Перейти к публикации
Subaric

мобильный интернет от укт или пиплнет

Оцените эту тему

Пиплнет SV Укт  

19 пользователей проголосовало

1. 1. Что лучше?

• Пиплнет 3g
      9
    • Укт 3g
      10

Рекомендованные сообщения

Доброго времени суток господа, у меня возникла такая проблемка, ранее жил на баме был ктб, по делу случая новоселья типо, переехал в романково, купил пиплов 3g модем, связь дерьмо постоянные перебои качать невозможно, макс до 11 кб подымается и затишье на сек 10 падает до ноля, потом сного подымается до 11кб, вот задумался о укт мобильнои интернете, может кто знает как в романково связь укт, не хочется зря покупать еще один модем, подскажите пожалуйста

Поделиться сообщением

знаю пример отличной работы пиплнет в романково

Поделиться сообщением

Доброго времени суток господа, у меня возникла такая проблемка, ранее жил на баме был ктб, по делу случая новоселья типо, переехал в романково, купил пиплов 3g модем, связь дерьмо постоянные перебои качать невозможно, макс до 11 кб подымается и затишье на сек 10 падает до ноля, потом сного подымается до 11кб, вот задумался о укт мобильнои интернете, может кто знает как в романково связь укт, не хочется зря покупать еще один модем, подскажите пожалуйста

на счёт утк надо уточнять покрытие. т.к. если будет роуминг киевстара, то там существенно ухудшаются условия (если говорить о безлимитном ого мобильном).

Поделиться сообщением

переехал в романково, купил пиплов 3g модем, связь дерьмо постоянные перебои качать невозможно, макс до 11 кб подымается и затишье на сек 10 падает до ноля, потом сного подымается до 11кб

Установить внешнюю направленную 3G-антенну (например, АТК-10/12) и связь будет намного лучше.

Смотри на сайте www.cdma-antenna.org.ua, там можно заказать антенну и ее установку.

Поделиться сообщением

Установить внешнюю направленную 3G-антенну (например, АТК-10/12) и связь будет намного лучше.

Смотри на сайте www.cdma-antenna.org.ua, там можно заказать антенну и ее установку.

Антенна поможет только в случае слабого сигнала. А малая скорость может быть также из-за перегруженной соты.

Поделиться сообщением

Все вопрос исчерпан решил пока не заморачиватся с антенной, купил утел потестить, скорость 150-300 кб, полет нормальный :) , лагов нет, сигнал постоянный стабильный 5 антен из пяти даже удлинитель юсб не понадобился, меня устраивает на первое время, через пару мес думаю на днепронет подключусь, если развития утела не увижу. Всем спасибо

P.S жаль только что пакета за 120 гр нет (антилим скорости, я так думаю около 2-х мегОбит), взял пакет за 60 гр, так как других просто нет :) (дешево и сердито), не думал что укт 3g (utel) здесь будет лучше связь чем пиплы)

Поделиться сообщением

Взяв на тому тиждні "Ого-мобільний 256". Хоча хотів кабельний Укртелеком підключити, та там портів вільних не було. У результаті послав нафіг ідею кабельного нету, розірвав договір на послуги фіксованого звязку УТК (за 3 з зайвим останні роки жодного дзвінка не зробив зі стаціонарного телефону, лише вхідні дзвінки і то всі або помилкові або попереднім власникам квартири. А абонплату "вынь да полож").

10 мкр. ОГО-мобільний безлімітний 256. 60 грн/місяць. За тиждень використання скажу наступне:

1) Індикатор прийому: 2-4 пункти з 5-ти можливих.

2) Вхідна швидкість відповідає заявленій і іноді навіть більша, вихідна трохи менше заявленої.

3) Скайп з відео (вхід/вихід сигнал) працює без нарікань.

4) Загрузка файлів млява, але то таке. Дивлячись кому що потрібно від нета.

5) Я вимагаю від нета: доступ до пошуковиків, інформаційних сайтів, електронних ЗМІ;

використання меседжерів, у т.ч. з відеозв'язком;

загрузка оновлення ПО компа чи інших файлов (не систематично).

Мій висновок: за 60 грн ви отримуєте безлімітний нет, який завжди з вами. Та не розраховуйте що за 60 грн ви отримаєте і безліміт і одночасно беззупинкову роботу з торент-файлами. Для нета, як для можливості регулярно загружати фільми, шукайте інші варінти.

Для читання сайтів і використання меседжерів, для доступу до нету, уїхавши з дому - ОГО-Мобільний - саме те!

Изменено пользователем Скиф

Поделиться сообщением

Взяв на тому тиждні "Ого-мобільний 256". Хоча хотів кабельний Укртелеком підключити, та там портів вільних не було. У результаті послав нафіг ідею кабельного нету, розірвав договір на послуги фіксованого звязку УТК (за 3 з зайвим останні роки жодного дзвінка не зробив зі стаціонарного телефону, лише вхідні дзвінки і то всі або помилкові або попереднім власникам квартири. А абонплату "вынь да полож").

10 мкр. ОГО-мобільний безлімітний 256. 60 грн/місяць. За тиждень використання скажу наступне:

1) Індикатор прийому: 2-4 пункти з 5-ти можливих.

2) Вхідна швидкість відповідає заявленій і іноді навіть більша, вихідна трохи менше заявленої.

3) Скайп з відео (вхід/вихід сигнал) працює без нарікань.

4) Загрузка файлів млява, але то таке. Дивлячись кому що потрібно від нета.

5) Я вимагаю від нета: доступ до пошуковиків, інформаційних сайтів, електронних ЗМІ;

використання меседжерів, у т.ч. з відеозв'язком;

загрузка оновлення ПО компа чи інших файлов (не систематично).

Мій висновок: за 60 грн ви отримуєте безлімітний нет, який завжди з вами. Та не розраховуйте що за 60 грн ви отримаєте і безліміт і одночасно беззупинкову роботу з торент-файлами. Для нета, як для можливості регулярно загружати фільми, шукайте інші варінти.

Для читання сайтів і використання меседжерів, для доступу до нету, уїхавши з дому - ОГО-Мобільний - саме те!

Безлимитный-то он безлимитный. Только после использования 5 гиг в месяц скорость режется до 64кбит/с.на прием и до 32 кбит/с на отдачу. Так что скайп прикажет долго жить...

http://www.ukrtelecom.ua/services/customer...tariff/internet

Поделиться сообщением

Безлимитный-то он безлимитный. Только после использования 5 гиг в месяц скорость режется до 64кбит/с.на прием и до 32 кбит/с на отдачу. Так что скайп прикажет долго жить...
Знаю про 5 гіг. Та й скайпом небагато користуюся. За свої гроші все одно чудовий Мобільний Безлімітний інтернет. А якщо я забажаю швидкості, то качаю (ставлю закачку на ніч) все що треба на роботі через "оптику" за 90 грн/місяць.

MTI5NjU3MzEzNS00NjQ3Ljc3Ni05NzMuNzUyLTAtMjIyNDgz.gif

Поделиться сообщением

Причем здесь провайдер Теле Мост?
тююю. Просто зазначив свого провайдера на роботі і ціну послуг і швидкість. Тіки у січні підключив офіс.

Поделиться сообщением

тююю. Просто зазначив свого провайдера на роботі і ціну послуг і швидкість. Тіки у січні підключив офіс.

Знайшов http://www.megalink.com.ua/index.php?func=...Click&mid=2 тариф Mini Office-90

Поделиться сообщением

Знайшов http://www.megalink.com.ua/index.php?func=...Click&mid=2 тариф Mini Office-90
У мене на офісі до "Телемост" був провайдер "Білайн", але дорожче і як показало порівняння характеристики нету були слабкіші.

Телемост надає послуги (мені, офіс у центрі ДП) через оптик-волоконну лінію. Я не дуже розбираюся у технологіях інтернету, та мій сісадмін (мешкає у Полтаві) сказав, що за оптик-волокном найближче майбутнє інтернету, і на цей час мало хто з провайдерів надає послуги за допомогою згаданої технології. Мегалінк так само на оптико-волокні працює, чи на попередніх технологіях?

А взагалі технології інтернету - це не до мене, тому поглиблювати розмову на цю тему не готовий.

Головне. Нарікань на інтернет від Телемост у мене поки жодних. Від їх лінії живиться 5 робочих компів. і все за 90 грн/місяць за якісний інтернет.

Поделиться сообщением

Хоча хотів кабельний Укртелеком підключити, та там портів вільних не було.

Если б говнюки, в своё время поставили б нормальную АТС ,а некупленный у корейцев б/у, то с инетом могло и не быть проблем...

Поделиться сообщением

Прикол від "Ого Мобільний 256". Згідно тарифного плану швидкість обмежена на рівні до 256 кбіт/с.

А фактична статистика сьогодні видає навіть всі 600 кбіт/с (це максимум який помітив, швикість загрузки, і вона "гуляє"). Пішов на 2ip.ru перевірити шо за фігня, і отримав такі параметри:

MTI5NzI5MDk0Ni00MTkuOTI4LTExNS45MzMtMTI1LjI2NC0w.gif

Не 600 кбіт/с, але ж і не 256... Навіть обмежити швидкість нормально не можуть.

Ось такі приколи на ОГО. ;)

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...