Перейти к публикации
СкиФ

Петриковка

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Хочу завтра с женой съездить в Петриковку. Это ж вроде туристическая точка на карте Украины. Но щас зашел в интернет, и ничего подробного, о том что там и где и за сколько можно посмотреть - не нашел. Есть сайт Хутора Галушковка, но я так понимаю, что эт разные тур.точки. Если кто-то может дать ссылки на туристическую Петриковку, а лучше из собственного опыта может рассказать, что интересного можно увидеть в Петриковке - буду искренне благодарен.

Поделиться сообщением

Хочу завтра с женой съездить в Петриковку. Это ж вроде туристическая точка на карте Украины. Но щас зашел в интернет, и ничего подробного, о том что там и где и за сколько можно посмотреть - не нашел. Есть сайт Хутора Галушковка, но я так понимаю, что эт разные тур.точки. Если кто-то может дать ссылки на туристическую Петриковку, а лучше из собственного опыта может рассказать, что интересного можно увидеть в Петриковке - буду искренне благодарен.

Ни кто из днепродзержинцев ничего не подскажет по достопримечательностям Петриковки? Ладна. Нашел в нэте как проехать в Петриковке к Центру Росписи, а там буду спрашивать шо у них еще стоит внимания... Вобщем через час выдвигаемся.

Поделиться сообщением

Вобщем побывали мы в Петриковке. Щас буду ругатся... Нашли Центр петриковской росписи. Закрыто! На здании нет не графика работы, не конт.телефонов. В округе нашли 2 сувенирных магазина и НЕ В ОДНОМ! нет петрикоской росписи, только китайский ширпотрев. В общем прогулялись по улицам и домой. Разочарован...

Поделиться сообщением

Вобщем побывали мы в Петриковке. Щас буду ругатся... Нашли Центр петриковской росписи. Закрыто! На здании нет не графика работы, не конт.телефонов. В округе нашли 2 сувенирных магазина и НЕ В ОДНОМ! нет петрикоской росписи, только китайский ширпотрев. В общем прогулялись по улицам и домой. Разочарован...

Ну вы даете. Если проехать кольцо с которого поворот к сельсовету и центру росписи, и поехать дальше в сторону Царичанки не доезжая до памятника в виде военного грузовика, есть магазин Петриковской росписи, который обычно всегда открыт.

Поделиться сообщением

Моя жена там училась. Если хотите, может расписать под заказ. Всё, что захотите.

Поделиться сообщением

Запрошую всіх бажаючих до нас у суботу 26 червня на фестиваль народних промислів "Петриківський дивоцвіт" Будуть майстри з усієї України. Дійство проходитеме на стадіоні в Петриківці. Для тих, хто не знає: біля посту ДАІ пройти, чи проїхати прямо до школи. Офіційний початок з 12-00, але виставки почнуть розгоратися з 10-ї ранку. Кому цікаво, приїжджайте, не пошкодуєте. :)

Поделиться сообщением

Запрошую всіх бажаючих до нас у суботу 26 червня на фестиваль народних промислів "Петриківський дивоцвіт" Будуть майстри з усієї України. Дійство проходитеме на стадіоні в Петриківці. Для тих, хто не знає: біля посту ДАІ пройти, чи проїхати прямо до школи. Офіційний початок з 12-00, але виставки почнуть розгоратися з 10-ї ранку. Кому цікаво, приїжджайте, не пошкодуєте. :)

Спасибо. Если получится, постараюсь быть. Только просьба еще раз рассказать где стадион, как ориентир давайте возьмем кольцо, как оттуда доехать?

Поделиться сообщением

Спасибо,очень интересно. Хочу приехать.

Поделиться сообщением

Спасибо. Если получится, постараюсь быть. Только просьба еще раз рассказать где стадион, как ориентир давайте возьмем кольцо, как оттуда доехать?

Так кільце, це і є, в принципі, кінцева точка. Траса ліворуч пішла на Царичанку, а праворуч - в центр селища і на Магдалинівку. Вам не требе ні туди, ні туди, а просто прямо між постом ДАІ і пам"ятником є алейка. По ній проїжджаєте і потрапляєте на стадіон. Там одразу ж все побачите :)

Поделиться сообщением

Так кільце, це і є, в принципі, кінцева точка. Траса ліворуч пішла на Царичанку, а праворуч - в центр селища і на Магдалинівку. Вам не требе ні туди, ні туди, а просто прямо між постом ДАІ і пам"ятником є алейка. По ній проїжджаєте і потрапляєте на стадіон. Там одразу ж все побачите :)

Дуже дякую.

Поделиться сообщением

Форумка в Петриковке?

Поделиться сообщением

спифом? :)

Да я так, закинул, реакцию глянуть.

Поделиться сообщением

Да я так, закинул, реакцию глянуть.

я за :)

Поделиться сообщением

Форумка в Петриковке?

Можна й так :) Але, якщо "побухаць" у відповідному антуражі, то краще до нас на хутір Галушківку. Це в с. Гречино.

Поделиться сообщением

Можна й так :) Але, якщо "побухаць" у відповідному антуражі, то краще до нас на хутір Галушківку. Це в с. Гречино.

заинтриговал :)

Поделиться сообщением

Как вариант

Поделиться сообщением

В Гречино існують 4 об'єкти зеленого туризму. Один з них - кафе-готель всім відомої Вікторії Шилової. Решта 3 - так звані "січі" :) Знаходяться на хуторі Галушківка поряд одна з одною. Належать трьом різним підприємцям-конкурентам. Проте повноцінне шоу (ІМХО) дає лише один з них. Там екскурсія по відтвореній садибі-зимівнику, кінне шоу і можна також пообідати. Займається цим сім"я Ламзів. Якщо комусь цікаво, можу знайти їх контактний телефон. Інші більше схожі на кафе. Недолік тут в тому, що вони приймають організовані групи, про час екскурсії потрібно домовлятись. Ось фоторепортаж про них (минулорічний, здається) : http://dniprograd.net/ua/photoreportone/52

Поделиться сообщением

У Петриківці, на Дніпропетровщині, цими вихідними втретє провели всеукраїнський фестиваль народної творчості «Петриківський дивоцвіт». Як стало відомо інформагентству «Придніпров’я», ярмарок, за традицією, відбувся на селищному стадіоні. Участь у святі творчості взяли майстри народних промислів – ковалі, гончарі, ткачі, вишивальниці, різьбярі, художники – як продовжувачі столітніх традицій, так і винахідники оригінальних авторських технік. Загалом вони представили понад 20 видів народних ремесел. Поряд з майстрами петриківського розпису презентувалися витинанки, картини з солоного тіста, оберегові ляльки, вишиті хрестиком та гладдю наддніпрянські рушники, витинанки, іграшки з соломки та коріння, глиняний посуд та багато іншого.

Привертав увагу й авторський живопис. Так, художниця з Дніпропетровська Світлана Іванченко здивувала відвідувачів картинами та гобеленами ручної роботи, викладеними з натуральних матеріалів – піску та дрібних мушельок.

Кожен район і місто представив свій стенд з роботами народних майстрів, короваями, а також з ілюстраціями місцевих туристичних маршрутів та експонатами з районних та сільських краєзнавчих музеїв.

Чи не найцікавішу експозицію, зокрема, привіз краєзнавчий музей села Покровського, що на Нікопольщині, де свого часу знаходилась остання Запорозька Січ. На виставці з покровчан можна було побачити старовинну козацьку зброю та обладунки, сакральні речі з козацьких церков, а також старовинні вишиті речі.

Окрім виставки-ярмарку, у програмі фестивалю було свято короваю, ігри, конкурси з призами, козацькі розваги, концерт фольклорних колективів, майстер-класи з ремесел, частування національними стравами, презентації «зелених» туристичних стежок та маршрутів.

Організатори зазначили: цього року фестиваль був своєрідним творчим звітом розвитку сільського та зеленого туризму в краї.

Усіх охочих запрошували відправитися на екскурсію «зеленими» садибами Дніпропетровщини, аби познайомити з їхніми господарями та рекреаційними послугами.

Екскурсантам пропонували відвідати музей козацтва і відтворену козацьку Січ, пройти майстер-клас з національного бойового мистецтва, оглянути виставкові зали та майстерні Центру народного мистецтва «Петриківка», придбати ексклюзивні петриківські сувеніри.

За словами директора Центру «зеленого» туризму та народних ремесел Дніпропетровщини Лариси Філінової, метою фестивалю «Петриківський дивосвіт» на Придніпров’ї є пропаганда українського мистецтва та «зеленого» туризму. Фестиваль пройшов за підтримки Дніпропетровської обласної ради.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...