сообщение:))

Поделиться сообщением

так там на стрелочку нажимаешь возле цитаты и оно кидает на сообщение:russian_roulette:)

аха, не знал... спасибо ))

Поделиться сообщением

Є час, таки задам ще 2 питання

Щодо програми дій як депутата:

Моя программа будет программой Игоря Станиславовича + проблемы моего округа. Поэтому не готов. Еще не было конференции, нас еще не зарегистрировали. По поводу моих желаний и мыслей, ищите где-то среди всего флуда, я уже писал :russian_roulette:
Думаю, что о программе речь сможет идти только с 8-го октября.
1) Твердиш що Програма з якою буде йти твоя команда, буде видана тобі регіональним керівником, і ти її власноруч лише доповниш.

2) На твоєму прикладі представника команди Лісничого, який є представником команди НУ, у вас як команди, у міськраді не буде єдиності поглядів на задачі.

3) Ти, підтвердивши бажання стати депутатом міськради, й досі не маєш чіткого власного бачення чим і як будеш займатися у міськраді. Це ж саме ти стверджуєш що у тебе є тільки "мои желания и мысли".

Запитання №3:

1) Чи вважаєш ти, враховуючи відсутність досвіду, відсутність чіткого предметного власного уявлення навіщо тобі депутатство, і як треба відстоювати інтереси громади у міськраді, що ти зможеш гідно і професійно відстоювати інтереси обираючої тебе міської громади? Які у тебе будуть переваги, "в чем сила, Брат?".

2) Чи для тебе перший рік буде роком навчання? Ти будеш спочатку вчитися у сесійний залі чи відразу почнеш змінювати життя громади на краще?

3) Які у тебе переваги як у майбутнього депутата відносно сьогоднішніх депутатів? Одного бажання, вибач, але замало, певен.

4) Не боїшся що тобою будуть користуватися, як початківцем без досвіду, професіонали конкуренти і колеги з твоєї команди, тим паче враховуючи що ти ще на старті зазначив що не готовий довіряти всій чисельній своїй Команді і відповідати потім за неї?

Щодо загальноустрійних принципів суспільства:

(відносно Демократії)

Демократии тут не будет, Администрация из адекватных людей.
1) Твердиш на прикладі Форуму, що демократія зайва при адекватному керівництві.

2) Форум це модель суспільства, громади, зі своїми переконаннями, лідерами, проблемами, керівництвом. Форум це маленький Дніпродзержинськ.

Запитання №4:

1) З твоїм приходом у міськраду, з приходом твоєї команди, і твого лідера до Влади, якщо ти будеш вважати своє політоточення адекватним (а інакше б навіщо тобі йти з ними на вибори однією командою), чи будеш ти вважати за необхідне відстоювати демократичні досягнення останніх десятиліть, чи ти будеш виступати за жорсткий тоталітаризм твоєї влади (що відповідає твоїм поглядам на прикладі Форуму)?

2) Ти за демократію? За демократію ЗАВЖДИ, чи лише коли ти інакодумець відно існуючої Влади? Чи взагалі ти проти демократії у суспільстві?

Поделиться сообщением

очень много букв. Переживаю что наш будующий депутат не осилит. :russian_roulette:

Поделиться сообщением

очень много букв. Переживаю что наш будующий депутат не осилит. :russian_roulette:

С какой целью написано это сообщение?

Давайте как-то более дружелюбно относиться друг к другу, и все оценки индивидуальных способностей форумчан оставлять при себе, а не провоцировать очередной конфликт.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd

А мне не совсем понятны вопросы с "подвопросами".

Структура интервью какая то загадочная.

С какой целью написано это сообщение?

Давайте как-то более дружелюбно относиться друг к другу, и все оценки индивидуальных способностей форумчан оставлять при себе, а не провоцировать очередной конфликт.

Не... Ну правда НЕУДОБОЧИТАЕМО! :)

Поделиться сообщением

Структура какая то загадочная.

а кто говорил что будет легко. все четко и понятно. человека много раз словили на неоднозначных высказываниях и хотят уточнить, правильно ли его поняли.

з.ы. кто бы еще говорил о подвопросах(подответах) и их загадочной структуре :laugh_mini2:

Поделиться сообщением

Так це ще я тверезий... Уявідь з якими викрутасами б були питання, хильни я віскі чи коньяку :rolleyes:

А взагалі то є рівно 4 окремих розширених питання потенційному рятівнику громади :russian_roulette:

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Так це ще я тверезий... Уявідь з якими викрутасами б були питання, хильни я віскі чи коньяку :rolleyes:

А взагалі то є рівно 4 окремих розширених питання потенційному рятівнику громади :russian_roulette:

Я бы пожалуй на такие вопросы ответил "Нет комментариев".

ИМХО если задающий вопросы не уважает того кому он их задаёт - ему не стоит отвечать.

Не знаю как Алексей, а я сторонник КОНКРЕТИКИ. Вопрос - ответ.

Поделиться сообщением

ну я вижу структуру вопросов такую

вопрос №1 - касается выбора Алексеем политической силы и особенностей участия в её деятельности

вопрос №2 относится к приоритетам личным или общественным

вопос №3 - касательно личностных качеств Алексея

вопрос №4 - касается вопросов сохранение демократических принципов

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
а кто говорил что будет легко. все четко и понятно. человека много раз словили на неоднозначных высказываниях и хотят уточнить, правильно ли его поняли.

Хорошо хоть не "споймали". :):):)

ИМХО провокация этот пост. Не более.

з.ы. кто бы еще говорил о подвопросах(подответах) и их загадочной структуре :laugh_mini2:

Молчи "хам"! :russian_roulette:

Поделиться сообщением

просто Андрей перед вопросами пишет как бы пролог в виде цитат из сообщений Алексея, а потом задаёт вопрос

возможно было бы удобней, если бы каждому вопросу было отведено отдельное сообщение

Изменено пользователем ванёк

Поделиться сообщением

ИМХО провокация этот пост. Не более.
Дред. Пост чи Тема? Думаю мали на увазі Тему. Дивитесь політичні шоу на ТВ? І скажіть що там не суцільна провокація. А тепер гляньте назву даної Теми. Я і намагався задати питання у стилістиці вітчизнянних політшоу. Саме провокуючи хворобу тіло виробляє антитіла до хвороби. Ось і підготовимо всі гуртом Льошу до депутатсва. :russian_roulette:
просто Андрей перед вопросами пишет как бы пролог в виде цитат из сообщений Алексея, а потом задаёт вопрос

возможно было бы удобней, если бы каждому вопросу было отведено отдельное сообщение

Ну якщоб да каби... :) я взагалі люблю писати без крапок, лише з комами. Писати речення менше ніж на цілу сторінку для мене взагалі психологічна травма... Але стараюся, щоб дочитавши до крапки не втрачали у пам'яті початок речення.

Форма питання: цитую Льошу, витягую з його цитат його ж твердження, і вже маючи їх формую питання.

Є 4 блоки конкретних питань. (Питання це коли в кінці речення стоїть знак питання). :)

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Дред. Пост чи Тема? Думаю мали на увазі Тему.

Тема разумеется. Спасибо что поправили.

Дивитесь політичні шоу на ТВ? І скажіть що там не суцільна провокація.

Не смотрю. Меня мало интересуют низкопробные репризы. :)

А тепер гляньте назву даної Теми. Я і намагався задати питання у стилістиці вітчизнянних політшоу. Саме провокуючи хворобу тіло виробляє антитіла до хвороби. Ось і підготовимо всі гуртом Льошу до депутатсва. :russian_roulette:

ИМХО эта тема никакого отношения к депутатству в горсовет не имеет.

У конкретного города есть конкретные жители и у них есть конкретные проблемы которые нуждаются в решении.

По большому счёту этим и придётся заниматься депутатам горсовета.

Безусловно это только одна из сторон.

Есть ещё общегородские вопросы и т.п.

Но... Сама тема - провокация.

Цель провокации - получение информации.

Вывод - не давать информации потенцильным противникам.

А они сидят тихо-тихо и читают форум. :)

Поделиться сообщением

1) Не смотрю. Меня мало интересуют низкопробные репризы. :russian_roulette:

2) Цель провокации - получение информации.

Вывод - не давать информации потенцильным противникам.

А они сидят тихо-тихо и читают форум. :)

1) А я полюбляю спостерігати ораторську майстерність і вміння "зіскочити" з гострого питання.

2) Цікава відмазка від діалогу з електоратом. Напевно від Вас щось подібного і варто очікувати у поведінці. Тому питання і не Вам задаю :smilesmile:

3) Дред. До оголошення результатів виборів чути плани Ваших "Кроків на зустріч громаді" не варто очікувати зза Ваших побоювань щодо зливу інфи конкурентам? Конктруктивненька як подивлюсь збираєтеся використовувати майданчик Форуму щоб переконати наявних тут своїх виборців у необхідності підтримувати саме Вас.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
1) А я полюбляю спостерігати ораторську майстерність і вміння "зіскочити" з гострого питання.

У каждого человека свои вкусы! Кто-то любит виски, кто то самогон. Кто то суши, кто то шкварки. :)

2) Цікава відмазка від діалогу з електоратом.

Не путайте диалог с электоратом и провокации. Это разные вещи.

Напевно від Вас щось подібного і варто очікувати у поведінці. Тому питання і не Вам задаю :smilesmile:

Это Ваше право. :)

3) Дред. До оголошення результатів виборів чути ваші план Ваших "Кроків на зустріч громаді" не варто очікувати зза Ваших побоювань щодо зливу інфи конкурентам?

Хм... Вы непоследовательны, как обычно. Сначала говрорите что не будите задавать вопросы и тут же их задаёте! :russian_roulette:

Вопрос не каких то опасений. Вопрос стратегии и тактики. Оные не предусматривают преждевременное разглашение какой-либо информации.

Когда сочту нужным - тогда и буду о чём либо говорить. :(

Конктруктивненька як подивлюсь збираєтеся використовувати майданчик Форуму щоб переконати наявних тут своїх виборців у необхідності підтримувати саме Вас.

Ну это моё право, не так ли?

Поделиться сообщением

Не путайте диалог с электоратом и провокации.
Що я не конкурент Лісничому і К на цих виборах так це точно. Тому все ж я саме Електорат, хоч і з не з простими питаннями. Не все ж бабусь агітувати. Загітуйте мене, зробіть так щоб я повірив що ви кращі інших, надія міської громади. Мені прийдеться йти і вибирати. То чому ж не довести мені що ви кращий вибір і отримати мій голос на виборах? :russian_roulette: Хоча напевно двадцятьом бабусям на подвірї легше розказати "Прийду - і все буде я хочете!".

ПиСи. Чекаємо Льошу. А то й справді бог зна у що перетворюємо депутаську приймальню Черевко Олексія :rolleyes:

Поделиться сообщением

...Загітуйте мене, зробіть так щоб я повірив що ви кращі інших. Мені прийдеться йти і вибирати. То чому ж не довести мені що ви кращий вибір і отримати мій голос на виборах?...

А Вы уверены, что кто-то из данных субъектов будет баллотироваться именно по Вашему конкретному мажоритарному округу?

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Що я не конкурент Лісничому і К на цих виборах так це точно. Тому все ж я саме електорат, хоч і з не з простими питаннями. Не все ж бабусь агітувати. Загітуйте мене, зробіть так щоб я повірив що ви кращі інших. Мені прийдеться йти і вибирати. То чому ж не довести мені що ви кращий вибір і отримати мій голос на виборах? :russian_roulette: Хоча напевно двадцятьом бабусям на подвірї легше розказати "Прийду - і все буде я хочете!".

Скиф!

Я не планирую делать ставку на электорат нуждающийся в громких и невыполнимых обещаниях.

Так что Вас агитировать не буду. :)

Если бы Вы ходили на встречи с людьми, то знали бы что эти "двадцать бабушек" - это живые люди.

У которых есть свои вопросы и проблемы.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...