Перейти к публикации
Виталий Куприй

Дорожная карта - выход из кризиса

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Я запропонував міським депутатам наступний шлях подолання кризи.

Хотів би почути думки форумчан щодо цієї ініціативи.

Дорожня карта.

1. Відсторонення Дніпродзержинського міського голови з займаної посади депутатами міської ради.

2. На базі громадсько-політичної ради (ГПР) створення дієвого механізму участі громадськості в діяльності органів місцевого самоврядування з внесенням відповідних змін до регламентів міської ради та виконавчих органів м.Дніпродзержинська.

• Розробка та прийняття регламенту ГПР, який би за принципами роботи та прийняття рішень відповідав би регламенту Дніпродзержинської міської ради.

• Створення комітетів ГПР, які у кількості та за напрямками діяльності відповідають постійним комісіям депутатів міськради, та обрання їх голів.

• Розширення кількісного та якісного складу ГПР громадянами, які бажатимуть працювати на громадських засадах у профільних комітетах. Передбачення можливості виключення зі складу ГПР громадських діячів, які не беруть активну участь в її роботі.

• Обрання Голови ГПР з числа авторитетних громадських діячів.

3. Підтримання з боку міської влади – виконуючим обов’язки міського голови, головами депутатських фракцій міської ради та головами міських осередків політичних партій представлених у міської раді м. Дніпродзержинська наступних пропозицій:

• В обов’язковому порядку заслуховувати ініціативи ГПР на засіданнях виконкому та сесіях міськради, з відображенням їх в комунальних засобах масової інформації.

• Залучити до проведення діяльності постійних комісій міської ради голову профільного комітету ГПР з правами отримання інформації та ухвалення дорадчого голосу.

• Залучити до нарад голів депутатських фракцій голову ГПР з правами отримання інформації та дорадчого голосу.

• Залучити голів комітетів ГПР до діяльності виконавчих органів міської ради за напрямком роботи, починаючи з обговорення проектів рішень, які готуються на засідання виконкому.

4. Залучити голів комітетів ГПР до контролю за витрачанням бюджетних коштів, починаючи з процесу підготовки тендерної документації та закінчуючи контролем за якістю та обсягами виконаних робіт.

5. Провести аналіз господарської діяльності комунальних підприємств міста та розірвати контракти з тими директорами, які винні в погіршені їх фінансово-економічного стану. Провести відкритий конкурс на заміщення посад звільнених керівників за критеріями професійності, моральності, тощо.

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением

Не могу сказать ,что согласен со всем.В некоторых случаях получается какой-то симбиоз непонятный.Но в целом идея здравая-люди должны понимать ,что происходит и иметь возможность влиять на решения.

Поделиться сообщением

Виталий очень интересный проект вашей "Дорожной карты".

В некоторых местах он очень перекликается с тем, над чем сейчас работает вся команда "Фронта перемен". В том числе и на местном региональном уровне.

Влияние общественности на власть через разные инструменты и механизмы на долгосрочном этапе, а не от выборов до выборов.

Вот основная задача нашего будущего.

P.S.Также предлагаю вам присоединиться к обсуждению проекта Правительство-2012

Поделиться сообщением

Відсторонити, залучити, розробити.....десь, колись це вже було...

Це офіційний стиль оформлення документів.

Поделиться сообщением

А ГПР - це хто? Особовий склад? Лідери осередків політпартій? Оті клоуни, про яких писали в "Событие" в статті "Кто в горисполком ходит..."?

Поделиться сообщением

Вроде все серьезные люди, а наивно считают, что власть когда-нить сама, будучи при памяти и в полном здравии передаст власть ГПР. Даже самому лучшему и справедливому ГПР, если такое будет. Наверное я в школе много читал большевиков и в сказки не верю, потому как в учебниках наших писали "власть надо брать".

И вот с этого момента начинается суровая действительность: многие общественные организации и инициативы просто неспособны взять ни власть, ни ответственность (в данном случае я не имею ввиду конкретных людей, ответивших или написавших в этот пост, а о ситуации в целом). Знаю это, так как несколько лет находился в самой каше гражданских инициатив.

Конечно, это не значит, что нужно отказываться от каких-то инициатив. Но уж что точно не стоит делать, так это полагать, что придет дядя с блюдечком и голубой каемочкой. Вначале нужно построить ГПР, способную взять власть, а потом требовать у власти ее отдать. Где-то так ))))

Поделиться сообщением

А ГПР - це хто? Особовий склад? Лідери осередків політпартій? Оті клоуни, про яких писали в "Событие" в статті "Кто в горисполком ходит..."?

Це питання можна задати владі. Хто наразі входить до складу ГПР та за якими критеріями відбирались ці особи?

Поделиться сообщением

Вроде все серьезные люди, а наивно считают, что власть когда-нить сама, будучи при памяти и в полном здравии передаст власть ГПР.

Все понимают, что мои инициативы не будут восприняты властью. Она ведь не будет рубить сук, на котором сидит. Особенно, если он приносит личный доход. Но не предлагать ничего - также не альтернатива.

То, что я предлагаю сейчас, планировалось сделать еще при Захорольском. И он как-будто был не против. Но не хватило воли, наверное. Я бы на его месте сделал это сразу же после начала конфликта с депутатским корпусом.

Поделиться сообщением

От мені й цікаво: кого Ви пропонуєте до складу ГПР? Я давно живу, багатьох знаю, про декого чув або знаю, в кого поспитати. Хочеш оцінити ініціативу - глянь, хто її підтримує. Наприклад, я не голосую за партію, бо знаю, хто її представляє в Дніпродзержинську... B)

Поделиться сообщением

От мені й цікаво: кого Ви пропонуєте до складу ГПР? Я давно живу, багатьох знаю, про декого чув або знаю, в кого поспитати. Хочеш оцінити ініціативу - глянь, хто її підтримує. Наприклад, я не голосую за партію, бо знаю, хто її представляє в Дніпродзержинську... B)

Я поки що нікого не пропоную. Вона вже створена і існує більше року, але тільки на папері.

Змінювати її склад можна за рахунок представників громадських організацій або політичних партій, які не є в міській раді. Критерії можуть бути - фах та досвід за напрямком діяльності та бажання активно працювати на громадських засадах.

Поделиться сообщением

Дозволю собі зацитувати одного пана - звідси : http://h.ua/story/241303/

Влада повністю

виключає будь-який реальний

контроль над нею протягом

строку виконання службових

обов'язків.

У цьому випадку пропонується

впровадити механізм, який

запропонував Роберт Шеклі у

роботі "Квиток на планету

Транай": усі державні

службовці протягом

виконання обов'язків мали

носити медальон - символ

влади, начинений деякою

кількістю вибухової речовини,

заряд якої контролювався з

Громадянської приймальні.

Кожен громадянин мав доступ

до цієї приймальні, якщо

бажає виявити незадоволення

діяльністю уряду. При певній

кількості незадоволених

медальон мав вибухнути.

Герой твору, прибулець з Землі,

за хвилину до того, як подібне

трапилось з Верховним

Президентом, погодився

зайняти почесну посаду. Але

він до цього часу не

здогадувався про політичні

нововведення транайців.

Скорочене резюме устами

міністра з справ іноземців

було таким, що це єдиний

метод, який ефективний.

"Контроль та баланс. Як народ

у нашій владі, так і ми у владі

народу. Ми намагаємось

зробити політичне вбивство

конструктивним. При нашій

системі народ ніколи не

втрачає контакту з урядом, а

уряд ніколи не намагається

присвоїти собі диктаторські

прав."

Чомусь бажання бути

Верховним Президентом у

представника Землі раптово

зникло.

Міністр лише сказав: "Як це

схоже на вас, землян. Ви

бажаєте володіти владою при

умові, що вона не має за

собою нікого ризику.

Неправильне відношення до

державної діяльності."

як на мене - дуже цікаво було б впровадити такий принцип взаємодії народ - влада ... :) На жаль, останні навряд чи погодяться з такою системою

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...