Перейти к публикации
Дмитрий Павлусь

Помогите составить иск в суд по ст.122ч2КоАПП

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Такая ситуация (сразу говорю что ситуация не со мной) . Ехал мой коллега на машине. На пересечения улиц с выезда со второстепенной дороги на главную висит знак "СТОП". Сплошной линии нет. За поворотом стоял экипаж ГАИ.

Водитель остановился до поворота до знака СТОП. И поехал. При повороте его тормознули ГАИ и предъявили фотоснимок на фотоаппарате Canon где видно что он выехал на перекресток без остановки.

Выписали протокол и постановление по ст.122 ч2 КОАПП. Водитель в пояснении написал что он не согласен с нарушением и что свидетелей нет. И что написал что они не имеют право проводить фотосъемки данного нарушения данным фотоаппаратом.

Подскажите как оспорить данное постановление.

Это случилось у нас в городе на перекрестке Аношкина - Ленина

Поделиться сообщением

Такая ситуация (сразу говорю что ситуация не со мной) . Ехал мой коллега на машине. На пересечения улиц с выезда со второстепенной дороги на главную висит знак "СТОП". Сплошной линии нет. За поворотом стоял экипаж ГАИ.

Водитель остановился до поворота до знака СТОП. И поехал. При повороте его тормознули ГАИ и предъявили фотоснимок на фотоаппарате Canon где видно что он выехал на перекресток без остановки.

Выписали протокол и постановление по ст.122 ч2 КОАПП. Водитель в пояснении написал что он не согласен с нарушением и что свидетелей нет. И что написал что они не имеют право проводить фотосъемки данного нарушения данным фотоаппаратом.

Подскажите как оспорить данное постановление.

Это случилось у нас в городе на перекрестке Аношкина - Ленина

Я так и понял на каком перекрёстке :rolleyes:. А предъявили наверное видео а не фото. Опечатка?

Пишем в суд не нарушал. Доказательств не было. По бездоказательности обвинения пункты можете взять тута. В моём иске можете взять и структуру самого иска как документа. Будут детальные вопросы обещаю ответы.

И. Хай товарищ в следующий раз останавливается. :excl: Это ж не сложно

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

да, интересно вот как на фото видно, что машина проехала без остановки..

Поделиться сообщением

Я так и понял на каком перекрёстке :rolleyes:. А предъявили наверное видео а не фото. Опечатка?

Пишем в суд не нарушал. Доказательств не было. По бездоказательности обвинения пункты можете взять тута. В моём иске можете взять и структуру самого иска как документа. Будут детальные вопросы обещаю ответы.

И. Хай товарищ в следующий раз останавливается. :excl: Это ж не сложно

Уточнил ситуацию да видеосъемка ты прав.

Теперь так в какой суд подавать:

Машина зарегистрирована в Днепропетровске в Ленинском районе.

Мой коллега управляет ей по доверенности.

Нарушение случилось на перекрестке Аношкина-Ленина а коллега живет в Днепровском районе.

Какой размер Госпошлины.

А по поводу нарушения. Он остановился за 5 м до знака так как там стояла машина.

И потом далее без остановки повернул с Аношкина на Ленина в сторону ж/д вокзала.

На видео знак не виден.

Поделиться сообщением

Уточнил ситуацию да видеосъемка ты прав.

Теперь так в какой суд подавать:

Машина зарегистрирована в Днепропетровске в Ленинском районе.

Мой коллега управляет ей по доверенности.

Нарушение случилось на перекрестке Аношкина-Ленина а коллега живет в Днепровском районе.

Какой размер Госпошлины.

А по поводу нарушения. Он остановился за 5 м до знака так как там стояла машина.

И потом далее без остановки повернул с Аношкина на Ленина в сторону ж/д вокзала.

На видео знак не виден.

1) Я подаю всегда по месту прописки в днепровский суд (и даже если штраф выписан хоть в Токмаке) хотя машина зарегистрирована в полтаве. Хай подаёт в Днепровский.

2) Я отнёс иск 9 августа, сдал в канцелярию. не взяли ни копейки, приняв документы.

3) Забудь про видео. Это не доказ. Рассматривать в суде будут тока доказы. Ну должны по крайней мере :cowboy:

Поделиться сообщением

1) Я подаю всегда по месту прописки в днепровский суд (и даже если штраф выписан хоть в Токмаке) хотя машина зарегистрирована в полтаве. Хай подаёт в Днепровский.

2) Я отнёс иск 9 августа, сдал в канцелярию. не взяли ни копейки, приняв документы.

3) Забудь про видео. Это не доказ. Рассматривать в суде будут тока доказы. Ну должны по крайней мере :cowboy:

Я тебе в личку скину переделанный с твоего иск ты если что откорректируй на завтра ок?

Поделиться сообщением

а кто выписал протокол? Уж не мой ли любимый Мамчур? Он там позавчера вроде стоял.

Я тебе в личку скину переделанный с твоего иск ты если что откорректируй на завтра ок?

Вечером гляну. кидай на почту лучше или прям здесь. Не в личку.

Прошу обязательно заметить! Я не занимаюсь профдеятельностью в сфере автоправа. Использование моих материалов под Вашу собственную ответственность. И шоб без обид если шо. :butcher:

Поделиться сообщением

а кто выписал протокол? Уж не мой ли любимый Мамчур? Он там позавчера вроде стоял.

Вечером гляну. кидай на почту лучше или прям здесь. Не в личку

Вроде бы Мизюн А.С. Почту дай мне в личку

Поделиться сообщением

Кстати вопросик: А есть где то заложено такое что инспектор ДПС не имеет право составлять одновременно протокол и постановление. Или все же имеет?

Поделиться сообщением

Постанова должна быть выписана хоть немного позже протокола,поскольку протокол это документальная фиксация нарушения,а постанова вытекающие последствия.

Изменено пользователем Альф

Поделиться сообщением

Постанова должна быть выписана хоть немного позже протокола,поскольку протокол это документальная фиксация нарушения,а постанова вытекающие последствия.

Одновременно подали на подпись - указываем в иске что нарушили права не дали возможность ознакомиться, получить юрконсультацию и т.п. есть соответствующая норма закона. Щас не помню, найду

Поделиться сообщением

В принципе суд можно выиграть без проблем.Но в виде доказательств надо сделать фото перекрестка с того места где стоят гаишники,что бы показать что они ни фига не могли видеть как машина останавливалась,а только видели когда уже ехала.А в идеале еще зафотать и самих доблестных гаишников за работой,благо они там часто пасутся.

Поделиться сообщением

Кстати вопросик: А есть где то заложено такое что инспектор ДПС не имеет право составлять одновременно протокол и постановление. Или все же имеет?

http://forum3.sobitie.com.ua/index.php?sho...mp;#entry272835

Поделиться сообщением

Форумный лаконист :beach:.

Мистер. Я тока утром там ехал а вот не помню. Разметка "стоп-линия" там есть или тока знак? Если есть разметка то не затёрта ли она, и как действовал товарищ? Тока Реально, для меня. Шоб понимать. Он просто проехал следом за впереди идущей машиной? Он Стал раньше знака стоп? Расскажите как было реально, ну или хоть как рассказал товарищ

Поделиться сообщением

"С нарушением не согласен.Съемка проводилась на любительский цифровой аппарат «CANON». Я не признаю свою вину. Свидетелей нет "

Филологи блина. "Я не признаю СВОЮ ВИНУ"! Виноват но не признаю, так выходит? Первое предложение пояснений самое адекватное, остальное зря. но эт не страшна, просто заметил.

Поделиться сообщением

Форумный лаконист :beach:.

Мистер. Я тока утром там ехал а вот не помню. Разметка "стоп-линия" там есть или тока знак? Если есть разметка то не затёрта ли она, и как действовал товарищ? Тока Реально, для меня. Шоб понимать. Он просто проехал следом за впереди идущей машиной? Он Стал раньше знака стоп? Расскажите как было реально, ну или хоть как рассказал товарищ

Значит так: Я не знаю есть ли там стоп линия или нет но знак есть.

Теперь по сути(как мне рассказали): Ехал прямо перед выездом на перекресток остановилась впереди идущая машина. Он остановился за ней за 2-3 м.

машина поехала он подъехал к перекрестку и так как не было помех (на Мурахтова горел по Ленина красный) то далее без остановки повернул направо в сторону ж/д вокзала.

За метров 30 от перекрестка был остановлен сотрудником ГАИ и ему предъявили видео на фотоаппарате CANON где у них видно что он выехал с перекрестка без остановки около самого перекрестка.

Но мне подсказали другие люди

2.2 "Проїзд без зупинки заборонено". Забороняється проїзд без зупинки перед розміткою 1.12 (стоп-лінія) (див. додаток 2) (306а-2001-п), а якщо вона відсутня - перед знаком.

То есть, в данном случае водитель должен был остановиться перед знаком. На каком расстоянии - тупые украинские Правила умалчивают.

Щас он уехал . Как приедет у меня к нему будет вопрос: не стояли ли сотрудники ДПС как обычно любят либо на тратуаре либо за углом.

Поделиться сообщением

1) Значит так: Я не знаю есть ли там стоп линия или нет но знак есть.

2) Как приедет у меня к нему будет вопрос: не стояли ли сотрудники ДПС как обычно любят либо на тратуаре либо за углом.

1) про разметку существенно, уточните лучше.

2) стоят они там вне зоны видимости тех поворачивающих водителей (за углом), которых позже и привлекают за не остановку. Работают с бытовым фотиком.

Поделиться сообщением

Гаишники стоят на обочине(тротуаре),но видно их нормально.Тут вряд ли подкопаешься.

Поделиться сообщением

Гаишники стоят на обочине(тротуаре),но видно их нормально.Тут вряд ли подкопаешься.

Когда я с аношкина поворачиваю на ленина в сторону вокзала, то на момент проезда знака СТОП я гайцев не вижу (ну или не присматривался). А вот проехав , выезжая на перекрёсток и поворачивая, лишь повернув вижу гайцев. на момент моего якобы нарушения проезда знака СТОП они находятся за углом перекрёстка на существенном удалении, вне прямой видимости

Поделиться сообщением

1) про разметку существенно, уточните лучше.

2) стоят они там вне зоны видимости тех поворачивающих водителей (за углом), которых позже и привлекают за не остановку. Работают с бытовым фотиком.

СТОП ЛИНИИ НЕ ВИДНО.

Поделиться сообщением

Стоп-линии там нет. Необходимо останавливаться прямо под столбом, на котором висит сам знак.

Со слов гаишника, который меня на ремни оформлял на том самом месте.

Поделиться сообщением

составить заявление в суд

Стоп-линии там нет. Необходимо останавливаться прямо под столбом, на котором висит сам знак.

Со слов гаишника, который меня на ремни оформлял на том самом месте.

Правильно гаец казав. Нада перед столбом со знаком останавливаться. Тока ниде не написано за метр, за два, за 10м или впритык к вообразимой линии от столба перпендикулярно дороге. Не запрещено стать за 3м до знака. Вот в чем фишка.

Поделиться сообщением

Мистер, принимай.

До Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська

Позивач:

Абдурахман Ібн Хаттабич

51900, м. Дніпродзержинськ,

Індекс, Вул.. Магнітогорська,6

Тел.0(50)1020102

Відповідач:

ДПСРДПСВДАІ м. Дніпродзержинська

В особі Інспектора ДПСРДПСВДАІ м. Дніпродзержинська

старшини міліції Мізюн Олександра Сергійовича.

М. Дніпродзержинськ, вул. Магнітогорська,6.

Тел.0(569)533270

Адміністративний позов (скарга)

Щодо оскарження правового акту індивідуальної дії

суб’єкта владних повноважень у справах про

притягнення до адміністративної відповідальності.

17 серпня 2010 р. інспектором ДПС ДАІ м. Дніпродзержинська Мізюн Олександром Сергійовичем, службовий автомобіль з державними номерами №1021 серії 08 (надалі - Відповідачем) винесено постанову АЕ № 314643 (надалі - Постанова) на підставі протоколу про адміністративне порушення АЕ1 № 135083 (надалі - Протокол), у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі - КУпАП) щодо мене, а саме, що я:

«керуючи автомобілем ЗАЗ 110207 д/н АЕ0000АЕ, рухаючись в м. Дніпродзержинську на перехресті проспекту Аношкіна та проспекту Леніна, не виконав вимог дорожнього знаку 2.2. «Проїзд без зупинки заборонено», чим порушив правила проїзду перехресть». В протоколі зазначено що я порушив п.16.1 Правил дорожнього руху (надалі – ПДР).

Постанова не відповідає обставинам справи та вимогам законодавства з таких підстав:

1. Я рухався на автомобілі ЗАЗ 110207 д/н АЕ0000АЕ по проспекту Аношкіна у напрямку проспекту Леніна, плануючи на перехресті Аношкіна/Леніна повернути праворуч у напрямку залізничного вокзалу. Під'їхавши до перехрестя, рухаючись в крайній правій смузі, згідно до ПДР, я зупинився перед дорожнім знаком пріорітету 2.2. ««Проїзд без зупинки заборонено». Згідно до розділу 33 ПДР в п.2. пп.2.2. зазначено: «"Проїзд без зупинки заборонено". Забороняється проїзд без зупинки перед розміткою 1.12 (стоп-лінія), а якщо вона відсутня - перед знаком.»

Враховуючи відсутність розмітки 1.12. я вчинив згідно до ПДР, не порушуючи їх вимог, зупинившись перед знаком 2.2, для подальшого руху праворуч. Я зазначив Відповідачу що не порушував ПДР.

2. Відповідач не надав жодних доказів мого нібито порушення, і єдиним аргументом, яким він користувався підчас бесіди зі мною, були невідомі мені дані, зі слів Відповідача, наявні в пам’яті побутового фотоапарату «Кенон». Однак ні в Протоколі ні в Постанові Відповідач не зазначив будь яких доказів. Тобто докази у Відповідача відсутні. Вважаю будь-які дані з фотоапарату, якщо вони взагалі були наявні у Відповідача, не були використані і відповідно задокументовані, з наступних причин:

а) ст. 251 КУпАП чітко зазначає, що доказами в справі про адміністративне правопорушення можуть бути лише технічні прилади, «що мають функції фото - і кінозйомки, відеозапису»;

б) Наказ №33 МВС України надає повний перелік технічних засобів, що можуть використовуватися в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень ПДР і будь яка побутова фото-відео техніка у переліку технічних засобів вищезазначеного Наказу №33 відсутня, а от же не могла використовуватися Відповідачем відносно мене.

Окремо зазначу, що відповідно до п. 2.13 Інструкції «З організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», до Протоколу, складеного з використанням показань технічних приладів, долучаються фото -, відео - або інші матеріали, на яких зафіксовані показання цих приладів. Зі змісту Протоколу видно, що до нього не надано будь-яких матеріалів, на яких зафіксовано показання побутового фотоапарату «Кенон», що є порушенням вимог наведеної Інструкції. Також зазначу, що згідно з ст.14-1 КУпАП законною є тільки фіксування порушення приладами автоматичної фото -, кіно - або відео зйомки. Фіксування «вручну» не відповідає вимогам законодавства.

Дані побутового фотоапарату «Кенон» не можуть використовуватися у якості доказів у справах про адміністративне правопорушення і, певен, саме з цієї причини, Відповідач не зазначив у Протоколі та Постанові будь яких доказів моєї нібито провини.

3. Не маючи законних доказів моєї провини, Відповідач при винесенні Постанови скористався так званим «спрощеним підходом», бездоказовим, що суперечить п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України №14 від 23.15.2005 року.

4. Відповідач порушив вимоги положення ст. 280 КУпАП, адже Відповідачем достеменно не встановлено, чи був винен у правопорушенні саме я, враховуючи відсутність будь яких доказів відносно моєї нібито провини.

5. Відповідач порушив Розпорядження №466 МВС України від 21.05.2010 року в частині 1.6, яка наказує «Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото -, відеоматеріалів, показів свідків тощо)».

6. Надавши мені одночасно на підпис і Протокол і Постанову, Відповідач відверто поправ мої громадянські права, порушивши вимоги ст.268 КупАП, а саме: я не був ознайомлений з матеріалами справи, не встиг заявити клопотання, при розгляді справи не зміг скористатися юридичною допомогою адвоката або іншого фахівця у галузі права.

7. Відповідач також порушив Розпорядження №466 МВС України від 21.05.2010 року в частині 1.2, яка наказує «Не допускати випадків здійснення контролю за дотриманням водіями правил дорожнього руху із місць, закритих для візуального огляду учасникам дорожнього руху (об'єкти дорожнього сервісу, зелені насадження тощо)». Дорожній знак пріоритету 2.2. (за нібито порушення вимог якого відносно мене і був складений Протокол) і власне я на автомобілі (у крайній правій смузі), знаходилися на вулиці Аношкіна. А Відповідач, фіксуючи порушення на проспекті Аношкіна, власне знаходився праворуч вулиці Аношкіна, на проспекті Леніна, потайки сховавшись подалі серед дерев. Під’їзжаючи по проспекту Аношкіна до перехрестя з проспектом Леніна, Відповідач, фіксуючий правопорушення на проспекті Аношкіна, де і встановлений дорожній знак 2.2. був закритий для візуального огляду учасниками дорожнього руху.

Бездоказові звинувачення проти мене, зазначені в Протоколі і Постанові, власне дії самого Відповідача взагалі є упередженими і незаконними. Відсутність законних доказів при винесенні Постанови, порушення Наказів і Розпоряджень МВС, Постанов Пленуму Верховного Суду України, Постанов Кабінету Міністрів України, КупАП, вказують на незаконність і непрофесійність дій Відповідача.

З огляду на викладене вважаю, що дії Відповідача були незаконними і непрофесійними.

За вищезазначених умов, у моїх діях відсутній склад правопорушень, зазначених у Постанові.

Згідно ст.72 КАСУ, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на Відповідача.

Відповідно до вимог ст.288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 10, 258, 283, 287 – 289,

292 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.2,17,18, 19,

99,100, 104,105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Визнати незаконними і неправомірними дії Відповідача по складанню постанови та притягненню мене до адміністративної відповідальності.

3. Зазначену Постанову АЕ № 314643 від 17 серпня 2010 року у справі про адміністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу правопорушення.

4. За непрофесійність, незаконність дій Відповідача, враховуючи попередження мною його про це, враховуючи ч.2 ст.25 Закону України про міліцію, прошу зобов’язати Відповідача принести мені публічне вибачення в будь якому друкованих ЗМІ м. Дніпродзержинська і надати мені поштою примірник друкованого ЗМІ з офіційними вибаченнями Відповідача на мою адресу.

Дата підписання 8 серпня 2010 р.

Абдурахман Ібн Хаттабич _____________________ (підпис)

Додатки:

1. Оригінал мого примірника Протоколу АЕ1 № 135083.

2. Оригінал мого примірника Постанови АЕ № 314643.

3. Копія водійських прав ХХХ № 243000, на одному аркуші.

4. Копія Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу АІХ № 004004, на одному аркуші.

Терь слушаем замечания/предложения форумчан. Мистер. В Ворде (с выделениями красным цветом текста, означающими что данный текст Правильно должна внести Ваша сторона, т.к. у меня отсутствовали необходимые данные) Иск сброшу завтра, но не обещаю шо сразу с утра, т.к. не сразу появлюсь на офисе, а ваше Мыло дома у меня отсутствует. Если решите дополнить изменить Иск - Ваше полное право, не возражаю. Моя обещанная часть работы выполнена. С наилучшими пожеланиями, Скиф. :)

Поделиться сообщением

Не про модераторство. Так. Один максимум два подвига (Иска) в неделю! Не более. Шоб не обижались шо одному помог а на другого забил. Бо ни какой сексуальной жизни не останется. ;-) У нас вон Вань еще более и главно профильно подкован. А мне (пака) просто интересна клипать Иски на уровне хобби.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...