Перейти к публикации
sfinks

Восстановление прав в случае утери.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Подскажите кто знает - в случае утери прав что надо для восстановления - по срокам, деньгам, ориентировочно,

как официально так и через дать на лапу в гаи.Потерял, пока подожду может вернут.

Изменено пользователем sfinks

Поделиться сообщением

Подскажите кто знает - в случае утери прав что надо для восстановления - по срокам, деньгам, ориентировочно,

как официально так и через дать на лапу в гаи.Потерял, пока подожду может вернут.

С ситуацией не знаком. Но Стандартно всегда при утере доков дают объяву в газете. Без наличия такого объявления дальше дело по восстановления не двинеца. Вроде так.

Поделиться сообщением

С ситуацией не знаком. Но Стандартно всегда при утере доков дают объяву в газете. Без наличия такого объявления дальше дело по восстановления не двинеца. Вроде так.

По-моему, никаких объяв.

МРЕО заявление, справка из ГАИ о нелишении и, скорее всего пересдача.

Поделиться сообщением

По-моему, никаких объяв.

Пересдача 100%

Поделиться сообщением

По-моему, никаких объяв.

Ну объявление типа "Прошу считать не действительным док такой та в связи с утерей". Сын Герман буквально на днях потерял удостоверение заммина. Журналисты из такого из объявы об этом и узнали. Вроде нада объява. При утере любого дока. Но "вроде", на 100% не знаю.

Поделиться сообщением

Вопрос регулируеься такими НПА:

Інструкція про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...282470525740740

Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...nreg=340-93-%EF

Никаких объявлений не нужно.

Экзамен сдавать нужно заново. Если бы была кража, то без экзаменов.

2.28. У разі втрати посвідчення водія видається нове посвідчення водія з відміткою "Дублікат". На період оформлення дубліката посвідчення водія видається тимчасовий талон на право керування транспортним засобом відповідної категорії на два місяці після складання громадянином теоретичного і практичного іспитів. У разі потреби (надсилання запиту і одержання на нього відповіді, з'ясування окремих обставин, які пов'язані з втратою посвідчення тощо) строк дії талона може бути продовжений на один місяць.

Видача дубліката посвідчення водія замість втраченого у зв'язку із крадіжкою, стихійним лихом, пожежею, повінню тощо, якщо це підтверджено відповідними документами, проводиться без складання іспитів.

2.29. Обмін тимчасового талона на право керування транспортним засобом на посвідчення водія проводиться лише після перевірки особи на вчинення нею адміністративних правопорушень. Якщо провести таку перевірку в РЕП ДАІ неможливо, обмін талона здійснюється після подання довідки про непозбавлення особи права на керування транспортним засобом, виданої підрозділом Державтоінспекції за зареєстрованим місцем проживання. Якщо особа без поважних причин не здійснила обмін тимчасового талона на посвідчення водія протягом трьох місяців після закінчення строку, на який він був виданий, дублікат посвідчення водія видається після складання такою особою теоретичного і практичного іспитів. Особам, які втратили тимчасовий талон на право керування транспортним засобом, виданий на період оформлення дубліката посвідчення водія, новий талон видається на загальних підставах.

2.30. У разі неможливості перевірити факт попередньої видачі посвідчень водія або свідоцтв про закінчення закладу за наявними базами даних до РЕП ДАІ за місцем їх видачі в триденний термін направляються письмові запити. На період отримання відповіді на запити особам видаються

тимчасові талони строком на 2 місяці.

2.31. Видача тимчасових талонів проводиться за книгами обліку видачі тимчасових талонів на право керування транспортними засобами (додаток 10) під особисті підписи осіб, які отримують тимчасові талони. Якщо облік тимчасових талонів ведеться за допомогою комп'ютерної техніки, то по кожній тисячі бланків тимчасових талонів друкується реєстр тимчасових талонів на право керування транспортними засобами (додаток 11) у порядку зростання номерів їх бланків. Реєстри зшиваються в окремі книги. Про отримання тимчасових талонів особи розписуються в екзаменаційних листах. При видачі посвідчення водія тимчасові талони вилучаються і долучаються до матеріалів справи.

Поделиться сообщением

Документы нужно предоставлять такие (п. 2.1 Інструкції):

- паспорт або документ, що його замінює, з відміткою органу внутрішніх справ про реєстрацію місця проживання;

- картку водія або довідку РЕП ДАІ про підтвердження факту видачі посвідчення водія;

- свідоцтво про закінчення закладу;

- посвідчення водія та талон попереджень (у разі наявності);

- рішення керівника управління (відділу) Державтоінспекції головних управлінь, управлінь МВС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за місцем складання іспитів у РЕП ДАІ про допуск до складення іспитів осіб, місце проживання яких зареєстроване на території інших адміністративно-територіальних одиниць, і довідка з підрозділу Державтоінспекції за місцем реєстрації проживання про непозбавлення права на керування транспортними засобами (у разі складання іспитів поза місцем реєстрації або місцем проживання);

- документ, що підтверджує керування транспортним засобом (у разі потреби);

- дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см;

- медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортним засобом відповідної категорії;

- квитанції про сплату коштів за бланкову продукцію та послуги Державтоінспекції.

Поделиться сообщением

Права были украдены, пересдача была все равно. Ну так было в марте. :)

Поделиться сообщением

Права были украдены, пересдача была все равно. Ну так было в марте. :)

Странно. Ваня кажэ шо при краже нет пересдачи. А он всегда говорит языком Закона. Тада выходит шо МРЭО не законно затребовало пересдачу. Наверное Вам не повезло. Ваще МРЭО самая законопослушная структура, после ГАИ. :-P

Поделиться сообщением

Спс всем за ответы, вроде ясно всякие бумаги проблем не составят , помотаться только надо - основное пересдача экзамена.

А чтобы дождаться экзаменов сколько надо времени? я так понимаю не сегодня пришел а завтра экзамены, то есть как долго надо ждать?

Поделиться сообщением

А чтобы дождаться экзаменов сколько надо времени? я так понимаю не сегодня пришел а завтра экзамены, то есть как долго надо ждать?

На этот вопрос законодательство ответ не даёт. Может и на следующий день, может экзамены принимаются по графику, например раз в неделю. Т.е. надо уточнять непосредственно в ГАИ.

Странно. Ваня кажэ шо при краже нет пересдачи. А он всегда говорит языком Закона. Тада выходит шо МРЭО не законно затребовало пересдачу. Наверное Вам не повезло. Ваще МРЭО самая законопослушная структура, после ГАИ. :-P

Мож не подтвердили "відповідними документами" факт кражи.

Опять же в Инструкции не указано - какие это должны быть документы (постановление о возбуждении уголовного дела, или покатит постановление об отказе в ВУД, а мож ГАИ не устроит ни то ни другое...).

Поделиться сообщением

надо уточнять непосредственно в ГАИ.

В МРЭО

Поделиться сообщением

ну это ж ГАИ? ))

ГАИ традиционно называют здание на Магнитогорской. А МРЭО в Романково. Несколько разный маршрут :)

Поделиться сообщением

Говоря о ГАИ я конечно подразумевал МРЕО, просто написал обобщающим словом (здесь можно было употребить и слово "милиция", например), и думаю Сфинкс понял, что дорога ему именно в МРЕО, тем более он водитель со стажем.

А вы, Михаил, оказывается, вредный :)

Поделиться сообщением

Говоря о ГАИ я конечно подразумевал МРЕО, просто написал обобщающим словом (здесь можно было употребить и слово "милиция", например), и думаю Сфинкс понял, что дорога ему именно в МРЕО, тем более он водитель со стажем.

А вы, Михаил, оказывается, вредный :)

Нет, я совсем не вредный.

Просто, если бы я вместо МРЭО (по рекомендации) поехал в ГАИ, я бы расстроился :)

Поделиться сообщением

На этот вопрос законодательство ответ не даёт. Может и на следующий день, может экзамены принимаются по графику, например раз в неделю. Т.е. надо уточнять непосредственно в ГАИ.

Я это понимаю, но может кто-то ответит попадавший в такую ситуацию, к примеру Марья в топике писала что восстанавливала права в марте.

Поделиться сообщением

и думаю Сфинкс понял, что дорога ему именно в МРЕО,

А я бы на его месте сначала таки заехал бы в ГАИ и взял бы там справку о нелишении ВУ :)

Поделиться сообщением

А я бы на его месте сначала таки заехал бы в ГАИ и взял бы там справку о нелишении ВУ :)

Это по-любому. Об этом писали :)

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...