Перейти к публикации

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Збираюся замінити свій основний апарат. Вимог море, упереджень ще більше, півроку шукав підходящий девайз, поки зупинився на Нокиа Е52. Ось він. Я ще сам з собою не погодився... :icon_mrgreen:

Ось мої вимоги:

принципово:

- +/- 2500 грн

- використання одночасно тільки однією рукою

- максимальний ресурс акумулятора

- максимально функціональна тел.книга, органайзер

- стандартна клавіатура з максимально великим розміром клавіш

- компактність девайсу

- надійність девайсу

- коректна робота в інтернеті, з е-поштою

- великий асортимент програмного забезпечення "на всі випадки"

- легкість у користуванні

- сервісна підтримка у Дніпропетровську

- чудовий рівень прийому сигналу

бажано:

- стійкість до механічних пошкоджень ("невмиручість")

- ЖПС-навігація

- Нокія, СЕріксон

- стереодинамики (2) виклику

Хто уявляє (чи має) інші моделі телефонів, що підпадають під мої вимоги - чекаю на інформацію. Бо мені на наступному тижні купляти (це принципово. Хочеця :icon_mrgreen: ), а 100% впевненості у виборі досі нема... :icon_mrgreen:

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

Андрей,у мужа недавно утонул его телефон,покупали в воскресенье Нокию 5230.Не оторвешь,такое впечатление что и спасть скоро с ним будет. :icon_mrgreen: Шучу конечно,но почитайте,оч не плохой аппарат,сами удивильсь почему так дешево. не знаю правда как с неумираемостью,так как сенсорный. Мою любимую нокию 6233-уже к сожелению не выпускают,а то что продают-по качеству жалкое ее подобие.

http://www.allo.ua/ru/products/details/Nok...usic/index.html

Поделиться сообщением

Вот , это не нокИя и не СЭ, но за такие деньги оба нервно курят в стороне :icon_mrgreen:

Ось. Не бачу передумов для Вашого твердження про "інші нервово палять у закутку...", але Ваш варіант таки має шанси на достойне порівняння з Е52...

Та "сенсорники" для "однорукого набору" тексту (великими масивами) не найкращий варіант.

Ще? :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Вот , это не нокИя и не СЭ, но за такие деньги оба нервно курят в стороне :icon_mrgreen:

За андроидом будущее, сл. коммуникатор хочу на андроиде. Но андроид это не к нокии.

Поделиться сообщением

Андрей,у мужа недавно утонул его телефон,покупали в воскресенье Нокию 5230.Не оторвешь,такое впечатление что и спасть скоро с ним будет. :icon_mrgreen: Шучу конечно,но почитайте,оч не плохой аппарат,сами удивильсь почему так дешево. не знаю правда как с неумираемостью,так как сенсорный. Мою любимую нокию 6233-уже к сожелению не выпускают,а то что продают-по качеству жалкое ее подобие.
Сенсорники "не моє", принципово. А у дружини також 6233 вже бог зна скіки, і здається вона теж його ні на що не проміняє. У мене зараз 6270 (!!!, кращий з телефонів. був. морально устарів і вже десь 4 роки у мене, а може й більше, не пам'ятаю вже...) і 6300. Ось і хочу свій Основний (6270) замінити на щось більш сучасне, шустре, прогресивне і не менш надійне ніж мій улюблений 6270. Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

За андроидом будущее, сл. коммуникатор хочу на андроиде. Но андроид это не к нокии.
Іде "розкрутка" Сенсорників, а вони мені чомусь ніколи не подобалися... Хочу комунікатор в оболонці телефону (звичайні клавіши, компактність апарату). У товариша сенсорна Experia від С-Еріксона: "дура-дурою" за розмірами, таку у шортах непримітно не сховаєшь...

Поделиться сообщением

Іде "розкрутка" Сенсорників, а вони мені чомусь ніколи не подобалися... Хочу комунікатор в оболонці телефону (звичайні клавіши, компактність апарату). У товариша сенсорна Experia від С-Еріксона: "дура-дурою" за розмірами, таку у шортах непримітно не сховаєшь...

Ну как раскрутка? У меня уже года 4-ре как сенсорный экран... Есть модели где жесткая клавиатура скомбинирована с сенсорными экранами, у HTC точно есть такое, видимо для людей с вашими предпочтениями.

Изменено пользователем igor_dndz

Поделиться сообщением

Ось. Не бачу передумов для Вашого твердження про "інші нервово палять у закутку...", але Ваш варіант таки має шанси на достойне порівняння з Е52...

Та "сенсорники" для "однорукого набору" тексту (великими масивами) не найкращий варіант.

Ще? :icon_mrgreen:

Вам Игорь уже ответил. Да и размер экрана не сравнивайте с телефонным убожеством))))

Поделиться сообщением

Збираюся замінити свій основний апарат. Вимог море, упереджень ще більше, півроку шукав підходящий девайз, поки зупинився на Нокиа Е52.

- +/- 2500 грн

в принципе Ваш вариант довольно неплох. Вот еще один из вариантов http://www.stockmobile.com.ua/catalog/mobi...-classic-chrome

Поделиться сообщением

Вам Игорь уже ответил. Да и размер экрана не сравнивайте с телефонным убожеством))))

Розмір екрана таки мінус, згоден. Цей мінус для мене компенсується компактність телефону при наявності класичної клавіатури. :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

в принципе Ваш вариант довольно неплох. Вот еще один из вариантов http://www.stockmobile.com.ua/catalog/mobi...-classic-chrome
Зайду "помацаю" у магазин. Спасибі. Чимось схожа модель. Акумулятор лише не рівня 52му, за те камера 5мп. Подивлюся. :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Зайду "помацаю" у магазин. Спасибі. Чимось схожа модель. Акумулятор лише не рівня 52му, за те камера 5мп. Подивлюся. :icon_mrgreen:

А чаво его мацать ? известная классическая модель , заменившая 6500 , а до него 3110. Батарея очень даже и сделан в Чехии.

Поделиться сообщением

Не забудь отписать потом что купил в итоге.

Поделиться сообщением

У меня был Е52, аж два дня. Купил по рекомендации знакомого продавца, после первого глюка почитал отзывы и просто афигел от количества народу, что жалуется, причем симптомы такие же как у меня! Перепрошивал, сбрасывал настройки на заводские - ничего не помогает. Выбор пал на 5800, ОЧЕНЬ ДОВОЛЕН, сегодня колесили по Днепру ночью, родной навигатор на высоте, не глючит, АКБ держит дня три(тел рабочий, нормально звонят), сразу же после покупки ребенок уронил на асфальт - как любая Нокия, даже не заметно, кроме скола на корпусе! И почему не сенсор?! Вы попробуйте посидеть на том же форуме со стилусом и йцукен, забудете о кнопках!!!

Да, забыл про вай-фай, полет отличный

Поделиться сообщением

У меня был Е52, аж два дня...

Да, забыл про вай-фай, полет отличный

Про Вайфай і я забув... на 52 є також і це добре :russian_roulette:

А про глючність 52го чув. начебто SP2 виправив ситуацію. А коли тримали 52го?

Поделиться сообщением

iphone > All

еще sirocco овнит все модели уже 4й год. остальное пластиковая глючная лажа

насчет Е52 скажу одно - вбей в гугле > глючит nokia e52, люфт nokia e52 , облазит краска E52 ....

Изменено пользователем Илюшка

Поделиться сообщением

Про Вайфай і я забув... на 52 є також і це добре :russian_roulette:

А про глючність 52го чув. начебто SP2 виправив ситуацію. А коли тримали 52го?

В начале июля

Поделиться сообщением

Купив :icon_mrgreen:. Все. "Не жди меня мама, хорошего сьіна"... Тепер десь тиждень буду вивчати і підлаштовувати під свої потреби... :wacko:

Поделиться сообщением

52-ю?

аха. Хто скаже як перейти на укр.мову тому спасибi. :icon_mrgreen: перший пост з 52. Розбиратися i розбиратися...

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...