Перейти к публикации
Олексій Черевко

ПРОГРАММА РОЗВИТКУ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

1. Місто на долоні.

Місто потребує негайних корінних реформ. Головна мета – створити ефективну систему управління містом на засадах прозорості та дієвого громадського контролю зі зворотнім зв’язком. У першу чергу необхідно відновити довіру людей до влади, залучивши громадськість до вирішення наболілих проблем. Для цього будуть реалізовані наступні заходи:

• Всі найважливіші рішення влади будуть обговорюватися з громадою міста з своєчасною публікацією проектів рішень та отриманих пропозицій в засобах масової інформації (надалі ЗМІ). З представників політичних партій, які не увійшли до складу місцевих рад, та авторитетних громадських діячів міста буде створена Громадська Рада, яка буде постійно діючим органом громадського контролю та зворотнього з’язку з міською владою. Громадська Рада буде діяти за принципом міської ради через профільні комісії та мати право дорадчого голосу при ухвалені рішень міськими депутатами.

• Інформація про всі конкурси, тендери та аукціони буде в деталях оприлюднюватися в ЗМІ. Люди знатимуть скільки та якої труби, запірної арматури, тощо закуплено та на ремонт яких будинків вони витрачені. Фірми-одноденки не будуть допускатися до процесу закупівель за бюджетні кошти. Виконання зобов’язань переможців буде гарантуватися банківськими гарантіями, ретельно контролюватися, а факти їх порушення оскаржуватись в судах.

• Всі складові тарифів на житлово-комунальні послуги, проїзд у міському транспорті тощо будуть відомі мешканцям міста. Навіть нефахівець зможе викрити факти завищення тарифів з-за неефективного управління, втрат енергії тощо. Необґрунтовано підвищити тарифи стане неможливо.

• Буде створено умови, за яких людина не буде місяцями оббивати пороги виконкому задля отримання необхідної інформації. Копію будь-якого акту (рішення, розпорядження) органу місцевого самоврядування можна буде отримати негайно без оформлення письмових звернень. На звернення, які потребують ретельного опрацювання, буде надана відповідь у встановлений законом термін. Чиновник, який надав громадянину неправдиву інформацію, буде притягнутий до відповідальності.

• Буде проводитись жорстка боротьба з корупцією та хабарництвом. Виявлені казнокради негайно звільнятимуться з направленням відповідних заяв до правоохоронних органів. Прізвища порушників закону стануть відомі громаді. Чиновники, які вправно виконують свою роботу, будуть отримувати додаткове матеріальне заохочення. Для цього регулярно проводитимуться конкурси для визначення найбільш вправних та перспективних працівників. Як результат, на посадах залишаться працювати чесні люди та фахівці своєї справи.

• Громада, члени виконкому та депутати будуть чітко знати, які саме питання розглядатимуться на засіданнях виконкому та сесіях міської ради. В їх порядок денний будуть включатися тільки ті проекти рішень, які обговорено у відповідних комісіях із залученням громадськості, що буде зафіксовано аудіо-відео засобами. Порядок денний та проекти рішень будуть завчасно оприлюднюватися.

• Депутати міськради не зможуть уникати відповідальності за рішення, які порушують права та інтереси громади. В перспективі (2011-2012 р.р.) в міській раді буде створена електронна система для голосування. Будуть внесені зміни до регламенту ради, які б гарантували громаді поінформованість про те, як політична партія або окремий депутат голосували за те чи інше рішення.

• Буде створено зручну для використання електронну базу даних нормативних актів органів місцевого самоврядування, отримати яку можна буде у вигляді CD або DVD диску, а також з сайту в Інтернеті.

• Юридичний відділ виконкому ефективно захищатиме інтереси громади в судах. Інформація про судові позови та рішення проти міської ради буде відкритою.

• Інформація про стан казначейських рахунків міської ради та її матеріально-технічне забезпечення буде регулярно оприлюднюватися.

2. Реформування системи ЖКГ.

• Першочергово влада здійснюватиме заходи з енергозбереження (утеплення труб, заміна вікон, ремонт тепломереж, тощо). У місті буде втілена програма децентралізації системи теплопостачання. Впродовж 3 років кожен будинок буде обладнано загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії (лічильниками тепла) за рахунок бюджетних коштів. В кожному районі міста будуть створені зручні пункти прийому заяв та актів-претензій про неякісне теплопостачання, що дасть можливість людям вчасно отримувати перерахунки за ненадані послуги.

• Буде розроблена та реалізовуватиметься програма збереження водних ресурсів задля зменшення аварійних витоків з систем опалення та водопостачання міста. Процедура встановлення лічильників води буде максимально спрощена: від споживача не будуть вимагати сплатити борги за житлово-комунальні послуги. Обслуговування лічильників буде здійснюватись за рахунок КП "Міськводоканал" - городяни більше не будуть вистоювати черги, платити за це власні кошти та самостійно здійснювати монтаж-демонтаж лічильників для їх перевірки. В перспективі місто має побудувати свій водозабір, сучасну систему очищення води, модернізувати систему водовідведення для підвищення її ефективності з залученням коштів приватних інвесторів та міжнародних установ (ЄБРР). Тарифи стануть прозорими, контрольованими.

• Підприємства, які виграли тендер на ремонт автошляхів, будуть нести гарантійні зобов’язання за виконані роботи. Фірми-одноденки без належної матеріальної бази, штату та досвіду роботи не будуть допускатися до тендерів. Інформація про календарний план робіт, тендерну документація, зміст договору з підрядником, суму отриманих коштів буде відкрита для громадськості. Будь-яка громадська організація, чи громадянин зможуть контролювати якість та обсяги ремонту автошляхів, залучившись до діяльності відповідної комісії. Акти виконаних робіт будуть підписуватись тільки після здійснення такого громадського контролю. Буде забезпечено належне утримання доріг та ливневих каналізацій, особливо в зимовий період.

• Мешканці багатоквартирних будинків, згідно європейських традицій, самі вирішуватимуть, які саме житлово-комунальні послуги їм потрібні та скільки вони коштуватимуть. Ціна послуг буде відповідати їх якості. Мешканці міста заохочуватимуться до створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі ОСББ). Для цього будуть створені курси для навчання управителів будинків, надано юридичний супровід процесу реєстрації тощо. Будинки будуть передаватися на баланс створених ОСББ з відповідно підготовленою технічною документацією (у тому числі земельною) та гарантією участі міської влади в наступному капітальному ремонті будинку відповідно до закону. В першу чергу будуть ремонтуватися будинки, які належать ОСББ. Буде відтворена система дієвого ремонту та функціонування ліфтового господарства міста.

• Буде розвиватися муніципальний транспорт великої місткості, який буде регулярно закуповуватись з 2011 року на умовах лізингу. Права пільговиків на безкоштовний проїзд в міському транспорті будуть гарантуватися. Буде вдосконалено графік руху пасажирського транспорту, з обов'язковим забезпеченням транспортного сполучення віддалених районів міста у вечірні часи та святкові і вихідні дні. Перевізник, який порушує умови конкурсу буде притягуватись до відповідальності. Для покращення транспортного сполучення будуть введені нові маршрути. На конкурс автоперевізників будть виставлятись не тільки маршрути, але й оборотні рейси, що дасть можливість власникам автотранспорту здійснювати автоперевізки за нижчою вартістю проїзду (без посередника у вигляді власника маршруту).

• На благоустрої міста не будуть розкрадатись бюджетні кошти. Комунальне підприємство "Зеленбуд" відновить свою еффективну діяльність. Сухостійні та аварійні дерева зносимуться як за рахунок бюджетних коштів, так і тими підприємцями, які бажають отримати в якості оплати знесену деревину (наприклад для опалення).

• Буде розроблена програма відновлення освітлення приватного сектору та покращиться освітлення доріг місцевого значення.

• В місті повинно функціонувати підприємство по переробці сміття. Сміття повинно стати товаром, щоб його було економічно вигідно збирати та утилізувати.

• Розвантажуватиметься автомобільній рух у вузьких місцях центральної частини міста з організацією проїзду автотранспорту по трамвайних коліях попутнього напрямку, створенням зручних місць для паркування, зупинок та відновленням тротуарів.

3. Містобудування та підприємництво.

• В місті зупиняться непрозорі схеми надання земельних ділянок у власність та в оренду. Зокрема, треба відмовитися від вилки у платні за землю, яку можуть використати чиновники задля отримання хабара. Кожен власник землі буде сплачувати чітко встановлену одну для всіх (у відсотковому виражені) орендну плату за землю відповідно до вартості земельної ділянки та місця її розташування. У разі надходжень двох або більше заяв на оренду однієї і тієї ж земельної ділянки буде проведено чесний та відкритий конкурс щодо набуття права оренди. Всю проектну документацію буде виготовляти міська влада з наступною компенсацією витрат переможцем конкурсу. Якщо в бюджеті не буде достатньо коштів для організації проведення конкурсів, то кошти будуть залучені за рахунок банківських кредитів або інших легальних джерел.

• Буде подолано свавілля забудови міста. Будівництво буде здійснюватися відповідно до затвердженого генерального плану забудови. Підприємці матимуть рівні права участі в містобудівельному процесі. Необґрунтованих відмов в наданні дозволу на будівництво не буде. Чиновники, які умисно затягуватимуть час видачі документів дозвільного характеру будуть притягуватись до відповідальності.

• В місті буде створено всі умови для розвитку чесного підприємництва, забезпечено передбачуваність та прогнозованість бізнесу, в результаті чого покращиться інвестиційний клімат. Будь-який суб’єкт господарської діяльності, який гарантуватиме якісне виконання своїх зобов’язань за конкурентними цінами, буде мати можливість виграти тендер на поставку товарів, надання послуг або виконання робіт за бюджетні кошти. Місцеві підприємці нарешті братимуть повноцінну участь в розвитку інфраструктури міста, отримуючи при цьому прибутки та створюючи нові робочі місця.

• Влада буде протидіяти рейдерським нападам на чесних підприємців та захищати їхні права та інтереси з наданням безкоштовної юридичної допомоги.

4. Екологія, охорона здоров’я.

• Будуть відстоюватись на державному рівні інтереси міста для залучення інвестицій та коштів з бюджетів вищих рівнів на різноманітні екологічні програми.

• Буде проведений моніторинг екологічного стану міста та вироблений екологічний паспорт.

• Проводитиметься енергоаудит будівель комунальної власності для визначення і втілення заходів з енергозбереження.

• Усі підприємства, які не додержуються встановлених екологічних стандартів будуть притягнуті до відповідальності.

• Підприємства, які впроваджують енергозберігаючі та екологічні технології будуть мати суттєві пільги від влади міста.

• Буде розроблена та впроваджена система контролю відповідності стандартам радіаційного фону, якості атмосферного повітря та питної води, тощо, та гарантовано відкритий доступ до цієї інформації усіх мешканців міста.

• За рахунок міського бюджету додаткове фінансування медичних закладів міста. Розробка та реалізація спільних з комерційним сектором програм підтримки різних обєктів системи охорони здоровья міста.

5. Захист малозабезпечених та підвищення рівня доходів працюючих.

• Одразу після виборів разом з правозахисними організаціями в місті працюватиме муніципальна юридична консультація, в якій буде безкоштовно здійснюватись захист прав та інтересів людини.

• Міська влада активно захищатиме права працівників підприємств на підставі Кодексу законів про працю через участь в діяльності профспілок та контролю за виконанням власниками підприємств колективних договорів.

• Фінансуватимуться утримання будинку для безпритульних, допомога будинкам для дітей-сиріт тощо.

• Буде створена система адресної допомоги малозабезпеченим людям при підвищенні тарифів. Багатий має платити за бідного.

6. Формування активного громадянського суспільства з високими морально-етичними стандартами.

• Громадяни, які мають бажання брати участь в управлінні містом, запрошуватимуться на всі важливі заходи та засідання з правом отримання слова, а їх думка буде вноситись до відповідних протоколів та оприлюднюватися.

• Будуть надаватися безкоштовні послуги психолога для малозабезпечених верств населення (в тому числі алкоголе- наркозалежним та тим, хто страждає від азартних ігор).

• Громадським, молодіжним та іншим організаціям буде надана інформаційна допомога в отриманні зовнішнього фінансування (грантів) для різних проектів.

• Запрацює програма працевлаштування для молоді в органи місцевого самоврядування (гарантується відсутність кумівства, гідна заробітна плата, прийом на стажування без досвіду роботи тощо).

• Захищатимуться та розвиватимуться українські національні традиції і культура.

• Буде спрощена процедура відведення земельних ділянок під спортивні майданчики. Влада сприятиме створенню спортивних секцій і клубів з наданням відповідних приміщень на пільгових умовах. Заохочуватиметься меценатська підтримка програм для дітей та молоді.

7. Додаткові доходи громади.

Кошти, необхідні для виконання цієї програми, планується отримати з різноманітних джерел. Планується значне збільшення надходжень до міського бюджету за рахунок плати за землю, яка буде виділятися на конкурентних засадах. В 2010 р. буде проведено інвентаризацію всіх ресурсів громади, визначені найбільш ефективні шляхи їх використання.

Всі комунальні підприємства повинні приносити місту прибуток і будуть його приносити. Якщо фінансовий стан будь-якого комунального підприємства погіршується в часі, це буде ознакою для звільнення його керівника.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Самое интересно какими методами кандидат этого собирается достичь ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

БЛА-БЛА-БЛА!

• Інформація про всі конкурси, тендери та аукціони буде в деталях оприлюднюватися в ЗМІ. Люди знатимуть скільки та якої труби, запірної арматури, тощо закуплено та на ремонт яких будинків вони витрачені. Фірми-одноденки не будуть допускатися до процесу закупівель за бюджетні кошти. Виконання зобов’язань переможців буде гарантуватися банківськими гарантіями, ретельно контролюватися, а факти їх порушення оскаржуватись в судах.

Навскидку. Это реализовано давно. Но не мешает проводить заказные тендера, где победитель давно известен.

Схем миллион.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Самое интересно какими методами кандидат этого собирается достичь ?

Поверьте, сделать это легко , если с профессионализмом подойти к делу

и не воровать. Люди после войны вручную электростанции и заводы строили на руинах,

которые до сих пор работают. А в современных условиях наладить

инфраструктуру города не так сложно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Надеюсь, что кандидат, чья программа тут размещена, заглянет в эту ветку. А то,

.... А вот на какой ветке этого форума я предложил обсуждать программу, я уже и сам забыл :)

Жду от вас комментариев и предложений.

Виталий, ответьте пожалуйста Каким образом, конкретно, Вы собираетесь добиться "прозорості"?

1. Місто на долоні.

Місто потребує негайних корінних реформ. Головна мета – створити ефективну систему управління містом на засадах прозорості та дієвого громадського контролю зі зворотнім зв’язком. У першу чергу необхідно відновити довіру людей до влади, залучивши громадськість до вирішення наболілих проблем. Для цього будуть реалізовані наступні заходи:

• Всі найважливіші рішення влади будуть обговорюватися з громадою міста з своєчасною публікацією проектів рішень та отриманих пропозицій в засобах масової інформації (надалі ЗМІ). З представників політичних партій, які не увійшли до складу місцевих рад, та авторитетних громадських діячів міста буде створена Громадська Рада, яка буде постійно діючим органом громадського контролю та зворотнього з’язку з міською владою. Громадська Рада буде діяти за принципом міської ради через профільні комісії та мати право дорадчого голосу при ухвалені рішень міськими депутатами.

Сегодня практика обсуждения в СМИ тарифов на коммунальные услуги уже существует. И что это меняет? Да большинство жителей города понятия не имеют о том, что проходит это обсуждение. Инет есть не в каждой квартире, газеты тоже. Недавно "обсуждались" новые тарифы на воду и что? Тарифы на услуги тепловых сетей и услуги по вывозу мусора скоро тоже увеличатся. Что может поменять "обговорення"?

А на каких "засадах буде діяти Горомадська Рада"? И что такое "дорадчій голос"? Высказали они свое мнение и....?

• Інформація про всі конкурси, тендери та аукціони буде в деталях оприлюднюватися в ЗМІ. Люди знатимуть скільки та якої труби, запірної арматури, тощо закуплено та на ремонт яких будинків вони витрачені. Фірми-одноденки не будуть допускатися до процесу закупівель за бюджетні кошти. Виконання зобов’язань переможців буде гарантуватися банківськими гарантіями, ретельно контролюватися, а факти їх порушення оскаржуватись в судах.

• Всі складові тарифів на житлово-комунальні послуги, проїзд у міському транспорті тощо будуть відомі мешканцям міста. Навіть нефахівець зможе викрити факти завищення тарифів з-за неефективного управління, втрат енергії тощо. Необґрунтовано підвищити тарифи стане неможливо.

Вы действительно в это верите? Тогда объясните как "нефахівець зможе викрити факти завищення тарифів з-за неефективного управління, втрат енергії тощо. "

"Всі складові тарифів на житлово-комунальні послуги, проїзд у міському транспорті тощо будуть відомі мешканцям міста".

Для тех, кто не очень в этом ориентируется. За каждой составляющей тарифа стоит расчет, и данные в расчет берутся либо по факту предыдущего периода с учетом коэффициента роста цен, либо по нормативам.

Специалисту нужно время что бы проверить правильность расчета, нужны нормативки. А вы говорите "нефахівець зможе викрити". Простите, но это по меньшей мере смешно, если не сказать ........

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Из предвыборной программы Виталия Куприя

У першу чергу необхідно відновити довіру людей до влади

За інформацією Ярослава Корчевського, (источник ТУТ)

найближчими планами на посаді міського голови він вважає відновлення довіри людей до влади.

Что же, цели у нынешнего мэра были (есть?) такие же как и у одного из нынешних кандидатов.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Что же, цели у нынешнего мэра были (есть?) такие же как и у одного из нынешних кандидатов.

Тсю ну как в школе, один дал списать другому и делов то :)

ЗЫ: пока за свои обещания избранники не будут нести абсолютно никакой ответственности, обещать можно что угодно, кому угодно и в любых количествах.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Обсуждение ведется в русле это сделать невозможно, потому что ... невозможно.

Конструктивных идей пока не видно. Давайте пока от обратного. Если не нравится какой-либо пункт, значит, вероятней всего, вам нравится обратный по логическому содержанию.

Если кто-то критикует "необходимо возобновить доверие к власти", то значит он поддерживает "власть будет обманывать людей"

Если не нравится прозрачность, значит поддерживает закрытость.

Не нравится тендерная политика - будем проводить тендеры с допуском фирм-однодневок и т.п.

Если я пишу что-то и обещаю, то сделаю. Предлагаю конструктивное обсуждение. Не нравится пункт, пишем почему. Не уверены в его практическом воплощении - говорим, кто мне помешат это сделать, или еще лучше, предлагаем свой вариант. У меня нет времени отвечать на глупости.

У меня хоть какая-то программа есть. Я не слышал, что кто-либо из кандидатов говорит о программе, команде и т.д.

Я прекрасно понимаю, что 50% людей не пойдут на выборы, поскольку никому не верят и будут выступать против любой инициативы (в том числе на этом форуме). 10% могут прийти и проголовать против всех. Выиграет тот, кто убедит проголовать за него 50% из оставшихся 40% активных людей с верой в то, что можно еще что-нибудь изменить в этом мире. То есть выиграть может тот, кто получит поддержку всего 20% от общего числа избирателей. Мне это по силам.

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Обсуждение ведется в русле это сделать невозможно, потому что ... невозможно.

Конструктивных идей пока не видно. Давайте пока от обратного. Если не нравится какой-либо пункт, значит, вероятней всего, вам нравится обратный по логическому содержанию.

Если кто-то критикует "необходимо возобновить доверие к власти", то значит он поддерживает "власть будет обманывать людей"

Если не нравится прозрачность, значит поддерживает закрытость.

Не нравится тендерная политика - будем проводить тендеры с допуском фирм-однодневок и т.п.

Если я пишу что-то и обещаю, то сделаю. Предлагаю конструктивное обсуждение. Не нравится пункт, пишем почему. Не уверены в его практическом воплощении - говорим, кто мне помешат это сделать, или еще лучше, предлагаем свой вариант. У меня нет времени отвечать на глупости.

У меня хоть какая-то программа есть. Я не слышал, что кто-либо из кандидатов говорит о программе, команде и т.д.

Я прекрасно понимаю, что 50% людей не пойдут на выборы, поскольку никому не верят и будут выступать против любой инициативы (в том числе на этом форуме). 10% могут прийти и проголовать против всех. Выиграет тот, кто убедит проголовать за него 50% из оставшихся 40% активных людей с верой в то, что можно еще что-нибудь изменить в этом мире. То есть выиграть может тот, кто получит поддержку всего 20% от общего числа избирателей. Мне это по силам.

Я не писала, что мне не нравится какой-то пункт и уж тем более о том, что "нравится обратный по логическому содержанию".

А только попросила объяснить КАК Вы собираетесь этого достичь, затронув некоторые пункты Вашей программы.

Но, похоже, что ОБСУЖДЕНИЯ программы не предвидится.

По поводу "Если кто-то критикует "необходимо возобновить доверие к власти"".

Почему Вы решили что это критика? Мне, например, было интересно увидеть похожие цели у Вас и у ныне действующего мэра. Вот и решила поделиться этим на форуме.

Может я неправильно воспринимаю Ваш пост, но из него делаю следующий вывод: обсуждать Вы не намерены, т.к. у Вас "нет времени отвечать на глупости". Что же, если для Вас ответы на интересующие вопросы относительно выполнения/воплощения Вашей же программы в жизнь это "глупые вопросы", то.... жаль, мне действительно интересно было бы узнать как Вы собираетесь этого добиться будучи мэром.

Перед выборами мы слышим много обещаний. Я с выбором пока еще не определилась, поэтому мне интересно было бы не только ознакомится с программой кандидата, но и узнать, как он собирается это воплотить в реальность. Именно поэтому и задала Вам вопросы.

Да, и еще одно, простите, но не поняла значение первой фразы "Обсуждение ведется в русле это сделать невозможно......".

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
У меня нет времени отвечать на глупости.

Из всех сообщений в данной теме только сообщения Кармель адресованы непосредственно в ваш адрес с конкретными замечаниями по некоторым пунктам программы.

Вы считаете, что она понаписывала тут глупости? Очень странная позиция.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Я прекрасно понимаю, что 50% людей не пойдут на выборы, поскольку никому не верят и будут выступать против любой инициативы (в том числе на этом форуме). 10% могут прийти и проголовать против всех. Выиграет тот, кто убедит проголовать за него 50% из оставшихся 40% активных людей с верой в то, что можно еще что-нибудь изменить в этом мире. То есть выиграть может тот, кто получит поддержку всего 20% от общего числа избирателей. Мне это по силам.

Виталий, такое впечатление, что у вас одно на уме - цифры, проценты, личные рейтинги. Все разговоры о том как победить и только.

А о том, что будет после этих цифр вы как то говорить не очень желаете.

Здесь в данной ветке никто не поднимал вопрос о том сколько нужно процентов для победы, а вы всё считаете и считаете...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Да большинство жителей города понятия не имеют о том, что проходит это обсуждение. Инет есть не в каждой квартире, газеты тоже.

Да большинство жителей города и не желают иметь понятия о каких-то обсуждениях.

Вот обсудить (потом, когда уже всё случится) очередное повышение, опять же тихонько, с соседом (соседкой) на кухне, бия себя кулаком в грудь, это да, это можно.

А купить газету "Ведомости", в которой регулярно публикуют проекты регуляторных актов, и цена ей, кстати, совсем не заоблачная - гораздо сложнее.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Если я пишу что-то и обещаю, то сделаю.

Напомните хотя бы 1го украинского мера/премьера/президента который бы так не говорил?

У меня хоть какая-то программа есть.

Это успех, да.

ЗЫ: за недорого напишу любому кандидату программу-обещалку (на правах рекламы) :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Действительно, производит впечатление обычных обещаний.

Ничего против. Замечательно!

Но вот, когда наступит пора воплощения в жисть, возникнет вопрос о средствах. Сколько же денег понадобится для воплощения , скажем, пункта об энергетическом мониторинге?

Фірми-одноденки не будуть допускатися до процесу закупівель за бюджетні кошти - замечательный пункт!

И сколько тендеров будут обжалованы в связи с ним???

Много вопросов, но Вы же не собираетесь обсуждать глупости!

Значит, уже сейчас отказываетесь от одного из прунктов своей программы - обсуждать все важные начинания с общественностью!

А когда станете мэром, то кому поручите обсуждать? Вам будет недосуг принимать участие в общественных слушаниях.

Есть конкретные вопросы по выполнению пунктов Ваших обещаний, Виталий.

Но Вы отвечать на эти вопросы не намерены.

Тогда просто закройте ветку.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
В связи с недавно открывшимися обстоятельствами моей семейной жизни, я хотел бы больше уделять ей внимание.

Избирательная кампания занимает уйму сил и времени. Общение на форуме важно, но получается, что я и на работе недорабатываю, и семья после работы страдает.

Поэтому хочу прекратить свое общение на форуме...........................

Еще раз спасибо всем за содержательные дискуссии.

Итак, Виталий Куприй попрощался с форумчанами как только дошло до обсуждения его предвыборной программы. Жаль. Мне, действительно, искренне жаль, что кандидат на пост мэру УЖЕ не может/хочет обсуждать/общаться.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Как всегда трёх этажные программы, обещания, розовые очки перед выборами

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Обещаю Всем и Всё. Голосуйте за меня.

Одновременнос сниму порчу. :)

Читаю прогаммки и интересно, почти все пункты начинаются с Буде. А если Не буде?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Читаю прогаммки и интересно, почти все пункты начинаются с Буде. А если Не буде?

Не придирайтесь: составлено правильно - повторение слова "буде" несколько раз подряд наподсознательном уровне убеждает читающего в том, что это будет выполнено.

Не зря "буде" идет подряд в первом блоке - самом легком для восприятия.

Дальше читать будут неногие - сложно для восприятия. Будут выхвачены отдельные слова, типа борьба с коррупцией, бесплатный проезд и т.д.

Блестяще составлена программа! С точки зрения политтехнологии

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1. Місто на долоні.

Місто потребує негайних корінних реформ. Головна мета – створити ефективну систему управління містом на засадах прозорості та дієвого громадського контролю зі зворотнім зв’язком. У першу чергу необхідно відновити довіру людей до влади, залучивши громадськість до вирішення наболілих проблем. Для цього будуть реалізовані наступні заходи:

...

Очманіти!! :drag: Вот интересно,не стыдно ли Виталию за то,что он просто передрал,а (по другому это не неазовешь!) программу И.Лесничего! Все то,что писал Лесничий в разных темах,отвечал на разные вопросы---все появилось у Куприя в программе! Позор! :nono: Все выяснил и мол извините полюбил семью,? Ухожу! Вот интересно,если спросить у Куприя по всем пунктам ответ,как он вообще себе это представляет! Каким образом все собираерся воплощать в жизнь... :fool: ПЛАГИАТОР-ОРАТОР-МАССОВИК ЗАТЕЙНИК!

Изменено пользователем ванёк
Желательно воздерживаться от цитирования слишком объёмных сообщений.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Очманіти!! :drag: Вот интересно,не стыдно ли Виталию за то,что он просто передрал,а (по другому это не неазовешь!) программу И.Лесничего!

А я думала что Лесничий и Куприй друзья и программа у них может быть если не одна то очень близкая по содержанию

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Вот мне все нравится в программе. Не нравится одно - сколько будет стоить построение рая в отдельно взятом городе - неизвестно.

Ну, есть, например, предприятие "Лизинг", занимающееся поставками большегрузного пассажирского транспорта. В Одессе воспольовались его услугами. Теперь скандал - из--за неуплат автобусы собираются изымать. Дальше. В свое время купили две уборочные машины - "элефанты". За городские деньги. Передали их в аренду частникам. Потом оказалось, что город должен частнику. И машины плавно перешли ему в счет неуплаты. Может быть хорошая схема для приобретения за бюджетные средства техники и передачи их частникам.

А Виталий не хочет обсуждать такие глупые вопросы?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Очманіти!! :drag: Вот интересно,не стыдно ли Виталию за то,что он просто передрал,а (по другому это не неазовешь!) программу И.Лесничего!

А я думала что Лесничий и Куприй друзья и программа у них может быть если не одна то очень близкая по содержанию

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...