Перейти к публикации
Мелешко Влад

Конкурс "Дніпродзержинськ має таланти" залишився без уваги місцевих ЗМІ

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

05 червня на пл. Дзержинського відбувся конкурс «Дніпродзержинськ має таланти» Дніпродзержинськ новини. Цю подію, присвячену до Дня захисту дітей підтримали багато городян і фінансово і морально і організаційно. Фактично, свято відбулось без участі місцевої влади завдяки підтримці небайдужих членів громади міста серед яких були і відомі особистості і ті що побажали це не афішувати. В такому форматі громадський захід проводився вперше у місті. Така подія трапляєтся не так часто і на мій погляд має непересічний характер. Але у свіжій місцевій пресі немає навіть строки про це. Невже важливість новини залежить від того проплачена чи вона, або вона є просто цікавою і непересічною новиною?

новини Дніпродзержинська

Поделиться сообщением

05 червня на пл. Дзержинського відбувся конкурс «Дніпродзержинськ має таланти» http://grad-dndz.info/node/830. Цю подію, присвячену до Дня захисту дітей підтримали багато городян і фінансово і морально і організаційно. Фактично, свято відбулось без участі місцевої влади завдяки підтримці небайдужих членів громади міста серед яких були і відомі особистості і ті що побажали це не афішувати. В такому форматі громадський захід проводився вперше у місті. Така подія трапляєтся не так часто і на мій погляд має непересічний характер. Але у свіжій місцевій пресі немає навіть строки про це. Невже важливість новини залежить від того проплачена чи вона, або вона є просто цікавою і непересічною новиною?

1. Организация слабая... я об этом не знал... Увы я не смотрю тв !

2. А с чего это местное СМИ должно поддерживать коммерческие проекты Тв каналов, еще и с политическим подмесом ?

3. Пробывали приглашать прессу ?

Поделиться сообщением

З фольклорним номером виступив Сергій Віаделароса.

IMG_1567.jpg

так вот он какой Каменчанин

Поделиться сообщением

1. Организация слабая... я об этом не знал... Увы я не смотрю тв !

2. А с чего это местное СМИ должно поддерживать коммерческие проекты Тв каналов, еще и с политическим подмесом ?

3. Пробывали приглашать прессу ?

Дніпродзержинськ новини

мы тоже не знали, простой пресс-релиз решил бы вопрос

#### написали, но криво... у них брать новость, писать своими словами, а потом выслушивать требования к копирайтам - просто лень

это вопрос не цензуры, это вопрос организации мероприятия - сами провтыкали :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Я не хотел бы анализировать уровень организации мероприятия, он зависит от бюджета самого мероприятия. А бюджет был очень скромный, т.к. формировался за счет пожертвований. Речь об "экономической" цензуре: факт игнорирования свидетельствует о том, что новости, которые влияют на общественное мнение поступают в СМИ только из "проплаченных" источников, а объективным новостям не придают значения. Политический аспект цензуры в данном конкретном случае я опускаю, думаю здесь все понятно.

Дніпродзержинськ

Поделиться сообщением

Я не хотел бы анализировать уровень организации мероприятия, он зависит от бюджета самого мероприятия. А бюджет был очень скромный, т.к. формировался за счет пожертвований. Речь об "экономической" цензуре: факт игнорирования свидетельствует о том, что новости, которые влияют на общественное мнение поступают в СМИ только из "проплаченных" источников, а объективным новостям не придают значения. Политический аспект цензуры в данном конкретном случае я опускаю, думаю здесь все понятно.

я думаю, что нужно было сначала сделать все возможное в рамках бюджета мероприятия, а потом говорить о цензуре

иначе ваши выводы выглядя просто надуманными...

что до малого бюджета: не один раз делали масштабные мероприятия на голом энтузиазме (например, Дни уважения к велосипедистам, позже - Велодни в Днепропетровске) и могу сказать, что в вашем случае стоит все таки поискать причину в себе

Поделиться сообщением

Владе, я, звичайно, можу помилятись, але здається, Ви просто підшукали привід, щоб присоромити місцевих журналістів, мовляв, новини - лише за бабло! Воно-то може, й так, але щодо цього заходу, то особисто мені було просто нецікаво. І я б не став читати в газеті інформацію про нецікавий захід.

Поделиться сообщением

Да достаточно посмотреть как это "интересно" по кол-ству постов в этой теме.

Поделиться сообщением

здається, Ви просто підшукали привід, щоб присоромити місцевих журналістів

да, впечатление от поста именно такое

Поделиться сообщением

Владе, я, звичайно, можу помилятись, але здається, Ви просто підшукали привід, щоб присоромити місцевих журналістів, мовляв, новини - лише за бабло! Воно-то може, й так, але щодо цього заходу, то особисто мені було просто нецікаво. І я б не став читати в газеті інформацію про нецікавий захід.

Не зовсім так, посоромити - вірно, але ні в якому разі не журналістів, я дуже поважаю їх іноді дуже небезпечну працю, а мова йде, на мій погляд, про дуже фінансово заангажовану редакційну політику місцевих часописів. Факт залишається фактом, подія, яка б вона не була, відбулась, і повторюю, подія ця - непересічна (не за змістом, а за форматом її організації). Особисто я за те, щоб таких заходів було більше і не тому, що вони мають якісь політичні забарвлення, а тому що це, на мій погляд, одна з форм самоорганізації громади: захотіли городяни свято - організували! Як на мене, місцеві ЗМІ повинні висвітлювати такі місцеві громадські ініціативи або хоч не ігнорувати їх.

Поделиться сообщением

мова йде, на мій погляд, про дуже фінансово заангажовану редакційну політику місцевих часописів...

...Як на мене, місцеві ЗМІ повинні висвітлювати такі місцеві громадські ініціативи або хоч не ігнорувати їх.

Называйте вещи своими именами.

У нас в городе десяток часописів?

Исполкомовская газета - Ведомости, ДМКовская - Знамя Дзержинки, да Событие.

К редакции какой из этих газет у Вас претензии?

В которую из них Вы обращались и когда?

Поделиться сообщением

Предлагаю называть еще более простыми именами: каждый делает свою работу.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...