Перейти к публикации
Дмитрий Матвиенко

Помогите написать заявление в суд

Рекомендованные сообщения

Дело вот в чем

Вчера приехал я на автовокзал в автолюкс, под загрузку. На обоих въездах на автовокзал стоят "кирпичи". С одной стороны нормальный знак на трубе, с другой стороны, там где я заехал, знак висит на столбе кустарного производства на куске метала краской нарисован, а под ним табличка, "въезд платный".

Я проехал на загрузку, пока заходил подъехали ГАИшники и начали писать протокол. Долго с ними спорил, ведь если нет другого подъезда я могу проехать и то что на кирпичи не могут проезжать даже автобусы, ведь доп знаков с ограничениями проезда нет. В итоге выписали протокол, я там написал много чего, и то что я не согласен и т. д.

Сегодня снова приехал на автовокзал, знака на столбе уже нет.

Хочу идти в суд, все фотографии есть (столба, знаков, авто ГАИ), есть чек с автолюкса, помогите написать правильное заявление и советы по данному вопросу.

Заранее благодарен.

составить заявление в суд

Поделиться сообщением

приблизительный шаблон заявления:

...районний суд м. Дніпродзержинська

Матвея Д

прож ....

Скарга на неправомірні дії інспектора ...

10.02.2010 року інспектор ... склав протокол.. про те, що ...

10.02.2010 була винесена постанова серії.. номер...

Слід зазначити, що при складанні протоколу про адміністративне правопорушення та винесенні постанови, мене не було ознайомлено з моїми правами, передбаченими Конституцією України та законами України, і взагалі не пояснювалось, яким чином інспектор зробив висновки про наявність складу правопорушення в моїх діях. Моє прохання перенести розгляд справи на іншій час для отримання мною юридичної допомоги при розгляді справи про адміністративне правопорушення або передати розгляд справи за місцем проживання було проігнороване.

Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є незаконним, необґрунтованим, недоведеним, а Постанову серія ___ від ___ р. такою, що не відповідає обставинам справи, винесеною з порушенням моїх прав та чинного законодавства, необґрунтованою, незаконною та такою, що підлягає скасуванню з наведених нижче підстав:

1. Описываете ситуацию с двумя знаками. Опишите непосредственно сам пресловутый знак, а именно его оформление. и здесь необходимым будет ссылка на порядок установки дорожных знаков, а именно:

- пункт 5.5.1 З ДСТУ 4100: зображення знаків слід виконувати поліграфічними або іншими фарбами, які забезпечують колориметричні характеристики, наведені в таблиці 15:

6ae65ab3871a.jpg

Думаю, чьи-то самопроизвольные рисунки на столбах вряд ли соответствуют указанным нормам.

Далее, пункт 3.16: Дорожні знаки повинні виготовлятися чотирьох типорозмірів: І — малого, II — середнього, III — великого, IV—дуже великого.

3.17 Типорозміри знаків залежно від умов застосування повинні вибиратись відповідно до таблиці 9 -

98cdaf8dde75.jpg

3.18 Розміри зображень знаків за типорозмірами повинні відповідати наведеним на рисунках 1 —8 -

43105762b35d.jpg

Дальше, пункт 5.2 ДСТУ 4100: Вимоги до конструкції

5.2.1 Знаки повинні виготовлятись з світлоповертальною поверхнею або внутрішнім освітленням.

5.2.5 Корпус і зворотний бік знака, а також усі елементи кріплення та стояк повинні бути сірого кольору.

10.5.19 Знак 3.21 «В'їзд заборонено» повинен застосовуватись, щоб заборонити в'їзд усіх транспортних засобів у випадках, коли треба:

запобігти зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом, при цьому на дорогах з декількома проїзними частинами, відокремленими одна від одної бульваром або підійнятою розділювапьною смугою, знак 3.21 допускається установлювати для кожної проїзної час¬тини з одностороннім рухом;

— запобігти виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених зна¬ком 5.8;

— організувати відокремлений в'їзд і виїзд на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, АЗС тощо;

— заборонити в'їзд на окрему смугу руху, при цьому знак 3.21 повинен застосовуватись разом з табличкою 7.9.

У разі установлення знака 3.21 на ділянці дороги між перехрестями, на початку ділянки повинен бути установлений попередній знак 3.21 з табличкою 7.1.1.

Не допускається застосовувати знак 3.21 з табличками 7.3.1—7.3.3, 7.5.1—7.5.8.

Думаю, тут также не соблюдены вышеуказанные правила установки знака 3.21.

Поэтому пишите, что в ваших действиях не может быть признаков правонарушения, поскольку вы не могли нарушить требования несуществующего знака, т.к.имеющийся знак - вовсе не знак, поскольку не соответствует большинству технических и законодательных требований относительно установки и действия знаков.

2. При складанні протоколу про адміністративне правопорушення та винесенні Постанови серія ___, мене не було ознайомлено з моїми правами, передбаченими Конституцією України та законами України, і взагалі не пояснювалось, яким чином інспектор зробив висновки про наявність складу правопорушення в моїх діях.

Відповідачем було порушено Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про заходи щодо поліпшення нагляду за дорожнім рухом та взаємовідносин міліції із власниками транспортних засобів" від 30.06.1998 року № 482, який передбачає, що при складанні протоколу у разі вчинення адміністративного правопорушення працівниками міліції, порушникові роз'яснюється, що він має право знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, пред'являти докази на свою користь, заявляти клопотання, а при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, виступати рідною мовою або користуватися послугами перекладача, оскаржити винесену постанову.

3. Під час винесення постанови Інспектором ... не дотримано вимоги статей 245, 280 КУпАП, відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи. При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.

.

4.Крім того, відповідно до положень ч.2 ст.276 КУпАП та ч.2 п.2.1. Наказу МВС "Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" № 77 від 26.02.2009 р., справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 1271 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) КУпАП, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

Розгляд справи Інспектором ... _____ на ____ вул _______, позбавило мене можливості підготувати обґрунтовані письмові заперечення та скористатися своїм правом на правовий захист, оскільки я сподівався, що між складанням Протоколу та винесенням оскаржуваної Постанови пройде деякий час, протягом якого я зможу підготуватись до розгляду справи. Таким чином, я не зміг реалізувати своє право скористатися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, передбачене ст. 268 КУпАП.

Враховуючи вищезазначене, вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним Постановою в справі про адміністративне правопорушення серії № винесеною Інспектором ..., а зазначену Постанову необґрунтованою, незаконною, прийнятою з порушенням моїх прав і чинного законодавства та такою, що підлягає скасуванню.

ПРОШУ:

1.Прийняти заяву до розгляду.

2. Визнати дії інспектора незаконними.

3.Скасувати постанову серії № по справі про адміністративне правопорушення про накладення на мене штрафу в сумі..

Поделиться сообщением

так как постановы не было - то тебя должны вызвать в суд!

Поделиться сообщением

это с какой радости и с каких пор? на месте постанову не составили - значит протокол пойдет в суд! куда вызовут гаишника и нарушителя!

Поделиться сообщением

это с какой радости и с каких пор? на месте постанову не составили - значит протокол пойдет в суд! куда вызовут гаишника и нарушителя!

С давних.

Ст. 222 КоАП Органи внутрішніх справ (міліція) розглядають справи про такі адміністративні правопорушення: ... про порушення правил дорожнього руху... (...частини перша і друга статті 122...).

Ст. 221 Судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені ... частинами третьою та четвертою статті 122.

Судя из рассказа МатвеяД, там будет первая часть статьи, поэтому рассматривать протокол и выносить постановление будет ГАИ.

Поделиться сообщением

спасибо, буду в понедельник идти в суд, а там посмотрим. Отпишу что вышло позднее

Поделиться сообщением

Судя из рассказа МатвеяД, там будет первая часть статьи, поэтому рассматривать протокол и выносить постановление будет ГАИ.

ну его все равно должны пригласить в ГАИ и там уже рассматривать протокол! без него не имеют права

Поделиться сообщением

Можно ли привлечь к ответственности водителя за проезд под незаконный "кирпич"?

Российский суд, вероятно, прислушался к аргументам представителя ГИБДД, который утверждал , что в момент проезда "под знак" водитель еще не знал о его незаконности, а значит, умышленно нарушал правила дорожного движения и, как следствие, своим поведением создавал опасную ситуацию на дороге.

Представляется, что при разрешении вопроса о том, наказуемо ли нарушение водителем незаконно установленного знака с точки зрения украинского законодательства, следует исходить из определения сущности административного правонарушения. Согласно ст. 9 КУоАП, административным правонарушением (проступком) признается противоправное, виновное (умышленное или неосторожное) действие или бездействие, которое посягает на общественный порядок, собственность и свободы граждан, установленный порядок управления, за которое законом предусмотрена административная ответственность.

Нарушение требования дорожного знака безусловно является противоправным деянием. Ответственность за совершение этого деяния установлена ст. 122 КУоАП, то есть оно является наказуемым. Однако здесь нужно разобраться, является ли незаконно установленный "кирпич" дорожным знаком в понимании КУоАП? Поскольку в самом кодексе определение дорожного знака не приведено, необходимо обратиться к законам Украины, регулирующим этот вопрос.

В соответствии со ст. 1 Закона Украины "Об автомобильных дорогах" дорожные знаки определены как специальные технические средства, предназначенные для регулирования дорожного движения. Указанные технические средства регулирования дорожного движения согласно ч. 1 ст. 21 Закона Украины "О благоустройстве населенных пунктов" являются элементом благоустройства. Их установка без согласования с органами Министерства внутренних дел запрещена (ст. 16 того же Закона). Наконец, согласно п. 12 ст. 12 Закона Украины "Об автомобильных дорогах" принимать решения относительно размещения необходимых технических средств организации дорожного движения на автомобильных дорогах уполномочены органы государственного управления автомобильными дорогами при согласовании с соответствующими подразделениями ГАИ МВД.

Таким образом, знаки, самовольно установленные лицами, не имеющими на то полномочий, и без соответствующего согласования с подразделениями ГАИ, нельзя считать техническими средствами дорожного регулирования - дорожными знаками в понимании закона. А нарушение требований таких незаконных знаков не может считаться ни противоправным, ни наказуемым

ligazakon.ua

Поделиться сообщением

Дело вот в чем

Вчера приехал я на автовокзал в автолюкс, под загрузку. На обоих въездах на автовокзал стоят "кирпичи". С одной стороны нормальный знак на трубе, с другой стороны, там где я заехал, знак висит на столбе кустарного производства на куске метала краской нарисован, а под ним табличка, "въезд платный".

Я проехал на загрузку, пока заходил подъехали ГАИшники и начали писать протокол. Долго с ними спорил, ведь если нет другого подъезда я могу проехать и то что на кирпичи не могут проезжать даже автобусы, ведь доп знаков с ограничениями проезда нет. В итоге выписали протокол, я там написал много чего, и то что я не согласен и т. д.

Хочу идти в суд, все фотографии есть (столба, знаков, авто ГАИ), есть чек с автолюкса, помогите написать правильное заявление и советы по данному вопросу.

Заранее благодарен.

Cори что влезаю но попробуйте написать свою проблему в спецразделе на [специализированном форуме].

Там кстати [могут быть] и приблизительные иски (шаблоны)

Отредактировал Ванёк

Mister - прекращайте заниматься рекламой. Подобные советы можете давать в ЛС.

Поделиться сообщением

Дело вот в чем

Заранее благодарен.

Дело в том, что как бы нет в ПДД такого понятия как красная табличка "въезд платный".

Поделиться сообщением

Дело в том, что как бы нет в ПДД такого понятия как красная табличка "въезд платный".

тут речь больше идёт не о табличке о платном въезде, а о знаке "Проезд запрещён", висящим над ней.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...